KONTAKT
How can I help you?

FOTOGRAF ŚLUBNY / WROCŁAW, POLSKA i EUROPA
WEDDING PHOTOGRAPHER / WROCŁAW, POLAND AND EUROPE

Jestem ogromnie zaszczycony tym, że bierzecie mnie pod uwagę do dokumentowania swojego ślubu. Obecnie przyjmuję rezerwacje na sezon 2019 i 2020. Pamiętajcie, że popularne letnie daty rozchodzą się bardzo szybko, dlatego nie zostawiajcie tego na ostatnią chwilę. Proszę wypełnijcie poniższy formularz, a ja wkrótce się do Was odezwę.
Odpowiadam zwykle w ciągu kilku godzin, ale jeśli przez jakiś czas nic ode mnie nie słychać, sprawdźcie swój folder ze spamem. Możecie również skontaktować się ze mną poprzez moją stronę FB lub e-maila.
Pracuję na terenie całej Polski oraz Europy.

Data Ślubu / Date of Wedding:*

Wysyłając powyższa wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z przesłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/-am poinformowany/-a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Daniel Tarka Fotografia Ślubna. Pamiętaj, Twoje dane są bezpieczne i nie udostępniane nikomu.

I agree that Daniel Tarka photography be the administrator of my personal data provided in the completed contact form and for their processing in order to answer the inquiry and for archiving purposes. Please be advised that you have the right to access and correct Personal Data. Providing your Personal Data by yourself is voluntary. Privacy is a priority. We never share your personal data.

(+48) 607-405-405