Sesja narzeczeńska na Ostrowie Tumskim

Kto?: Kasia & Łukasz

Co?: Sesja narzeczeńska, zdjęcia zaręczynowe

Gdzie?: Ostrów Tumski, Katedra Wrocławska, Uliczki Wrocławskie

Czy lubicie wasze sesje zaręczynowe? JA z całą pewnością mogę powiedzieć, że uwielbiam spotykać się z narzeczonymi podczas takiej sesji w której mogę bliżej poznać ludzi z którymi spędzę jeden z tych najważniejszych momentów i chwil w ich życiu. Dla par to wspaniała okazja na wspólne przeżycie miłych chwil oraz uwiecznienie ich razem na zdjęciach, które później będą mogli wykorzystać np. stawiając w ramce na biurku, wieszając na ścianie, wysyłając znajomym za pomocą portali społecznościowych, czy choćby tworząc księgę gości w której znajdą się wszystkie wpisy z życzeniami z dnia wesela. Oswojenie z aparatem to kolejny i równie ważny jak i inne cel takiej sesji zaręczynowej.

Tym razem spotkaliśmy się wspólnie z Kasią i Łukaszem. Oboje przylecieli do Wrocławia z Holandii, wspólnie wypoczywając i bawiąc się podczas naszego niesamowitego spotkania. To było niezapomniane przeżycie dla mnie.

Zapraszam wszystkich na obejrzenie kilku wybranych zdjęć.

He’s more myself than I am. Whatever our souls are made of, his and mine are the same.
― Emily Brontë
*Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać utwór bez zgody autora © Daniel Tarka Fotografia Ślubna