Biała Sala w Szczawno Zdrój Wesele. Fotograf Ślubny, Dobry Fotograf Wrocław.
10 rzeczy, których Panna Młoda nie może zapomnieć zrobić o poranku w dniu ślubu
Mogłoby się wydawać, że rankiem w dniu ślubu na Pannę Młodą czekają głównie obowiązki w postaci ułożenia fryzury, dopasowania ubioru i nałożenia makijażu, jednak w rzeczywistości jest jednak troszkę inaczej. Na szczęście, większość profesjonalnych konsultantów ślubnych a jeśli ich nie ma doświadczeni fotografowie oraz ludzie z brązy służą pomocą i dobrą radą jak wykorzystać każda minutę jakże cennego czasu, który sprawi, że cały dzień będzie o wiele przyjemniejszy.
Zapraszam do zapoznania się z dziesięcioma poradami, które zmienią Wasze podejście do tego wyjątkowego dnia!

1. Zamień wysoki obcas na płaski

Najprawdopodobniej będziesz nosić szpilki przez cały dzień, dlatego najlepiej delektuj się chwilami, kiedy Twoje stopy mogą się zrelaksować i noś buty na płaskim obcasie. Eleganckie balerinki i piękna suknia ślubna sprawią, że poczujesz się jak milion dolarów.

2. Nie zapomnij naładować swój telefon.

Nie tylko będziesz otrzymywać telefony i SMS-y od rodziny i znajomych ale większość twoich ważnych dziennych informacji będzie tam przechowywana, dlatego warto pamiętać o tym aby telefon był dobrze naładowany i nigdy Cie nie zawiódł.

3. Nie opuszczaj śniadania – ani lunchu

Zacznij dzień od wstania na prawej nodze ze zdrowym podejściem do tego co dziś zjesz a czego na pewno nie. Żadna kawa czy Red bul nie zastąpi Ci lekkiego aczkolwiek pożywnego i energetycznego śniadania.

Najlepiej zróbcie z wyprzedzeniem plan, aby ktoś odebrał lub dostarczył Ci lunch, ponieważ może się to wszystko zdarzyć w czasie przygotowania ślubnego.

4. Znajdź czas dla swoich rodziców

To także dla nich wielki dzień, dlatego niektóre panny młode coraz częściej robią większą cześć przygotowań również angażując do tego swojego ojca. Pomyśl o tym i zastanów jak wiele to dla nich znaczy.

Biała Sala w Szczawno Zdrój Wesele. Fotograf Ślubny, Dobry Fotograf Wrocław.

5. Wyznacz komuś obowiązki czuwania nad porządkiem

Przydziel komuś obowiązki uporządkowania i czuwania na porządkiem w pokoju, kto przygotuje pokój zanim przybędzie fotograf ślubny. Wyrzuć te nieestetyczne resztki z lunchu oraz worki tak aby nie były widoczne na zdjęciach zrobionych przez fotografa ślubnego.

6. Włącz twoją ulubioną muzykę

Nic tak nie nastraja jak dobra muzyka. Słuchanie ulubionych ballad np. Leonarda Cohena, Franka Sinatry czy zespołu Metallica podczas przygotowań jest po prostu zabawą i wspaniałym relaksem!

Napisz swoje szczere uczucia i wszystko co w tej chwili czujesz przelej swojemu ukochanemu na papier. Uwierzcie mi, nie ma nic bardziej romantycznego niż krótki i wymowny list napisany odręcznie do swojego przyszłego męża w dniu ślubu!

8. Spakuj swoją kosmetyczkę

Niech Twój Makeup Artist przyniesie kolorowe kosmetyki używane przy tworzeniu twojego makijażu, aby później móc go poprawić. Upewnij się, że zmieszczą się one w torebce, którą będziesz miała przy sobie.

9. Wyczyść swój pierścionek

Najprawdopodobniej już nigdy więcej Twój pierścionek nie będzie tak bardzo wystawiony na widok publiczny jak właśnie w tym wyjątkowym dniu. Dlatego właśnie upewnij się, że świeci jak gwiazda!

Jako fotograf ślubny zawsze staram się ując na zdjęciach wszystkie detale ślubne bliskie sercu Pannie Młodej. Pierścionek ślubny jest właśnie jedną z tych rzeczy! Zdjęcia z bliska pierścionka to obowiązkowy punkt na liście zdjęć ślubnych tego dnia.

10. Pij wodę – dużo wody

Najlepiej zacznij pić wodę bardzo wcześnie. Nie, martw się bo na pewno nie wpłynie to negatywnie na Twoją sylwetkę. No naturalne, że początkowo stres spowoduje, że nie odczujesz chęci picia wody ale kiedy wreszcie po przygotowaniach przypomnisz sobie, że nic jeszcze nie piłaś i zechcesz się napić może już być stanowczo za późno!

Pamiętaj, że zawsze lepiej jest pić dużo wcześniej niż później. Pójście do toalety w sukni ślubnej to umiejętność godna dyscypliny na olimpiadzie.

*Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać utwór bez zgody autora © Daniel Tarka Fotografia Ślubna Wrocław

Comments (2)

Każdy punkt trafiony! Można by coś jeszcze dodać ale dla większości Panien Młodych taka lista bardzo się przyda!

Leave a comment