Ślub w Katedrze Wrocławskiej św. Jana Chrzciciela

Kto?: Kasia & Łukasz

Co?: Zdjęcia z ceremonii ślubnej, zabawa weselna na dworze w restauracji

Gdzie?: Katedra Wrocławska św. Jana Chrzcicielarze, restauracja Sofa Lounge & Restaurant

Ach, cóż to był za ślub! To było spełnienie marzeń! Katedra wrocławska św. Jana Chrzciciela na Ostrowie Tumskim przywitała państwa młodych Kasie i Łukasza, którzy na co dzień pracują i mieszkają w Holandii ale wspólnie postanowili powiedzieć sobie sakramentalne „tak” w swoim rodzinnym mieście Wrocław. Pogoda dopisała, wszystko odbyło się zgodnie z planem. Brak słów, żeby opisać to co się działo. Nie sposób też opowiedzieć słowami łączącego uczucia tych dwojga. I w żaden sposób nie da się przekazać w tekście, jak wspaniali i życzliwi są Ci ludzie. Goście towarzyszyli zakochanej parze, aż do samego końca, czyli hulanki, swawola i zabawa do samego rana! Zobaczcie to sami. Mamy nadzieję, że poczujecie te emocje podczas oglądania zdjęć. Enjoy!!

Pozdrawiamy Was, Kochani! Do miłego zobaczenia! Dziękujemy z całego serca za emocje i możliwość przeżycia wspólnie z Wami tych wyjątkowych chwil, nigdy tego nie zapomnimy!

O! gdzie miłość stawia siatki,
Nie figlujcie, moje dziatki!
Bo z miłością figlów nie ma:
Jak was złapie, to zatrzyma!
[Aleksander Fredro]
*Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać utwór bez zgody autora © Daniel Tarka Fotografia Ślubna