kościół, ceremonia slubna, ślub

Pałac Sulisław Wesele Joli i Radka

Często przygotowuję notatki po ślubie, z których później czerpię inspirację lub przypominam sobie o drobnych szczegółach, kiedy przychodzi mi pisać dla Was o parach które ostatnio spotkaliśmy. Nie żebym potrzebował przypomnienia, ale kiedy zajrzałem do wpisu z notesu ze ślubu Joli i Radka, uderzyło mnie i dotarło do mnie, jak naprawdę epickie i wyjątkowe było ich wesele w Pałacu Sulisław! Już od samego początku czas płynął nieubłaganie i stanowczo za szybko. Wspaniała letnio-wiosenna, słoneczna pogoda jaka ugościła wszystkich w ten październikowy dzień na długo pozostanie w naszej pamięci. Temperatura jak i emocje w tym dniu udzieliły się każdemu kto brał udział w tej wyjątkowej uroczystości oraz zabawie. Zapraszam Was do obejrzenia reportażu ślubnego z ich wyjątkowego dnia.

Jeśli widzieliście już ich reportaż ślubny to nie pozostaje Wam nic innego jak tylko obejrzeć ich wspaniały plener ślubny, również w tym samym miejscu. Plener ślubny w Pałacu Sulisław Jola i Radek.

Chciałbym podziękować Joli i Radkowi za zaufanie jakim mnie obdarzyli oraz za wspaniałe chwile jakie razem spędziliśmy podczas zdjęć ślubnych i pleneru ślubnego.

*Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać utwór bez zgody autora © Daniel Tarka Fotografia Ślubna Wrocław

Related Posts

Leave a comment