Plener ślubny z Gosią i Darkiem w parku szczytnickim, na pergoli, hali stulecia oraz wyspie daliowej i na rynku wrocławskim
Niezależnie od tego, czy jesteście dopiero co zaręczeni, czy już świeżo upieczonymi nowożeńcami, przekonajcie się jak możecie świętować dzień 14 lutego bez wpadania we frustrację i niepotrzebny stres.

Zbliżają się walentynki, więc jeśli jesteście dopiero co po zaręczynach lub wkroczyliście na drogę nowożeńców, ten wyjątkowy czas staje się dla Was jeszcze bardziej ekscytujący! Niestety może to być również stresujący moment, kiedy zastanawiacie się, jak właściwie docenić wielki dzień Kupidyna bez wpadania we frustrację aby wybrać to co najlepsze i najtrafniejsze dla Waszej drugiej połówki.

Istnieje błędne przekonanie, że gdy jesteś zaręczony lub zamężny, Walentynki stają się jeszcze bardziej ważniejszym i znaczącym świętem, które to koniecznie musi być ukoronowane jakimś wielkim i najlepiej drogim podarunkiem. Oczywiście, wszyscy lubimy otwierać prezenty i znajdować wewnątrz coś na co mieliśmy ochotę – ale z pewnością nie jest to wymóg, aby w ten sposób okazać swoją miłość sobie nawzajem.

Uwierzcie mi na słowo, przeżycie wyjątkowych Walentynek nie ma nic wspólnego z tym, ile pieniędzy wydacie na te specjalne działania lub prezenty. W rzeczy samej, niektóre z najbardziej romantycznych podarunków walentynkowych w cale nie potrzebują dużych wysiłków i nakładów, wystarczy trochę się zastanowić i podążyć za głosem serca. Tak naprawdę liczy się tylko z kim i w jaki sposób zorganizujecie sobie ten dzień.

Proste pomysły na udane walentynki.

1. Zaplanuj romantyczną kolację w swoim domu.

Ten kto z Was planuje tę noc, dyktuje menu oraz odpowiedni do tego strój. Jeśli chcecie zaszaleć nic prostszego, jak to mówią „sky’s the limits”. Takie chwile pamięta się na zawsze.

2. Nawet jeśli żadne z was nigdy nie ma czasu aby spotkać się na lunch w trakcie pracowitego dnia roboczego, zaplanujcie to z wyprzedzeniem.

Sam fakt, że już spotykacie się w środku pracowitego dnia, będzie czymś wyjątkowym, romantycznym i innym w porównaniu do wszystkich pozostałych dni. Jeśli jest ładna pogoda, nie musicie iść do restauracji. Romantyczny piknik może być fantastyczny i wystarczający aby ten dzień zapisać jako udany i niepowtarzalny.

3. Zróbcie sobie zdjęcia z tego dnia i oprawcie je w ramki oraz wydrukujcie.

Umówcie się na krótkie spotkanie w parku lub Waszym ulubionym miejscu gdzie fotograf złapie kilka romantycznych i wyjątkowych momentów razem z Wami. Takie zdjęcia możecie zawsze oprawić w ramki i powiesić na ścianie lub postawić na biurko. Bez wątpienia zdjęcia z sesji walentynkowej to niepowtarzalna okazja na cudowną pamiątkę do końca życia. Szczególnie kiedy jesteście świeżo zaręczeniu lub tuz po ślubie, nie warto przegapić Wam tego momentu!

4. Zaplanujcie romantyczny wieczór w domu bez telewizji i bez zaglądania na social media.

Utwórzcie Waszą ulubioną muzyczną playlistę dla siebie nawzajem. Otwórzcie butelkę wina i wsłuchujcie się w dźwięki muzyki jaka Was otacza. Pamiętajcie jednak aby przede wszystkim tańczyć i jeszcze raz tańczyć aż cały świat zakręci się Wam w głowie i dzień z 15 zmieni się na 16 lutego.

5. Wybierzcie się w podróż razem z Waszą pamięcią – to usługa praktycznie za darmo!

Odtwórzcie sobie jedną z Waszych najlepszych randek, jakie ty i twoja druga połowa mieliście przed ślubem lub zaręczynami. Wróćcie na kolację do restauracji, którą szczególnie lubicie. Wypożyczcie film, który po raz pierwszy zobaczyliście w kinie, dzień w którym pierwszy raz rozmawialiście, moment w którym doszło do Was, że oboje macie podobne poczucie humoru.

6. Idźcie na zakupu i zróbcie sobie prezenty.

Jednym z warunków takich zakupów niech będzie limit jakie każdy z Was nie może przekroczyć. Dodatkowo możecie ustalić, że każdy z Was może przekazać z tego co Wam zostanie drugiej połowie na jej ulubiony prezent. Jeśli nikt nie wyda pieniędzy (a zdarza się to często), możecie zebrać fundusze i pójść na kolację lub kupić coś, czego naprawdę potrzebujecie jako walentynkowy prezent od was obu.

7. Spędzie Walentynki z kimś kto nie ma tej drugiej połowy aby nie czuł się samotnie.

Największe święta miłości mogą być bardzo, bardzo bolesne dla kogoś, kto niedawno stracił ukochaną osobę lub partnera. Nie chcąc przeszkadzać nikomu w życiu miłosnym, nie będą prosić o uwagę tego dnia, nawet jeśli naprawdę tego potrzebują. Jeśli jesteście szczęśliwym małżeństwem lub wkrótce będziecie, każdy dzień jest dla Was wyjątkowym świętem, dlatego możesz poświęcić trochę czasu na Walentynki innym, aby szerzyć miłość dla tych, którzy naprawdę tego potrzebują.

*Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać utwór bez zgody autora © Daniel Tarka Fotografia Ślubna Wrocław

Related Posts

Leave a comment