Album Ślubny

Najpiękniejsze albumy ślubne Fotograf Ślubny Dobry Fotograf Wrocław
Żyjemy w czasach, w których każda fotografia, każde zdjęcie, każda chwila żyje tylko przez chwilę głównie na naszych telefonach komórkowych, tabletach lub komputerach na dyskach twardych lub w tzw. chmurze. Robimy więcej zdjęć niż kiedykolwiek, ale drukujemy mniej albo w ogóle. Ostatecznie każda młoda para marzy o tym, żeby mieć piękne zdjęcia z wesela. Piękne chwile potrzebują wyjątkowej oprawy, dopiero w materialnej wersji, czy to na papierze czy w postaci albumu zdjęcia nabierają dla nas największej wartości. Można je dotknąć, zatrzymać się na chwilę, powspominać. Internetowe wersje zdjęć łatwo skasować, zgubić, zniszczyć. Wspomnienia są bezcenne dlatego warto nadać im piękną i trwałą formę.

Jeszcze nie dawno, można było zaobserwować tendencję rezygnacji z prawdziwego albumu ślubnego lub z wydrukowanych zdjęć na rzecz elektronicznej galerii w internecie. Na szczęści to wszystko mamy już za nami. Obecnie prawie wszystkie nasze pary ślubne decydują się na zamówienie albumu dla siebie oraz dodatkowo również dla swoich rodziców i przyjaciół. Albumy ślubne w swojej tradycyjnej oprawie, jak i popularne teraz fotoalbumy to dla mnie zamknięcie w całość, całej historii jaka wydarzyła się w dniu ślubu Młodej Pary. Choć świat ruszył w kierunku cyfryzacji, to jednak nic nie zastąpi ponadczasowego rozwiązania jakim są właśnie albumy ślubne. Ślub to najważniejsza uroczystość dla każdej pary ślubnej i okazja do zrobienia dużej ilości zdjęć pamiątkowych. Album ślubny jest więc z całą pewnością praktycznym i trafionym pomysłem na prezent ślubny dla nowożeńców. W dzisiejszych czasach zdjęcia najczęściej przechowywane są na cyfrowych nośnikach, jednak te najpiękniejsze wspomnienia i zdjęcia ślubne, które rzeczywiście wiele dla nas znaczą zawsze, pragnie się trzymać przy sobie w tradycyjnym albumie ślubnym, by w każdej chwili móc po nie sięgnąć. Dzięki bardzo bogatemu wzornictwu oraz na prawdę szerokiej gamie kolorystycznej każdy z Was będzie mógł odnaleźć wśród naszych propozycji idealny album na ślub dla siebie lub dla swoich przyjaciół. Album ślubny z fotografiami to również doskonały prezent dla rodziców jako forma podziękowania i pamiątki.

Historie miłości na złotych kartach czasu

To dzięki albumom ślubnym i zdjęciom przetrwała w mojej głowie pamięć o mojej rodzinie. To dzięki temu, że mogę obejrzeć zdjęcia z moimi dziadkami w albumie prawdziwym, pachnącym a nie wirtualnym stworzonym tylko w komputerze mam poczucie, że nadal żyją. Wreszcie, to dzięki takim albumom ślubnym mogę podziwiać ślub moich rodziców i do dnia dzisiejszego cieszyć się razem z nimi ich radością. Nic nam nie zastąpi tych wspólnych wieczorów przy kominku przy dobrym winie i wspólne z rodzeństwem i rodzicami oglądanie naszych rodzinnych kolekcji. Pamiętajcie, tego nie da Wam najnowszy Iphone, czy najnowszy laptop. Każde zdjęcie wydrukowane i starannie przyklejone na poszczególnych kartach albumu, to moja historia miłości na złotych kartach czasu. To historia, zachowana na zawsze. Widzę realnie moje wspomnienia i kocham je. Zawsze będę zachowywał te albumy dla siebie, dla moich dzieci, dla ich dzieci.

Widziałem, jak członkowie rodzin wspinali się na strych w poszukiwaniu starych rodzinnych zdjęć. Słyszałem o ludziach wracających do płonących domów, żeby ratować swoje ślubne albumy. Nigdy nie słyszałem, żeby ktoś starał się uratować pamięć USB, lub telefon. Jestem bardzo dumny z każdego albumu, który opuszcza nasze studio. Jestem zaszczycony, mogąc być częścią tworzenia pierwszej pamiątki, którą będziecie posiadać jako nowo powstała rodzina. Wasz album ślubny będzie oglądany przez całą Waszą rodzinę oraz przyszłe pokolenia. Właśnie dlatego, od kilku już lat oferuje albumy ślubne jako opcja ślubna do wyboru. Przyczyniam się w ten sposób do Waszego przyszłego szczęścia, kiedy to wspólnie będziecie wspominać Wasze wyjątkowe i niezapomniane chwile.

Ekskluzywny album ślubny

Fotoalbumy dają Wam ogromne możliwości personalizacji, a więc i możliwości dopasowania produktu do rodzaju wykonywanej sesji, jej klimatu oraz budżetu. Sztywne rozkładówki otwierane na płasko występują również w korzystnym cenowo Lite Album, dedykowanym głównie dla fotografii komunijnej, szkolnej i dziecięcej, ponieważ produkt ten ma ograniczoną liczbę kart i tylko jeden rodzaj okładki.

Zawsze oferuję Wam tylko takie rozwiązania, z których sam korzystam. Albumy ślubne w pięknych welurowych i płóciennych oprawach nie tylko oferujemy Wam, sami mamy na swoich półkach takie egzemplarze, z podróży, z ważnych wydarzeń bliskich nam, o których nie chcemy zapomnieć, by były zawsze blisko pod ręką. Za kilkanaście lat album, może troszkę zakurzony, zawsze będzie cieszył oko i przywoływał miłe wspomnienia. Ubierzmy ważne chwile w piękną oprawę, niech cieszy nas długie, długie lata.

Jak wygląda nasz album?

W mojej ofercie znajdziecie możliwość wyboru albumów o rozmiarach od 20x20cm do 30x30cm. Różnią się one ilością kart, oprawą, płótnem, okleiną introligatorską, etc. Zobaczcie sami jak wygląda przykładowy piękny album ślubny. Przygotowałem specjalnie dla Was ten poniższy film!

Jakie albumy znajdziemy w ofercie?

Wasze albumy są sztandarowym produktem znanej włoskiej firmy, z którą mamy podpisaną wieloletnią umowę o dostarczanie profesjonalnych albumów. Zdjęcia są drukowane bezpośrednio na stronach. Strony są bardzo delikatne i mają białą teksturę, a drukowanie jest nienaganne. Księgi mają wyraźnie wyczucie sztuki. Przykładowe albumy możecie zawsze obejrzeć podczas naszego wspólnego spotkania we Wrocławiu. Fotoalbumy to artyzm w pełni tego słowa znaczeniu, mają zdecydowanie inną technikę wykonania niż książki. Są więc zdecydowanie innym produktem do którego należy podejść w odmienny sposób. Pogrubione karty łączone są przekładkami jedna do drugiej tworząc finalny produkt, który oprawiony jest w twardą oprawę.

Oprawy:

Materiał – oprawa twarda, płótno / okleiny introligatorskie

Najpiękniejsze albumy ślubne Fotograf Ślubny Dobry Fotograf Wrocław

Formaty:

  • 20×20 cm
  • 30×30 cm
  • 30×20 cm
  • 27×20 cm
  • 33×25 cm

Cechy:

Najpiękniejsze albumy ślubne Fotograf Ślubny Dobry Fotograf Wrocław
  • od 10 do 40 rozkładówek (od 20 do 80 stron)
  • projektowanie przez środek rozkładówki
  • wyklejki – wszystkie z oferty gładkich wyklejek
  • okleiny – wszystkie z oferty

Foto album 30×30

FOTOALBUM 30x30cm jest skierowany dla odbiorców szukających tradycyjnej formy albumu w eleganckim wydaniu. Karty fotoalbumu są zrobione z grubego papieru, które tworzą płaskie rozkładówki, dzięki czemu lewa i prawa strona tworzą jedną całość, bez wgłębień i szyć, a każda strona jest indywidualnie przez nas zaprojektowana. Zdjęcia naświetlane są na jedwabistym papierze fotograficznym po czym bardzo dokładnie i starannie naklejone są na grubych kartach. Fotoalbum daje nam możliwość stworzenia projektu do 80 stron/40 rozkładówek. Okładka obszyta jest skórą lub eko-skórą. Serdecznie zachęcam do zamawiania tego albumu. Jest to najczęściej wybierany produkt, który inspiruje i zachwyca w każdym detalu.

Foto album 20×20

FOTOALBUM 20x20cm jest skierowany dla odbiorców szukających rozmiarowo mniejszych tradycyjnych albumów w eleganckim wydaniu. Są to również ekskluzywne albumy. Karty foto albumu są także zrobione z grubego papieru, które tworzą płaskie rozkładówki, dzięki czemu lewa i prawa strona tworzą jedna całość, bez wgłębień i szyć, a każda strona jest indywidualnie przez nas zaprojektowana. Macie do wyboru prawie to samo co w przypadku albumu w większym rozmiarze a więc jedwabisty papier fotograficzny z możliwością stworzenia projektu do 50 stron /25 rozkładówek. Okładka obszyta jest materiałem lub skórą.

Poproszę 3 x album!

Z wielka przyjemnością muszę przyznać ze coraz więcej par decyduje się właśnie na taką opcję. Trzy fotoalbumy to 1 album dla Was oraz dwa albumy dla Waszych rodziców. Jest to wspaniałą i jedyna taka okazja na objęcie w posiadanie trzech wspaniałych albumów ślubnych w rozmiarach – jeden duży 30×30 oraz dwa mniejsze 20×20. Wasi rodzice albo przyjaciele i najbliżsi zasługują na to aby cieszyć się i podziwiać tak piękne produkty jakimi są fotoalbumy ślubne.

Najpiękniejsze albumy ślubne Fotograf Ślubny Dobry Fotograf Wrocław

Proces przygotowania albumu

Sam proces zajmuje około dwóch tygodni po ślubie w zależności od tego kiedy skompletujemy Wasze wszystkie zdjęcia ze ślubu lub z pleneru ślubnego, aby jak najszybciej dostarczyć Wam ręcznie edytowane pliki cyfrowe w waszej galerii online. Dostarczymy również Wasz projekt albumu w tym samym okresie. Będziecie mogli  obejrzeć swój album w “spreadach” w pdf. Spread obejmuje dwie strony razem. Wyobraź sobie po prostu książkę otwartą przed tobą. Będziesz mieć lewą stronę i prawą stronę. Te dwie strony razem tworzą rozkładówkę, tak jak patrzysz na lewą i prawą stronę w otwartej książce.

Ile kosztuje album ślubny?

Bardzo mi zależy na ekscytacji związanej z tworzeniem albumu. Całkowicie rozumiem, ile czasu zajmuje finalizacja książki. Dlatego oferuję Wam swoje usługi projektowe całkowicie za darmo. Przygotuję początkowy układ waszego albumu, a następnie będziemy współpracować, aby sfinalizować go tak, jak chcecie. Pozwoli Wam to zaoszczędzić dużo czasu, dzięki czemu będziecie szczęśliwi kontrolując tworzenie albumu wspólnie. Koszt albumu zależy od różnych zmiennych. Rozmiar, długość strony, oraz liczba woluminów będą miały wpływ na ostateczny koszt. Współpracujemy z wieloma firmami  w Polsce oraz w Europie co daje nam pełna gwarancje na to, że otrzymujemy produkt o najwyższej jakości pozbawiony jakichkolwiek wad. Są to firmy z długoletnim doświadczeniem w swojej branży i tradycji sięgającej wielu pokoleniom. Oni wiedza co robią bo robią to od wielu lat. Każdy przekazywany Wam album posiada wartość ekskluzywnego przedmiotu, który trafia w Wasze ręce a jego wartość rośnie z dnia na dzień.

Jak dbać o album ślubny?

Najlepiej jeśli będziecie traktować swój album z troskliwą opieką, upewniając się dzięki temu, że pozostanie on niezmieniony i również zawsze dostępny dla waszych przyszłych pokoleń. Przede wszystkim upewnijcie się, że Wasz album nie jest narażony na gwałtowne zmiany temperatury. Najlepiej aby album pozostał w atmosferze o niskiej wilgotności, zachowując osłonę przed wypaczeniem lub falowaniem. Czyście zawsze album miękką i suchą ściereczką. Nigdy nie używajcie żadnego rodzaju środka czyszczącego na okładce lub stronach albumu. Jest to trwały produkt ale należy o niego dbać aby zachował swoje walory.

Czy zdjęcia w naszym albumie zostaną wyretuszowane?

W odróżnieniu od innych fotografów retuszujemy i przygotowujemy pojedynczo wszystkie zdjęcia w Waszym albumie i na pendrive. Wasze zdjęcia zostały już lekko wyretuszowane podczas procesu sprawdzania plików cyfrowych, ale i tak przenosimy je na inny poziom wraz ze zdjęciami do albumów. Pamiętajcie, że zawsze możecie również sami poinformować nas o konkretnych prośbach dotyczących efektu retuszowania, takich jak zwisające włosy, szczególne znaki na skórze i tak dalej!

Dlaczego powinniśmy wybrać swój album?

Kiedyś czułem to samo. Miałem swoje pliki cyfrowe ze zdjęciami i nigdy nie mogłem ich wszystkich poskładać w jedną całość albo dokładnie obejrzeć tego co chciałem. Były na moim telefonie, miały kopię zapasową na moim komputerze i laptopie, i nawet zapisałem je w chmurze. Mogłem uzyskać dostęp do moich plików w dowolnym miejscu i czasie. Dlaczego więc potrzebowałem albumu? Przecież przyszłość jest cyfrowa, czy albumy ślubne nie są przestarzałym pomysłem?

Uwierzcie mi że nie są. Za kilka lat może się okazać, że niektóre lub wszystkie Wasze pliki po prostu nie dadzą się odczytać przez wasz komputer i co zrobicie w tedy? W czasie ery zdjęć analogowych wszystko było prostsze, były klisze 36 lub 24 klatkowe i wszystko pozostawało zarchiwizowane w postaci negatywów, fizycznie pozostając w naszych szafkach w domu. Od momentu wejścia ery cyfrowej wszystko się zmieniło, teraz już zapominamy o zdjęciach zrobionych kilka dni wcześniej, bo tyle ich mamy, że nic już nie wiemy.

Podsumowanie

Albumy ślubne w swojej tradycyjnej oprawie, jak i popularne teraz fotoalbumy to dla mnie osobiście zamknięcie w całość, całej Waszej historii która wydarzyła się w dniu ślubu. Choć świat ruszył w kierunku cyfryzacji, to jednak nic nie zastąpi ponadczasowego rozwiązania jakim są właśnie albumy ślubne. Albumy i foto książki to trwałe, nowoczesne i wykonywane ręcznie rozwiązanie by w piękny sposób wyeksponować ważne dla Was chwile, nie tylko ślub, ale także inne istotne wydarzenia z życia, do których chcecie wracać z uśmiechem. Moje albumy to nowoczesny design, piękne oprawy i najwyższa jakość wykonania, nie akceptuję półśrodków i zawsze przekazuję w Wasze ręce skrojony na miarę i dopasowany dla Was album. Album ślubny będzie zawsze na wyciągnięcie ręki. Oglądanie wywołanych w dobrej jakości zdjęć Waszego reportażu ślubnego to wspaniały sposób na współdzielenie emocji.

Najpiękniejsze albumy ślubne Fotograf Ślubny Dobry Fotograf Wrocław

Stwórzmy razem coś cudownego i niepowtarzalnego!

Kocham swoja pracę. Jestem fotografem ślubnym, który całkowicie oddał się temu co robi i z czego żyje. To dzięki Wam mogę teraz pisać tę listę i pomagać Wam w wyborze odpowiedniego miejsca na sesję ślubną. Zawsze zależy mi tylko na Waszym szczęściu. Spotkajmy się i porozmawiajmy o Waszych planach. Jestem otwarty na wszelkie Wasze propozycje. Jeśli tylko podobają się Wam moje prace i chcielibyście spotkać się ze mną lub porozmawiać, nie przegapcie swojej okazji i zadzwońcie albo napiszcie do mnie już teraz.

Moja praca jest dla mnie przyjemnością z której czerpię ogromną satysfakcję ciesząc się szczęściem Waszym i Waszych bliskich.

Pamiętajcie, że pracuję i jestem dostępny w całej Polsce oraz za granicą. Zapraszam!

Fotograf Ślubny Daniel Tarka należy do Stowarzyszenia Profesjonalnych Fotografów Ślubnych

ZADZWOŃ DO MNIE

COPYRIGHT © 2020/2021 FOTOGRAF ŚLUBNY DANIEL TARKA

Comments (1)

Piękne albumy i cudne zdjęcia! 🙂

Leave a comment