Wesele w Restauracji Glamour we Wrocławiu

Po raz pierwszy poznałem Kasie i Krzysztofa podczas naszego spotkania w restauracji, kiedy to rozmawialiśmy o tym jak wyobrażają sobie ich wesele oraz czego ode mnie oczekują. Już od samego początku wiedziałem, że praca z nimi będzie czymś wyjątkowym i nie powtarzalnym. Kasia i Krzysztof, a dla przyjaciół „Misiek” to wspaniali ludzie z którymi można „konie kraść”.

Historia tych zakochanych zaczyna się w momencie, kiedy szczęśliwie po raz pierwszy poznają się przez Internet. Już po roku od poznania się Krzysztof, czyli Misiek wie że to ta jedyna i oświadcza się Kasi. Teraz nadszedł ich wielki dzień i właśnie w Kościele św. Mikołaja we Wrocławiu, oboje stanęli przed ołtarzem aby wypowiedzieć te piękne słowa i zostać ze sobą do końca świata i o jeden dzień dłużej już na zawsze.
Cały ślubny dzień odbył się bez żadnych problemów. Od przygotowań ślubnych do białego rana. Pogoda nam wszystkim dopisała. W ten letni lipcowy dzień nie było ani za bardzo gorąco ani za zimno. Ich dzień był pełen miłości i słodyczy, spokojnego komfortu i piękna.

Ich zabawa weselna odbyła się we wspaniałej restauracji „Glamour”, która mieści się w bardzo dobrej lokalizacji w centrum rynku wrocławskiego. W „Glamour”, można się poczuć jak u siebie, obsługa profesjonalna a jedzenie wyśmienite. Mogę wszystkim parom młodym polecić to miejsce i potwierdzić, że jest to bardzo dobry wybór na zabawę weselną. Warto wspomnieć, że wyjątkową oprawę muzyczną zapewnił wszystkim gościom DJ Peet.

Zapraszam Was na reportaż ślubny z całego dnia ślubnego z Kasią i Krzyśkiem.
Kasia i Krzysztof, to był dla mnie zaszczyt móc udokumentować ten dzień dla Was. Dziękuję bardzo za wszystko i cieszę się, że mogłem Was poznać.

Jesteś tą osobą, z którą mogłabym konie kraść i jabłka dusić na szarlotkę, i wódkę pić, a potem tańczyć na stole. Śmiać się tylko z wiadomych nam powodów.

-Gabriela Gargaś

*Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać utwór bez zgody autora © Daniel Tarka Fotografia Ślubna

Related Posts

Comments (1)

I see you don’t monetize danieltarka.com, don’t waste your
traffic, you can earn extra bucks every month with new monetization method.
This is the best adsense alternative for any type of website (they
approve all websites), for more details simply search in gooogle:
murgrabia’s tools

Leave a comment