Ceny i Pakiety Ślubne- Fotografia Ślubna

Ceny fotografii ślubnej różnią się w zależności od fotografa. Zwykle stawki są przedstawiane na jeden z trzech sposobów jako:

 • Pakiety ślubne
 • Oferta a’la carte
 • Kombinacja dwóch powyższych form

Jako profesjonalny fotograf z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem, miałem dużo czasu, aby zaobserwować osobiście, co działa w takim przypadku i sprawdza się najlepiej pod względem prezentacji pakietów i cen dla naszych klientów.

Niektórzy klienci uwielbiają opcję z przygotowanymi gotowymi pakietami ślubnymi, w których zostało zawarte wszystko czego najbardziej potrzebują razem z albumami.

Inni zaś preferują sami wybierać, to co interesuje ich najbardziej.

Oferuje Wam wszystko czego potrzebujecie w zależności od Waszych potrzeb i wymagań.

Obecnie specjalnie dla Was, przygotowałem najpopularniejsze usługi rozdzielone w dwóch pakietach. Posiadamy także wiele innych dodatków.

Data Ślubu / Date of Wedding:*

Fotografia ślubna – pakiety ślubne

W ofercie znajdują się dwa pakiety ślubne. Wszystkie zawierają co następuje:

 • Reportaż od przygotowań do maksymalnie 0:30 w nocy, max. 12 godzin pracy.
 • Mini plener w dniu ślubu lub w inny dzień.
 • Ulubione zdjęcia wywołane w formacie 15×23 w eleganckim pudełku.
 • Wyselekcjonowane zdjęcia w pełnej rozdzielczości poddane autorskiej obróbce i retuszowi.
 • Pendrive USB zawierający w/w zdjęcia w wysokiej rozdzielczości gotowe do wydrukowania albo użycia on-line.
 • Prywatna galeria zdjęć zabezpieczona hasłem.
 • Dojazd w cenie do 60 km od Wrocławia.

Co różni każdy pakiet od siebie:

 • Każdy pakiet obejmuje inny zakres ilościowy zdjęć, plener w inny dzień oraz inne.

Każdorazowo istnieje możliwość zamówienia drugiego fotografa.

Co to znaczy?

Asystent pojawia się ze mną na każdym ślubie, który fotografuję. Mój asystent pomaga mi utrzymać porządek dnia. Zaparkuje samochód, przenosi torby, pilnuje wyposażenia, pomaga w płynnej zmianie sprzętu przez cały dzień, pomaga organizować rodzinne zdjęcia grupowe, portrety ślubne i robi dziesiątki innych, najczęściej niezauważalnych rzeczy, które pomagają mi podczas mojej pracy.

Mój asystent czasami również zrobi kilka zdjęć. Podczas gdy drugi fotograf jest przeznaczony głównie do fotografowania przez cały dzień i nie robi nic innego, mój asystent pomaga mi robiąc czasami zdjęcia tylko w określonych punktach dnia.

Prywatna galeria zdjęć ślubnych online to wspaniały sposób otrzymywania plików cyfrowych. Jest to prywatna, chroniona hasłem galeria zdjęć online, do której nie można uzyskać dostępu bez wspomnianego hasła. Zostanie Wam dostarczona w ciągu sześciu tygodni od daty ślubu, za pośrednictwem poczty elektronicznej. Po otrzymaniu galerii można jej używać do pobierania plików cyfrowych o wysokiej rozdzielczości, zmniejszonej rozdzielczości przygotowanej specjalnie z myślą o social media, udostępniania zdjęć rodzinie i przyjaciołom oraz przechowywania kopii zapasowych zdjęć na przyszłość.

Wasze ręcznie edytowane pliki cyfrowe to pliki dostarczone właśnie w tej galerii online. Po ślubie wszystkie twoje zdjęcia są pobierane i skrupulatnie wybierane. W odróżnieniu od innych fotografów u mnie każde zdjęcie jest przygotowywane indywidualnie.

Wreszcie otrzymacie ode mnie numer telefonu przeznaczony wyłącznie dla moich klientów. Dzięki temu w przypadku konieczności szybkiego kontaktu będziecie mogli zadzwonić do mnie bezpośrednio i o każdej porze otrzymać odpowiedź niezwłocznie, chyba że będę na innym ślubie lub sesji zdjęciowej! Może to być bardzo pomocne, podczas ślubu gdy często pary lub opiekunowie ślubu potrzebują się skontaktować ze wszystkimi uczestnikami wesela niezwłocznie w celu ustalenia pewnych czynności.

Albumy ślubne

Wiele z naszych gotowych pakietów do fotografii ślubnych zawiera album. Mamy albumy wszystkich rozmiarów, zaczynając od najmniejszych a kończąc na największych. Dodatkowo do wyboru jest duża i mała ilość stron/kart w albumie. Aby dowiedzieć się więcej o naszych albumach ślubnych, kliknij tutaj!

Ślub za granicą w Penzion Jurášek, Kunčice pod Ondřejníkem w Czechach, tort ślubny

Sesja narzeczeńska

Rozumiem, że niektórzy klienci ślubni chcą mieć sesje narzeczeńską, a niektórzy nie! Z tego powodu dodanie sesji zaręczynowej do fotografii ślubnej zależy wyłącznie od Ciebie poza jednym najwyższym pakietem w którym znajduje się dosłownie wszystko!

Jeśli zależy Wam na sesji narzeczeńskiej, z chęcią pomogę Wam wybrać lokalizację, która ma dla Was duże znaczenie. Mam listę najlepszych miejsc we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku przygotowaną specjalnie pod katem sesji narzeczeńskiej.

Jeśli chcesz, aby Wasze zdjęcia z sesji zaręczynowej zostały zrobione gdzieś indziej, daj mi znać i porozmawiajmy o tym!

Fotografia Ślubna – dodatki

Mam również przygotowaną długą listę dodatków, które możesz uwzględnić w opcjach z pakietem  lub a la carte. Niektóre zostały już wymienione, ale obejmują one:

 • Dodatkowe godziny pracy
 • Drugi Fotograf Ślubny
 • Sesja narzeczeńska
 • Poprawiny ślubne
 • Albumy dla rodziców
 • Dodatkowe albumy
 • Sesja Panny Młodej

…i wiele innych!

Detale ślubne, duży napis Love na parkiecie weselnym, świeczki, kwiatki, lustra

Co odróżnia mnie od innych fotografów ślubnych?

 • Jestem w branży od ponad dziesięciu lat
 • Jestem wysoce wyszkolony we wszystkich technicznych aspektach fotografii ślubnej. Mogę tworzyć piękne zdjęcia ślubne w deszczu, na śniegu, w ciemności, kiedy brakuje całkowicie czasu i wszystko się rozpada, kiedy sprawy nie idą po myśli, w samo południe w sierpniu, na plaży, w mieście i tak dalej
 • Jestem ceniony przez moich fotograficznych rówieśników jako wychowawca. Uczyłem wielu ambitnych młodych fotografów we wszystkich aspektach fotografii ślubnej i portretowej

Mam ogromne doświadczenie we wszystkich aspektach ślubu: mogę pomóc Wam w ułożeniu planu dnia, doboru czasu dla wszystkich punktów dnia , przypiąć kwiatek do garnituru, odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące Twojego ślubu, rozwiązać wszelkie problemy, pomóc wybrać sprzedawców i użyczyć na czas ślubu całe moje ponad dziesięcioletnie doświadczenie.

Ślub za granicą w Penzion Jurášek, Kunčice pod Ondřejníkem w Czechach, Plener Ślubny

Dlaczego nie podano tutaj konkretnych cen?

To znakomite pytanie! Rozumiem Waszą chęć szybkiego i łatwego uzyskania informacji o moim cenniku ślubnym. Jednak pamiętajcie, że wiele rzeczy wpływa na ceny pakietów. Na przykład, jeśli Twój ślub wymaga podróży daleko poza granice Polski, nie będzie zawierał opłaty za podróż związane z cennikiem na terenie Wrocławia. Jeśli Twój ślub wymaga lotu samolotem do innego kraju, opłaty za podróż będą się różnić w zależności od lokalizacji.

Jeśli masz niewielkie wesele, ślub poza sezonem, wielodniowy ślub, mogą tam również nastąpić zmiany. Po prostu zależy mi na tym abyście otrzymali odpowiednie informacje na swój ślub!

Proszę skontaktujcie się ze mną lub ze studiem i zadajcie wszystkie pytania dotyczącymi cennika ślubnego a obiecuję, że skontaktujemy się z Wami najszybciej, jak to będzie tylko możliwe, i odeślemy w pełni szczegółowy cennik, linki do przeglądania pełnych galerii ślubnych i wiele więcej! Tutaj znajdziesz nasze dane kontaktowe!

Data Ślubu / Date of Wedding:*