Wesele w Hotelu Amber w Oleśnicy

Kto?: Ola & Maciek

Co?: Wesele

Gdzie?: Kościół Najświętszej Maryi Panny Fatimskiej, Hotel Amber

 

Ola i Maciek to dwoje zakochanych w sobie po uszy ludzi, którzy noszą swoje serca ze sobą każdego dnia. To dwie dusze, które połączyła najsilniejsze uczucie jakie na tej ziemi istnieje. Kiedy patrzysz na nich wiesz, że prawdziwa miłość nie boi się niczego. To dzięki nim przypomnisz sobie, że szczera i nieoczekująca nic w zamian miłość naprawdę istnieje.

Można z całą pewnością powiedzieć, że Maciek wymodlił sobie Ole, a Ola Maćka. Razem pielgrzymowali i odwiedzali święte miejsca. Jednak żeby nie było za łatwo, początkowo Ola jak sama mi zdradziła była „niedostępna jak Kilimandżaro”, jednak Maciek swą niezłomnością dopiął celu i dzięki temu, Ola stała się już tylko jego ukochaną na zawsze, aż do końca świata.

To było już nasze drugie spotkanie. Pierwszy raz widzieliśmy się wiosną, na sesji narzeczeńskiej. Tym razem miałem tę wielką przyjemność móc spędzić z nimi i dokumentować  ich wyjątkowe chwile w dniu ślubu i wesela. Od samego początku wiedziałem, że ich ślub będzie wypełniony miłością. Po przygotowaniach, na Ole i Maćka czekał wspaniały 1965 Pontiac Bonneville. Następnie ceremonia ślubna odbyła się w kościele: Najświętszej Maryi Panny Fatimskiej, a cała zabawa odbyła się w znanym i często uczęszczanym przez gwiazdy estrady i nie tylko Hotelu Amber.

Wszystkich, którzy nie widzieli ich sesji narzeczeńskiej zapraszam do obejrzenia kilku zdjęć z tego spotkania. Zapraszam również do obejrzenia sesji ślubnej, która miała miejsce na Zamku Moszna.

Ola i Maciek. Dziękuję za wszystko. To był dla mnie zaszczyt móc świętować z Wami i dokumentować Wasz dzień! Do zobaczenia!

Na początek zobaczcie trailer aby wprawić się w dobry nastrój a później wszystkie wybrane zdjęcia z tego cudownego wesela!

Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą; nie jest bezwstydna, nie szuka swego, nie unosi się gniewem, nie pamięta złego; nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz wpółweseli się z prawdą…

-św. Paweł z Tarsu

*Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać utwór bez zgody autora © Daniel Tarka Fotografia Ślubna Wrocław