Fotografia Chrztu – Sesja Rodzinna

Gdzieś daleko w niebie,
Za firanką chmurką,
Mieszkają aniołki,
Leciutkie jak piórko.

― Hanna Niewiadomska

Zapraszam na cudowne wydarzenie zakończone wspaniałą sesją rodzinną. Tym razem spotkanie z rodziną z którą bardzo dobrze się znamy. Obejrzyjcie wybrane zdjęcia z sesji zdjęciowej w roli głównej z Piotrem. Zatrzymajmy te chwile!

Sakrament chrztu świętego to wyjątkowe wydarzenie w życiu dziecka. Dzień inny niż wszystkie, duchowe przeżycie całej rodziny, pozostanie w pamięci rodziców, dziadków, rodziców chrzestnych i zaproszonych gości na zawsze. Fotoreportaż z chrztu świętego można połączyć z sesją rodzinną w domowym zaciszu, na której zostaną uwiecznione przygotowania do samej uroczystości a po niej spotkania z rodziną a także w dowolnie wybranym do tego miejscu zdjęcia plenerowe.

Wszystkich zainteresowanych bez względu po której stronie obiektywu i w jakiej roli występują zapraszam do specjalnie przygotowanego poradnika, który będzie ciekawym materiałem dla wszystkich będących w potrzebie, zarówno rodziców, chrzestnych a także fotografów dokumentujących wydarzenia z dnia chrztu świętego.

Zapraszam na wybrane zdjęcia z wielkiej uroczystości jaka wydarzyła się w życiu cudownego dziecka z okazji jego Chrztu. Pozdrowienia dla całej rodziny!

 

Fotograf na chrzest Wrocław | Fotografia Chrztu | Fotograf na Chrzciny | Fotografia Rodzinna

*Copyright of © Daniel Tarka Portrait & Wedding Photography. Wszystkie prawa zastrzeżone.