Wasze sesje biznesowe

Zapraszam do zapoznania się z naszym aktualnym cennikiem portretów do CV oraz Linkedin

Nasz cennik sesji foto realizowanych w profesjonalnym studio przedstawia się następująco:
• jedno zdjęcie do CV/Linkedin kosztuje 450,0 zł (czas trwania sesji ok. 0.5-1h)
• pakiet dwóch (2) zdjęć kosztuje 750,0 zł (czas trwania sesji ok. 1h)
• pakiet trzech (3) zdjęć kosztuje 950,0 zł (czas trwania sesji ok. 1.0–1.5h)
• każde kolejne zdjęcie kosztuje 150,0 zł

Uwaga! Wszystkie powyższe ceny zawierają:

• przekazanie zdjęć w JPG w pełnej rozdzielczości oraz wersji dostosowanej do publikacji w Internecie – pliki do pobrania z galerii on-line
• profesjonalny retusz portretowy (retuszujemy, nie odchudzamy o 30 kilo)
• profesjonalny make–up studyjny, portretowy (prawie nigdy nie wykonujemy zdjęć bez make–up)

Podczas przyjmowania rezerwacji pobierzemy opłatę w wysokości 100 zł – którą później rozliczymy z opłatą za wybraną oraz zrealizowaną sesję portretową. Uwaga! W przypadku niepojawienia się w terminie opłata rezerwacyjna nie zostanie zwrócona.

Podczas sesji zdjęciowej wykonujemy przeważnie od kilkunastu do kilkudziesięciu zdjęć. Z tej puli wybierzemy wspólnie z Klientem zdjęcia do dalszej obróbki. Zawsze można ich oczywiście wybrać więcej niż “pakietowe” 3.

Wasz wyjątkowy wizerunek jest dla nas bezcenny, dlatego możecie za wszystko zapłacić gotówką lub przelewem. Jeśli zaś chodzi o ceny sesji firmowych, indywidualnych realizowanych poza studio lub w siedzibie Klienta, ustalane są one indywidualnie. Wszystkie tego typu zapytania proszę o przesyłanie na nasz adres mailowy: poczta@danieltarka.com

Stwórzmy razem coś cudownego i niepowtarzalnego!

Kocham swoja pracę. Jestem fotografem, który całkowicie oddał się temu co robi i z czego żyje. Zawsze zależy mi tylko na Waszym szczęściu. Spotkajmy się i zróbmy kilka dobrych zdjęć. Jestem otwarty na wszelkie Wasze propozycje. Jeśli tylko podobają się Wam moje prace i chcielibyście spotkać się ze mną lub porozmawiać, nie przegapcie swojej okazji i zadzwońcie albo napiszcie do mnie już teraz.

Moja praca jest dla mnie przyjemnością z której czerpię ogromną satysfakcję ciesząc się szczęściem Waszym i Waszych bliskich.

Fotograf Biznesowy Daniel Tarka należy do Stowarzyszenia Profesjonalnych Fotografów Ślubnych

ZADZWOŃ DO MNIE

COPYRIGHT © 2020/2021 FOTOGRAF BIZNESOWY DANIEL TARKA