Zdjęcia biznesowe i casual we Wrocławiu, Łukasz

Kto?: Łukasz

Co?: Zdjęcia Biznesowe, Zdjęcia Wizerunkowe

Gdzie?: Profesjonalne Studio Fotograficzne we Wrocławiu

 

Zapraszam na kolejną z ostatnich biznesowych sesji zdjęciowych również poszerzonych o styl casual. Tym razem kilka wybranych zdjęć z sesji zdjęciowej z Łukaszem.

Wszystkich zainteresowanych odsyłam również do mojego ostatniego artykułu poruszającego jakże istotny temat, który dotyka wszystkich podczas tworzenia własnego wizerunku oraz pracy nad własną marką. To jak bardzo profesjonalne zdjęcia biznesowe są potrzebne nie wszyscy jeszcze rozumieją, dlatego wielu z Was nalegało aby podzielić się własnymi doświadczeniami i wskazówkami zdobytymi podczas sesji zdjęciowych i rozmów z klientami. Wszystko to, co może pomóc tym którzy chcieliby zmienić coś w swoim życiu i zostać w biznesie wreszcie zauważonym. Jak wszyscy dobrze wiemy, dzisiejszy świat tak cie pisze jak cie widzi, dlatego bez profesjonalnego wizerunku ciężko jest zacząć budować nasze relacje z kimkolwiek.

Pomyśl przez chwilę jakie zdjęcie profilowe wyślesz na portal GoldenLine lub Linkedin podczas zakładania tam swojego konta?

Dziękuje Wam za zaufanie jakim mnie obdarzyliście a wszystkich wahających się zapraszam do współpracy. Nie czekajcie, pierwsze wrażenie jest tylko jedno!

Business is a game, played for fantastic stakes, and you’re in competition with experts. If you want to win, you have to learn to be a master of the game.
― Sidney Sheldon
*Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać utwór bez zgody autora © Daniel Tarka Fotografia Ślubna