Plener ślubny uliczkami Wrocławia

Kto?: Ania & Maciek

Co?: Plener Ślubny

Gdzie?: Pawła Włodkowica, Świętego Antoniego, Kino HELIOS, Rynek Wrocławski

Letnie popołudnie w mieście to okazja na uchwycenie prawdziwej miłości. Brzmi to bardzo romantycznie a w rzeczywistości wygląda jeszcze lepiej. Kiedy po raz pierwszy się spotkaliśmy, od razu wiedziałem, że historia Ani oraz Maćka zostanie napisana w tym mieście. Wszystko zaczęło się od cudownej sesji narzeczeńskiej w maju a później w restauracji Aroma, gdzie wspólnie przeżywaliśmy ich wyjątkowy dzień ślubny.

Tym razem spotkaliśmy się na letnim plenerze ślubnym wśród wrocławskich uliczek i kamienic. Takie plenery ślubne mają coś w sobie niesamowitego, ponieważ z tętniącego życiem miasta staramy się wyrwać i pokazać odrobinę prywatności pary zakochanych, która przemierza razem z nami te niesamowite miejsca. Uliczki Świętego Antoniego oraz bulwar Tadka Jasińskiego to miejsca gdzie razem z Anią i Maćkiem rozpoczęliśmy naszą przygodę. Psie budy, Plac Solny to kolejne z wielu miejsc jakie udało nam się wspólnie odwiedzić. Czas spędzony w ich towarzystwie płynął niestety za szybko ale na pocieszenie pozostało nam wiele zdjęć do obejrzenia których zapraszam Was osobiście już teraz.

Tutaj znajdziecie reportaż z ich wesela i ślubu a tutaj z sesji narzeczeńskiej.

Miłej podróży!

Żaden dzień się nie powtórzy,
nie ma dwóch podobnych nocy,
dwóch tych samych pocałunków,
dwóch jednakich spojrzeń w oczy.
*Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać utwór bez zgody autora © Daniel Tarka Fotografia Ślubna