Ślub w kościele św. Stanisława Wacława i Doroty we Wrocławiu

Kto?: Justyna & Michał

Co?: Przygotowania ślubne, ceremonia ślubna w kościele

Gdzie?: Kościół św. Stanisława Wacława i Doroty we Wrocławiu

Kolejne wesele wybrane do mojego portfolio. Tym razem zapraszam na kilka ujęć z tego cudownego wydarzenia jakie Wrocław mógł oglądać tego lata, wspaniała para Justyna i Michał.

W Justynie i Michale od pierwszego poznania można się już zauroczyć! Są bardzo kochanymi, ciepłymi osobami, które swoją wrażliwością bardzo nas ujęły. To właśnie nam Justyna i Michał powierzyli sfotografowanie swojego najważniejszego dnia życia :) Kościół św. Stanisława, św. Doroty i św. Wacława we Wrocławiu to wspaniałe miejsce w samym sercu tego cudownego miasta. Dzięki niesamowicie zakochanej i przesympatycznej Parze Młodej atmosfera tego dnia udzieliła się wszystkim, nie tylko mi ale również gościom i najbliższym.

Właśnie takich dni i takich ludzi nigdy się nie zapomina :) Kochani, dziękujemy Wam za wszystko! Serdecznie zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z tego cudownego reportażu ślubnego i poczucia tego naturalnego wspaniałego klimatu!

Love looks not with the eyes, but with the mind, And therefore is winged Cupid painted blind.
― William Shakespeare, A Midsummer Night’s Dream
*Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać utwór bez zgody autora © Daniel Tarka Fotografia Ślubna