„Moja miłość do fotografii ślubnej i portretowej jest rzeczą złożoną, zrodzoną i podtrzymywaną przez wszystko, co mnie inspiruje – moją pasją do tworzenia wspaniałej opowieści, pragnieniem opowiedzenia cudownych rzeczy, prawdziwego piękna trwałego na pokolenia a nie tylko na chwilę.”

Jestem fotografem ślubnym i portretowym, który całkowicie oddał się swojej pracy i wszystkiemu co jest z nią związane. Uwielbiam spotykać się z ludźmi, poznawać ich marzenia i słuchać ich historii, odwiedzać nowe miejsca oraz poświęcać na to wszystko każdy swój czas. Mieszkam we Wrocławiu ale pracuję w całej Polsce oraz za granicą.

„Wspólne spotkania rodzinne, dramatyczne poszukiwania idealnej sukienki, expresja emocji dozgonnej miłości odbijającej się przez ułamek sekundy na twarzy nowego męża i żony – to prawdziwe powody dla których zostałem fotografem ślubnym i dlatego kocham to co robię.”
STYL

Ludzie często mnie pytają, jak rozwinąłem swój styl i jak tworzę zdjęcia ślubne oraz portretowe, które tak wyróżniają się na dzisiejszym jakże wysoce konkurencyjnym rynku ślubnym. Cóż, jestem fotografem ślubnym z gatunku ‘Real Art’, stosuje fotografię artystyczną do żywego, oddychającego, szybko poruszającego się zjawiska, jakim jest ślub. Ostatecznie moim celem jest stworzenie żywych, energicznych, doskonałych obrazów artystycznych, które są tak wyjątkowe, jak ludzie na zdjęciach.

ŻYCIE

Kiedy zastanawiam się nad moim życiem, chciałbym być zapamiętany jako ktoś, kogo twórcza wizja przynosi radość innym. I że żyłem swoim życiem z łaską. I ze śmiechem. I jestem bardzo wdzięczny ludziom, którzy wybrali mnie do udziału w ich radości, ponieważ zapewniam wkład, który jest prawdziwy i trwały. Jeśli zatrudnisz mnie jako fotografa ślubnego, obiecuję dostarczyć niesamowite obrazy, które będą żyły w twojej rodzinie przez niezliczone pokolenia.

POZNANIE

Fotografia jest jak romans z życiem. Sesje zdjęciowe ze mną to wyjątkowe spotkanie, celebrowanie chwili i uczuć w Waszym związku. Sesje portretowe/glamour to spełnianie Waszych najskrytszych marzeń, natomiast zdjęcia biznesowe to budowanie Waszej pewności siebie, Waszego wizerunku, osobowości liderów oraz Waszej marki.