Nie ma nic cudowniejszego niż spędzenie wolnego czasu na wolnym powietrzu, przechadzając się po plaży lub spacerując po parku tuż przed zachodem słońca ze swoją ukochaną/ukochanym oraz najlepszym przyjacielem na czterech łapach. Dlatego właśnie na sesje narzeczeńską, umówiliśmy się na parkingu tuż obok hali Orbita pod samym mostem Milenijnym aby mieć blisko do parku oraz na plażę. Kiedy zaczynaliśmy, świeciło piękne słońce, które jeszcze było dość wysoko ale już chyliło się ku zachodowi. Na nasze szczęście słońce zostało z nami, aż do samego końca wspólnego spotkania.

Uwielbiam sesje zdjęciowe z parami tuż przed zachodem słońca, kiedy to światło rysuje nie zapomniane kolory na wszystkim co nas otacza. Właśnie w tedy mamy do czynienia z tym niepowtarzalnym klimatem jaki nigdzie indziej nie znajdziecie. Ania i Maciek oraz Tadek wybrali właśnie ten moment na sesje zaręczynową kiedy słońce chyliło się ku zachodowi. Promyki słońca przedzierające się przez liście okalające z każdej strony alejki parku tworzą w tedy wręcz baśniowy klimat.

Zobaczcie najlepiej to sami! ;)

Na początek skierowaliśmy się do Parku Zachodniego na kilka ujęć tuż przed zachodem słońca. Następnie przeszliśmy się na największą sztuczną plażę miejską w Polsce – Hot Spot Beach Bar, tuż zaraz przy moście Milenijnym we Wrocławiu.

Gdzie uczucia,

Zbędne słowa!

Tadek był bardzo zadowolony ponieważ znalazł się w miejscu w którym jego nos jeszcze nigdy niczego nie wąchał. Tyle rzeczy działo się dokoła a tak mało czasu na eksplorację wszystkiego co nas interesuje…

Zawsze jest czas na wygłupy, radość oraz dobrą zabawę.

Całuj, chłopcze, całuj szczerze
Tysiąc razy, raz po raz!
To dopiero świat uwierzy,
Że prawdziwa miłość w nas!

Czy pamiętasz, jak to było,
Gdy byliśmy sam na sam?
Bicie serca mi mówiło,
Że dla Ciebie serce mam!

Czego więcej chcieć od życia kiedy u swojego boku ma się tę drugą, jedyną kochaną połowę. Ania i Maciek oraz Tadek to zgrana i szczęśliwa rodzina. Cieszę się bardzo, że udało nam się spotkać razem w ten majowy dzień. Idealnie wpasowaliśmy się w klimat wiosennego popołudnia, z zabójczym światłem. Kiedy fotografuję sesje narzeczeńskie, ze wzruszeniem zauważam jak piękne i niesamowite historie przyszło mi uwieczniać dla ludzi, którzy kiedyś będą opowiadać i wspominać te wyjątkowe chwile ze swoimi rodzinami, znajomymi oraz przyjaciółmi.

Dziękuję Wam kochani za zaufanie oraz za to, że pozwoliliście mi spędzić z Wami te kilka wyjątkowych chwil w Waszym życiu.

PS Pozdrowienia dla Tadka! ;)

Sesja narzeczeńska – Hot Spot Beach Bar oraz Park Zachodni we Wrocławiu.

Kto?: Ania & Maciek + Tadek

Co?: Sesja narzeczeńska, zdjęcia zaręczynowe

Gdzie?: Park Zachodni & HotSpot Plaża

Życie daje nam wiele możliwości aby spędzić go w taki sposób aby niczego później nie żałować. Tylko od nas zależy jak wykorzystamy ten dar w postaci czasu jaki wszyscy otrzymaliśmy.

Jest jedyny taki kwiat,
Za nim goni cały świat.
I bogacze pragną go,
A ten kwiat miłością zwą.
*Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać utwór bez zgody autora © Daniel Tarka Fotografia Ślubna