Cena fotografa na wesele

Biała Sala w Szczawno Zdrój Wesele. Fotograf Ślubny, Dobry Fotograf Wrocław.
Aby uzyskać aktualne informacje o cenach i pakietach, skontaktujcie się z nami tutaj.

Ile kosztuje fotograf na wesele?

Ceny za fotografa ślubnego różnią się w zależności od fotografa. Zwykle stawki są przedstawiane na jeden z trzech sposobów jako:

 • Pakiety ślubne
 • Oferta a’la carte
 • Kombinacja dwóch powyższych form

Jako profesjonalny fotograf z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem, miałem dużo czasu, aby zaobserwować osobiście, co działa w takim przypadku i sprawdza się najlepiej pod względem prezentacji pakietów i cen dla naszych klientów. Niektórzy klienci uwielbiają opcję z przygotowanymi gotowymi pakietami ślubnymi, w których zostało zawarte wszystko czego najbardziej potrzebują razem z albumami. Inni zaś preferują sami wybierać, to co interesuje ich najbardziej.

Obecnie specjalnie dla Was, przygotowałem najpopularniejsze usługi rozdzielone w dwóch pakietach. Posiadamy także wiele innych dodatków.

Oferuje Wam wszystko czego potrzebujecie w zależności od Waszych potrzeb i wymagań.

Oferta ślubna

W mojej ofercie znajdują się dwa pakiety ślubne. Wszystkie zawierają co następuje:

 • Reportaż od przygotowań do maksymalnie 0:30 w nocy,
 • Mini plener w dniu ślubu lub w inny dzień.
 • Wasze ulubione zdjęcia wywołane w formacie 10×15 w eleganckim pudełku.
 • Wyselekcjonowane zdjęcia w pełnej rozdzielczości poddane autorskiej obróbce i retuszowi.
 • Pendrive USB zawierający w/w zdjęcia w wysokiej rozdzielczości gotowe do wydrukowania albo użycia on-line.
 • Prywatna galeria zdjęć zabezpieczona hasłem.
 • Dojazd w cenie do 40 km od Wrocławia.

Co różni każdy pakiet od siebie? Każdy pakiet zawiera różny zakres ilościowy zdjęć, plener w inny dzień oraz pozostałe. Każdorazowo istnieje możliwość zamówienia drugiego fotografa.

Mój asystent pojawia się ze mną prawie na każdym ślubie który fotografuję. Pomaga mi utrzymać porządek dnia. Zaparkuje samochód, przenosi torby, pilnuje wyposażenia, pomaga w płynnej zmianie sprzętu przez cały dzień, pomaga organizować rodzinne zdjęcia grupowe, portrety ślubne i robi dziesiątki innych, najczęściej niezauważalnych rzeczy, które pomagają mi podczas mojej pracy. Czasami również uchwyci dla mnie kilka specjalnych ujęć. Podczas gdy drugi fotograf jest przeznaczony głównie do fotografowania przez cały dzień i nie robi nic innego, mój asystent pomaga mi robiąc czasami zdjęcia tylko w określonych punktach dnia.

Sala Balowa Biała Sala Szczawno-Zdrój Wesele

Albumy ślubne

Album to wisienka na Waszym torcie. Wasze albumy są sztandarowym produktem znanej włoskiej firmy, z którą mamy podpisaną wieloletnią umowę o dostarczanie profesjonalnych albumów. Zdjęcia są drukowane bezpośrednio na stronach. Strony są bardzo delikatne i mają białą teksturę, a drukowanie jest nienaganne. Księgi mają wyraźnie wyczucie sztuki. Przykładowe albumy możecie zawsze obejrzeć podczas naszego wspólnego spotkania we Wrocławiu. Fotoalbumy to artyzm w pełni tego słowa znaczeniu, mają zdecydowanie inną technikę wykonania niż książki. Są więc zdecydowanie innym produktem do którego należy podejść w odmienny sposób. Pogrubione karty łączone są przekładkami jedna do drugiej tworząc finalny produkt, który oprawiony jest w twardą oprawę. Zdecydowanie warto zapoznać się z ofertą albumów.

Ślub za granicą w Penzion Jurášek, Kunčice pod Ondřejníkem w Czechach, tort ślubny

Prywatna galeria zdjęć

Prywatna galeria zdjęć ślubnych online to wspaniały sposób otrzymywania plików cyfrowych. Jest to prywatna, chroniona hasłem galeria zdjęć online, do której nie można uzyskać dostępu bez wspomnianego hasła. Zostanie Wam dostarczona w ciągu dwóch tygodni od daty ślubu, za pośrednictwem poczty elektronicznej. Po otrzymaniu galerii można jej używać do pobierania plików cyfrowych o wysokiej rozdzielczości, zmniejszonej rozdzielczości przygotowanej specjalnie z myślą o social media, udostępniania zdjęć rodzinie i przyjaciołom oraz przechowywania kopii zapasowych zdjęć na przyszłość. Wasze ręcznie edytowane pliki cyfrowe to pliki dostarczone właśnie w tej galerii online. Po ślubie wszystkie twoje zdjęcia są pobierane i skrupulatnie wybierane. W odróżnieniu od innych fotografów u mnie każde zdjęcie jest przygotowywane indywidualnie.

Restauracja Glamour we Wrocławiu Wesele

Prywatny kontakt telefoniczny

Wreszcie otrzymacie ode mnie numer telefonu przeznaczony wyłącznie dla moich klientów. Dzięki temu w przypadku konieczności szybkiego kontaktu będziecie mogli zadzwonić do mnie bezpośrednio i o każdej porze otrzymać odpowiedź niezwłocznie, chyba że będę na innym ślubie lub sesji zdjęciowej! Może to być bardzo pomocne, podczas ślubu gdy często pary lub opiekunowie ślubu potrzebują się skontaktować ze wszystkimi uczestnikami wesela niezwłocznie w celu ustalenia pewnych czynności.

Biała Sala w Szczawno-Zdrój Wesele

Sesja narzeczeńska

Rozumiem, że niektórzy klienci ślubni chcą mieć sesje narzeczeńską, a niektórzy nie! Z tego powodu dodanie sesji zaręczynowej do fotografii ślubnej zależy wyłącznie od Ciebie! Jeśli zależy Wam na sesji narzeczeńskiej, z chęcią pomogę Wam wybrać lokalizację, która ma dla Was duże znaczenie. Mam listę najlepszych miejsc we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku przygotowaną specjalnie pod katem sesji narzeczeńskiej. Jeśli chcesz, aby Wasze zdjęcia z sesji zaręczynowej zostały zrobione gdzieś indziej, daj mi znać i porozmawiajmy o tym!

Sesja narzeczeńska w mieście

Fotografia Ślubna – dodatki

Mam również przygotowaną specjalną długą listę dodatków, które możecie uwzględnić w opcjach z pakietem. Niektóre zostały już wymienione, ale obejmują one:

 • Drugi Fotograf Ślubny
 • Sesja narzeczeńska
 • Poprawiny ślubne
 • Albumy dla rodziców
 • Dodatkowe albumy
 • Sesja Panny Młodej

…i wiele innych!

Wesele w Hotelu Oławian w Oławie

Co mnie odróżnia od innych?

Zdaję sobie sprawę, że kiedy jesteście w wirze polowania na fotografa, macie bardzo duży wybór. To potrafi być czasami przytłaczające i męczące. Bo tak naprawdę co nas od siebie odróżnia i powoduje że jesteśmy inni? Czasami są to techniczne umiejętności. Indywidualne podejście i tzw. oko do zdjęć. Pakiety jakie Wam oferują.
Co odróżnia mnie od innych fotografów ślubnych?

 • Jestem w tym biznesie ponad 10 lat
 • Mam duże doświadczenie
 • Zostałem wybrany przez międzynarodowy portal ślubny Zankyou, jednym z 20 najlepszych fotografów ślubnych we Wrocławiu.
 • Jestem wysoce wyszkolony we wszystkich technicznych aspektach fotografii ślubnej. Mogę tworzyć piękne zdjęcia ślubne w deszczu, na śniegu, w ciemności, kiedy brakuje całkowicie czasu i wszystko się rozpada, kiedy sprawy nie idą po myśli, w samo południe w sierpniu, na plaży, w mieście i tak dalej
 • Jestem ceniony przez moich fotograficznych rówieśników jako wychowawca. Uczyłem wielu ambitnych młodych fotografów we wszystkich aspektach fotografii ślubnej i portretowej
 • Porozumiewam się w 4 językach w tym, w moim ojczystym języku polskim.
 • Pracowałem w Polsce oraz za granicami kraju
 • Mogę pomóc Wam podczas dnia ślubnego dając wskazówki aby rozładować atmosferę i napicie dnia.

Mam ogromne doświadczenie we wszystkich aspektach ślubu: mogę pomóc Wam w ułożeniu planu dnia, doboru czasu dla wszystkich punktów dnia, przypiąć kwiatek do garnituru, odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące Twojego ślubu, rozwiązać wszelkie problemy, pomóc wybrać sprzedawców i użyczyć na czas ślubu całe moje ponad dziesięcioletnie doświadczenie.

Ślub za granicą w Penzion Jurášek, Kunčice pod Ondřejníkem w Czechach, Plener Ślubny

Dlaczego nie ma cen?

Trafne pytanie! Rozumiem Waszą chęć szybkiego i łatwego uzyskania informacji o moim cenniku ślubnym. Jednak pamiętajcie, że wiele rzeczy wpływa na ceny pakietów. Na przykład, jeśli Twój ślub wymaga podróży daleko poza granice Polski, lub jeśli Twój ślub wymaga lotu samolotem do innego kraju, opłaty za podróż będą się różnić w zależności od lokalizacji. Jeśli macie niewielkie wesele, ślub poza sezonem, wielodniowy ślub, mogą tam również nastąpić zmiany. Po prostu zależy mi na tym abyście otrzymali odpowiednie i jak najbardziej trafione informacje na swój ślub!

Podsumowanie

Proszę skontaktujcie się ze mną i zadajcie wszystkie pytania dotyczącymi cennika ślubnego a obiecuję, że odezwę się do Was najszybciej, jak to będzie tylko możliwe. Prześlę Wam w pełni szczegółowy cennik, linki do przeglądania pełnych galerii ślubnych i wiele więcej! Zapraszam Was serdecznie do współpracy.

Stwórzmy razem coś cudownego i niepowtarzalnego!

Kocham swoja pracę. Jestem fotografem ślubnym, który całkowicie oddał się temu co robi i z czego żyje. To dzięki Wam mogę teraz pisać tę listę i pomagać Wam w wyborze odpowiedniego miejsca na sesję ślubną. Zawsze zależy mi tylko na Waszym szczęściu. Spotkajmy się i porozmawiajmy o Waszych planach. Jestem otwarty na wszelkie Wasze propozycje. Jeśli tylko podobają się Wam moje prace i chcielibyście spotkać się ze mną lub porozmawiać, nie przegapcie swojej okazji i zadzwońcie albo napiszcie do mnie już teraz.

Moja praca jest dla mnie przyjemnością z której czerpię ogromną satysfakcję ciesząc się szczęściem Waszym i Waszych bliskich.

Pamiętajcie, że pracuję i jestem dostępny w całej Polsce oraz za granicą. Zapraszam!

Fotograf Ślubny Daniel Tarka należy do Stowarzyszenia Profesjonalnych Fotografów Ślubnych

ZADZWOŃ DO MNIE

COPYRIGHT © 2020/2021 FOTOGRAF ŚLUBNY DANIEL TARKA