Ślub w Hotelu Biała Sala, Szczawno-Zdrój

Kto?: Monika & Sergiusz

Co?: Ślub i wesele w zabytkowym hotelu i restauracji

Gdzie?: Ślub w zabytkowej restauracji „Biała Sala” w Szczawnie Zdrój

Wspaniałe chwile spędzone w wyjątkowym towarzystwie mijają jak mgnienie oka, nie pamiętasz co się wydarzyło przed chwilą, czas jak piasek w klepsydrze przesypuje się w oszalałym tempie i w tedy pozostają nam tylko fotografie, dzięki którym możemy zawsze wracać do tych niepowtarzalnych momentów i chwil z naszego życia.

Monika i Sergiusz to dwoje wyjątkowych ludzi, przeurocza, przesympatyczna i niezwykle serdeczna para, która powiedziała sobie TAK i zdecydowała spędzić ze sobą resztę swojego życia. Monika i Sergiusz roztaczają wokół siebie takie ciepło, że przebywając w ich towarzystwie każdy może się poczuć jak ich najlepszy przyjaciel.  Zobaczcie jak bawili się wspólnie ze swoimi przyjaciółmi i rodziną podczas ich wyjątkowego dnia.

Niesamowita atmosfera tego wieczoru udzieliła się wszystkim, nie tylko nam ale również gościom, którzy wzruszali się, śmiali a później świetnie się bawili! Takich dni i takich ludzi nigdy się nie zapomina 🙂

Kochani, dziękujemy Wam za wszystko! Było nam niezmiernie miło móc towarzyszyć Wam w tej drodze i dokumentować Wasze wspomnienia.

Dla Ciebie słońca blask,
Dla Ciebie niebo pełne gwiazd,
Dla Ciebie wszystkie moje sny,
Dla mnie, kochana, tylko Ty!
*Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać utwór bez zgody autora © Daniel Tarka Fotografia Ślubna