SESJA ŚLUBNA NA ZAMKU MOSZNA

Kto?: Ola & Maciek

Co?: Plener Ślubny

Gdzie?: Zamek Moszna

 

Wiedzieliśmy, że tak będzie!

Już od samego początku kiedy po raz pierwszy spotkaliśmy się z Olą i Maćkiem wiedzieliśmy, że to będzie niezwykła przygoda i wyjątkowy czas jaki przyjdzie nam spędzić wspólnie. Wiecie co? Nie zawiedliśmy się ani trochę! Zobaczcie sami!

Sesja narzeczeńska w parku.

Na początek zobaczyliśmy się na sesji narzeczeńskiej, dzięki której mogliśmy się lepiej poznać, a Ola i Maciek oswoić z obecnością aparatu. Wynikiem tego spotkania była niezła paczka zdjęć, które Narzeczeni mogli wykorzystać do przygotowania swojego dnia ślubnego. Jedno ze zdjęć zostało również wydrukowane na płótnie i witało wszystkich gości podczas wchodzenia na sale weselną.

Wesele w Hotelu Amber.

Kolejne spotkanie odbyło się właśnie w dniu ślubu. Ola wyglądała olśniewająco jak księżniczka, a Maciek tak jakby szykował się na sesje zdjęciową dla magazynu o tematyce modowej. Oboje promienieli wewnętrznym blaskiem i jasnością, a przede wszystkim pragnęli swojej obecności i okazywali sobie wzajemnie czułość i miłość.

Plener ślubny na Zamku Moszna.

Ukoronowaniem naszych spotkań stał się wyjazd na sesje ślubną do zamku Moszna. Trafiliśmy tam na wspaniałą pogodę, gdzie słońce świeciło nam nad głowami przez cały dzień, a jego promienie rozświetlały ścieżki w parku zamkowym oraz tworzyły piękny kontrast na dziedzińcu oraz wokół placu zamkowego.
Jeśli zamierzacie się tam kiedyś wybrać razem ze swoim fotografem ślubnym to warto to zrobić w tygodniu w godzinach porannych, kiedy słońce budzi się na horyzoncie, a hordy turystów jeszcze nie nawiedzają zamkowych komnat i dziedzińców.
Zamek Moszna to urokliwe miejsce na plener ślubny oraz wycieczkę na weekend. Polecamy wszystkim, aby się tu kiedyś wybrali. Razem z Olą i Maćkiem nie nudziliśmy się ani sekundy, a czas uciekał nam w mgnieniu oka i już trzeba było wracać.

Podziękowanie.

Kochani Olu i Maćku, dziękuję Wam po raz setny za to, że zaufaliście nam i wpuściliście do Waszego życia na tę jakże wzruszające i ważne w Waszym życiu momenty. Do zobaczenia!

Zapraszam Was do obejrzenia wybranych zdjęć z sesji plenerowej z Olą i Maćkiem na Zamku Moszna.

Miłego oglądania!

Wymarzyłem sobie Ciebie taką jaka jesteś i każdego dnia dziękuję Bogu za to, że jesteś!

*Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać utwór bez zgody autora © Daniel Tarka Fotografia Ślubna Wrocław