The Love Story Paulina & Sławek

Watch this Movie clip

Only real wedding stories. Let’s create something beautiful together.
Your Precious Memories.
#madewithlove

Plener ślubny w otoczeniu białych piasków Kaolin.

Kto?: Paulina & Sławek

Co?: Plener Ślubny

Gdzie?: Kopalnia Kaolin w okolicach Nowogrodźca, Rynek i uliczki w Zgorzelcu,

Jeśli ktoś uważa, że teren kopalni odkrywkowej to raczej mało atrakcyjne miejsce na sesję zdjęciową, może się nieźle zdziwić. To właśnie w okolicach Nowogrodźca, gdzie wydobywa się kaolin, czyli glinkę porcelanową spotkaliśmy się na pierwszą część sesji plenerowej z Pauliną i Sławkiem. Pod uwagę braliśmy jeszcze kilka zamków, pałaców i nie mniej ciekawych miejsc w okolicy Bolesławca oraz Zgorzelca, jednak wybór właśnie padł na to wspaniałe i niepozorne miejsce.
Mieliśmy szczęście i piękne słonce nie odstępowało nas ani przez chwilę pozostając z nami do samego końca, czyli sesji zdjęciowej z młoda parą na starówce w Zgorzelcu po stronie naszych zachodnich sąsiadów.

Najlepiej będzie jak zobaczycie to wszystko sami, dlatego zapraszam Was wszystkich na krótki film oraz kilka moich ulubionych zdjęć, tym razem z ich wspaniałego pleneru ślubnego.

Tutaj znajdziecie reportaż z sesji narzeczeńskiej Pauliny i Sławka.

Kocham Cię całym sercem,
czuje jak bije,
jestem przy tobie,
zostanę już na zawsze.
*Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać utwór bez zgody autora © Daniel Tarka Fotografia Ślubna