Ślub w barokowym Pałacu Żelazno w Kłodzku

Kto?: Alicja & Jakub

Co?: Ceremonia ślubna w kościele, plener ślubny w barokowym pałacu

Gdzie?: Kościół pw. Najświętszego Zbawiciela na Wojszycach, zabytkowy XVIII wieczny barokowy Pałac Żelazno, położony w samym sercu Hrabstwa Kłodzkiego w Kotlinie Kłodzkiej.

Alicja i Jakub to przeurocza, przesympatyczna i niezwykle serdeczna para. Dzień ich ślubu był wyjątkowy, a każdy kto w nim uczestniczył na pewno zachowa w swoim sercu wyjątkowość oraz niepowtarzalność tego wydarzenia. Z pewnością tak stanie się z nami. Ich ślub odbył się w Kościele pw. Najświętszego Zbawiciela na Wojszycach, natomiast wesele w przepięknym zabytkowym XVIII wiecznym pałacu położonym w samym sercu Hrabstwa Kłodzkiego w Kotlinie Kłodzkiej.

Piękny barokowy Pałac Żelazno niczym zamek pełen swego uroku i tajemniczości, mienił się oraz roztaczał swym blaskiem okolice w ten nadzwyczajny i wyjątkowy, mroźny lutowy weekend, kiedy to para cudownych ludzi bawiła oraz cieszyła się wspólnie wraz ze swoimi przyjaciółmi, a także całą rodziną do białego rana, aby na koniec udać się na zasłużony odpoczynek do swoich wspaniałych i tajemniczych komnat.

Mamy nadzieję, że poczujecie te niesamowite emocje oraz ten niepowtarzalny klimat podczas oglądania zdjęć. Zapraszam!

You know you’re in love when you can’t fall asleep because reality is finally better than your dreams
*Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać utwór bez zgody autora © Daniel Tarka Fotografia Ślubna