Wesele w Hotelu Oławian w Oławie

Fotograf ślubny dolnośląskie

Jeśli właśnie czytacie to co napisałem to najprawdopodobniej Wasza sala weselna została już wybrana i teraz jesteście na etapie rozglądania się za jakimś dobrym fotografem ślubnym z Dolnego Śląska. Jest wiele pytań które chciałbym Wam zadać. Jednym z nich jest to jak wyobrażacie sobie Wasz ślub i zabawę weselna? Czy ma to być tradycyjny ślub kościelny, rustykalne wesele, wesele w stodole, wesele w stylu boho a może ślub glamour lub ślub humanistyczny? Jedno jest pewne. Niezależnie od tego, jak i gdzie chcecie powiedzieć sobie to cudowne TAK, chętnie do Was dołączę i uchwycę te niesamowite momenty tego dnia.

Zastanawiacie się jaka tak naprawdę powinna być fotografia, którą przechowamy w pamięci i albumie na długie lata? To proste. Przyciągająca uwagę, pełna emocji, klarowna w treści, przepełniona artyzmem, elegancka, nawet jeśli ociera się o banał. Jeśli szukacie fotografa, który wykona ją dla Was, trafiliście pod właściwy adres.

Fotografując widzę to czego inni nie widzą

Mam na imię Daniel i jestem zawodowym fotografem ślubnym, posiadającym profesjonalne wieloletnie doświadczenie, zdobyte na wielu fascynujących ślubach i weselach w Polsce oraz za granicą. Chętnie wybiorę się z Wami w świat, gdziekolwiek mieszkacie lub zapragniecie się udać. Osobiście zawsze staram się, aby w moich zdjęciach ślubnych znalazły się Wasze najpiękniejsze momenty, więzi, uczucia, gesty, emocje, bliskość ludzi oraz filmowa narracja wydarzeń bez zbędnego ingerowania w to co się dookoła dzieje. Najważniejszy jest prawdziwy śmiech, łzy, radość i podniecenie.

Jestem tu po to by udokumentować Wasz krótki a zarazem bardzo ważny urywek historii życia. Tak abyście zapamiętali bardzo dokładnie ten cudowny dzień ślubu przez pryzmat moich zdjęć. Moja profesjonalna fotografia rozpoczyna się właśnie tam, gdzie Wasza nowa cudowna przygoda wspólnego życia. Chciałbym, aby wszystkie moje zdjęcia ślubne wypełnione były emocjami ludzi, których spotykam na mojej drodze życia. Pamiętajcie, że kwiaty z czasem zwiędną, ludzie rozchodzą się do swoich codziennych spraw i domów, pamięć o najbardziej niezwykłych wydarzeniach w życiu zaciera się, a tylko prawdziwe fotografie ślubne pozostają na długie lata.

Reportaż Ślubny z wesela w Agroturystyka Arkadia w Wołowie

Mój styl w fotografii ślubnej

Jednym z powtarzających się pytań jakie otrzymuję, mailowo albo podczas rozmowy i spotkania z potencjalnymi parami weselnymi jest pytanie Jaki jest twój styl w fotografii ślubnej?Jest to ważne pytanie, chociaż nie można zbyt łatwo na nie odpowiedzieć. To dlatego, że tak wielu fotografów ślubnych opisuje swój styl w inny sposób. Niektóre modne style fotograficzne i frazy typu „vintage„, „film” „photojournalistic” oraz „modern” mogą oznaczać różne rzeczy dla każdego z nas. Opis poszczególnych stylów w fotografii ślubnej jest dobrym miejscem na początek. Jedno jest pewne, mój „styl” ma odzwierciedlenie w każdym z tych stylów, a każdy z nich wpłynął na moją pracę przez cały okres mojej kariery. Styl może odzwierciedlać zarówno podejście fotografa, jak i podejście do edycji zdjęć, więc zacznijmy może samego od podejścia fotografa.

Osobiście nie wyobrażam sobie biernej pracy podczas dnia ślubu. Ponieważ fotograf ślubny odpowiada za wszystko, co znajduje się w kadrze, nie może pozwolić sobie na komfort biernego fotografowania. Obowiązkiem fotografa jest to, aby para wyglądała jak najlepiej na zdjęciu. Nie oznacza to jednak, że można „pozować” podczas pierwszego tańca czy ceremonii, to chyba jasne. Wielu fotografów przyjmuje opcję fotografowania bez pozowania, ponieważ…niestety nie ma o klasycznych regułach pozowania zielonego pojęcia, a zapewniam, że jest to ogromna sztuka i umiejętność. Kluczem jest tu pogodzenie odpowiedniego ustawienia, w odpowiedniej chwili, wywołaniem odpowiedniej reakcji.

Fotoreportaż ślubny w czystej postaci zarezerwowany jest garstce mistrzów reportaży i nie ma nic wspólnego z brakiem odpowiedzialności za kadr. Dobry fotograf ślubny wie, kiedy może ingerować, a kiedy może pozwolić sobie na ujęcia reporterskie. Nie ma czarnego i białego, dobrego i złego podejścia. Są tylko zdjęcia, które podobają się moim klientom.

Moja filozofia

Głęboko wierzę, że dobre zdjęcia, to takie, na których emocje chwili zostały zatrzymane już na zawsze. Wiemy przecież, że momenty mijają szybko, natomiast fotografie możecie zachować na zawsze. Są one niczym jak historyczna opowieść z Waszego życia. Te dobre mówią same za siebie, nie trzeba wiele słów.

Fotograf ślubny to osoba, która będzie Wam towarzyszyła w wyjątkowych życiowych wydarzeniach, dlatego wybór właściwej osoby nie jest łatwy. Dobry fotograf ślubny to podstawa. Liczy się tu nie tylko profesjonalizm czy sprzęt, którym dysponuje fotograf, ale przede wszystkim jego osobowość, zdolność do współpracy z klientami, wrażliwe oko, oraz umiejętność wtopienia się w otoczenie.

Wesele w Hotelu Oławian w Oławie

Reportaż ślubny

Kwintesencja zdjęć ślubnych. To klasyczne fotografie obejmujące przygotowania, uroczystość ślubną i wesele. Pamiętajcie, że reportaż ślubny to często jedyna i niezapomniana pamiątka z Waszego wyjątkowego dnia ślubu. Główną rolę odgrywają tutaj Wasze przeżycia oraz emocje. Jest to swoista historia pełna wzruszeń, ukazująca ulotne chwile i niezapomniane emocje. Zazwyczaj obejmuje ona fotorelację z przygotowań, samej uroczystości oraz przyjęcia weselnego. Ma za zadanie w sposób dyskretny uwiecznić Was czas spędzony w gronie najbliższych a także wzruszające i zabawne sytuacje. To opowieść o jednym a niekiedy kilku dniach z Waszego życia. Jak każda dobra opowieść powinien posiadać odpowiednią i spójną narrację. Prawidłowo złożony początek, środek i koniec.

Jako fotograf ślubny towarzyszę Wam podczas całego dnia. Zaczynam od przygotowań, czasami dokumentuje błogosławieństwa, następnie jestem na ceremonii ślubnej i na zabawie weselnej, a także w czasie plenerowej sesji ślubnej. Taki plener ślubny najczęściej odbywa się w dniu ślubu, ale zdarzają się również sesje ślubne w innym dniu. Moim zadaniem jest widzieć i uchwycić to co najistotniejsze, jednocześnie samemu pozostając niewidzialnym. To ambitne wyzwanie, dlatego tak często przerasta ono debiutantów. W większości przypadków zaczynam z rana a kończę zaraz po rzucie welonem i muchą.

Ślub i Wesele w Restauracji Aroma na Ślęży

Przebieg reportażu ślubnego

W przypadku tradycyjnego wesela na zdjęciach z fotoreportażu ślubnego znajda się takie chwile jak:

 • przygotowania panny młodej – wszystko co dotyczy panny młodej (detale ślubne: biżuteria, buty, ulubione dodatki, perfumy, ubieranie sukni ślubnej, poprawki makijażu, biżuterii, zakładanie podwiązki, rozmowy z najbliższymi, zdjęcia z rodzicami, zdjęcia z rodzeństwem) oraz wiele innych, których nie da się przewidzieć;
 • przygotowania pana młodego – wszystko co dotyczy pana młodego (detale ślubne: obrączki, bukiet, zegarek, perfumy, ubieranie, poprawki, zdjęcia z rodzicami, zdjęcia z rodzeństwem, samochód ślubny) oraz wiele innych, których również nie da się przewidzieć;
 • przyjazd lub przyjście pana młodego do panny młodej,
 • przywitanie pana młodego z panną młodą, pierwsze spotkanie;
 • przywitanie się z rodzicami;
 • błogosławieństwo młodej pary;
 • wyjście z domu;
 • przed kościołem (zebrani goście i para młoda);
 • msza święta (wejście do kościoła, przysięga małżeńska, nakładanie obrączek, pierwszy pocałunek, wyjście z kościoła);
 • wspólne zdjęcie pary młodej z przybyłymi gośćmi,
 • zdjęcia grupowe;
 • przywitanie pary młodej chlebem i solą przed salą weselną;
 • przeniesienie panny młodej przez próg;
 • składanie życzeń;
 • toast;
 • pierwszy taniec;
 • zabawa zebranych gości;
 • tort weselny;
 • podziękowania dla rodziców;
 • wszelkie atrakcje zaplanowane dla gości;
 • oczepiny

W przypadku wesel w stylu rustykalnym, boho oraz innych, przebieg dnia ślubnego zawsze ustalany jest indywidualnie z Wami lub z konsultantem ślubnym, aby jak najlepiej przygotować się na Wasz dzień. Pamiętajcie, każde wesele jest inne. Nie ma dwóch takich samych ślubów. Dlatego również plan dnia będzie inny.

Biała Sala w Szczawno-Zdrój Wesele

Co otrzymujecie w reportażu ślubnym

To co najważniejsze to przede wszystkim ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży ślubnej już od pierwszego naszego spotkania. Znajomości w branży ślubnej, doradczej i konsultacyjnej. Zawsze z miłą chęcią służę Wam z pomocą dzieląc się moimi pomysłami i doświadczeniem. Wszystkie zdjęcia poddane są procesowi starannej selekcji oraz edycji tak aby stanowiły spójną i zgraną całość. Otrzymujecie ozdobne pudełko z odbitkami oraz z pendrive, na którym znajdziecie wszystkie zdjęcia a czasami również slide show z podkładem muzycznym z całego dnia, którym z łatwością możecie podzielić się ze znajomymi.

Ile zdjęć zawiera reportaż ślubny

Wszystko zależy od tego na który pakiet ślubny się zdecydowaliście. Jeśli wybierzecie pakiet z drugim fotografem, do którego bardzo Was zachęcam i spędzimy z Wami cały dzień, otrzymacie od nas ponad 300-600 zdjęć ślubnych dostępnych na pendrive oraz w prywatnej galerii zdjęciowej. Nigdy nie ograniczam sztucznie ilość zdjęć i nie stawiam górnej granicy. Pamiętajcie, zawsze otrzymujecie wszystkie tylko najlepsze zdjęcia z całego reportażu ślubnego. Tym czym charakteryzuje się moja oferta jest to, że staram się podchodzić do swojej pracy i selekcji materiału z dużą empatią. Uwzględniam nie tylko Wasze oczekiwania czy moje ambicje, ale również potrzeby Waszych najbliższych. Dlatego też w umowie podaję jedynie liczbę minimalną jakiej możecie się spodziewać i zawsze ją przekraczam.

Ile kosztuje reportaż ślubny?

W 2021 i 2022 roku ceny całodniowych reportaży ślubnych zaczynają się od 4500 zł. Jednak często w mojej ofercie znajdziecie promocje, dlatego warto spytać mnie o cennik nawet jeśli Was zakładany budżet jest o wiele mniejszy niż kwota za reportaż ślubny. Jeśli planujecie kameralne przyjęcie i potrzebujecie fotografa na krótszy czas nie ma z tym najmniejszego problemu. Podajcie datę ślubu, lokalizację, godziny, w jakich miałbym fotografować oraz elementy, na dokumentacji których Wam zależy, a ja wyślę Wam dopasowaną ofertę. Fotografia Ślubna Wrocław, Daniel Tarka.

Biała Sala w Szczawno-Zdrój Wesele Tort Weselny

Usługi jednego lub dwóch fotografów, w zależności od Waszych potrzeb, sesję w dniu ślubu lub w innym dniu, galerię zdjęć online, pendrive, ulubionych zdjęcia wywołane w formacie 10×15 w eleganckim pudełku, dojazd na ślub i wesele, autorską obróbkę zdjęć oraz wiele innych!

Podsumowując, powiedzmy to sobie wprost. Reportaż ślubny i jego cena zależą głównie od tego, czego tak najbardziej potrzebujecie i oczekujecie od fotografa ślubnego. Jedna para ślubna wyobraża sobie, że fotograf zacznie swoją pracę od ceremonii ślubnej. Inna para chciałaby widzieć fotografa ślubnego już od samego początku, czyli od przygotowań ślubnych. Miejsce Waszego wesela też ma znaczenie. Nie martwcie się, ponieważ zawsze służę Wam z pomocą i odpowiadam na Wasze prośby oraz pragnienia z pełnym zrozumieniem.

Sesja ślubna we Wrocławiu

Ostatecznie wszyscy nowożeńcy pragną zatrzymać w pamięci szczególne emocje i sytuacje, jakie towarzyszyły im i miały miejsce w dniu ślubu oraz przyjęcia weselnego. Dobrze zdaję sobie sprawę, że w stresie, ferworze obowiązków i kolejnych niespodziewanych atrakcji nie wszystko da się uchwycić, a tym bardziej zapamiętać. Wtedy właśnie idealną pamiątką stają się profesjonalne zdjęcia ślubne, które zatrzymują w kadrze minione chwile oraz bliskie Wam osoby. Waszych przyjaciół, rodzinę, najbliższych znajomych, a także Was samych, czyli głównych bohaterów tego całego wieczoru. Ale fotografia ślubna to nie tylko zdjęcia wykonane podczas uroczystości zaślubin czy wesela. To także zaplanowana i przez wielu wymarzona latami sesja ślubna, która jest dopełnieniem całego tego wydarzenia. Podczas tych zdjęć stajecie przed obiektywem sami, wypoczęci, radośni i pełni miłości. Dzięki temu fotograf ślubny może uchwycić Wasze prawdziwe emocje i uczucie, jakie doprowadziło do tej wspólnej decyzji, jaką było zawarcia małżeństwa.

Zdjęcia ślubne wykonywane w plenerze, potrzebują również wyjątkowej oprawy. Na tło wielu z nich doskonale wpasowuje się znany Wam Wrocław, który niejednokrotnie potrafi zachwycać nie tylko turystów, ale także jej rodowitych mieszkańców. Z doświadczenia wiem, że najpiękniejsze sesje ślubne we Wrocławiu odbywają się w miejscach bardzo bliskim sercom małżonków. Wtedy bowiem oprócz samego oszałamiającego piękna danej scenerii, fotograf ślubny jest w stanie uchwycić parę ślubną, która czuje się bardzo swobodnie i która w tej właśnie chwili istnieje tylko dla siebie.

Sesja narzeczeńska w Parku Zachodnim i na miejskiej plaży

Plener ślubny w innym dniu

Dobrze zdaję sobie sprawę z tego, że nie zawsze organizacyjnie jesteście w stanie sprostać wymaganiom czasowym. Podczas Waszego dnia ślubnego, oferuję Wam możliwość wyboru sesji zdjęciowej po ślubie w dowolnie wybranym miejscu w Polsce lub za granicą. Jest to jedyna taka artystyczna i niepowtarzalna sesja zdjęciowa w innym dniu niż dzień ślubu. Zawsze służę Wam z pomocą w wyborze miejsca i przygotowania do takiego spotkania.

Plener ślubny osobnego dnia zajmuję trochę więcej czasu. Ilość czasu jaki zostanie poświęcony na taką sesję zdjęciową zależy od miejsca oraz głównie od Was samych. Zwykle jest to nie więcej niż 2,5-3 godziny. Czas ten jest wystarczający na to abyście się nie zmęczyli za bardzo oraz aby na spokojnie zdążyć uchwycić wszystkie wasze zdjęcia ślubne bez zbędnego pośpiechu.

Pałac Sulisław Sesja Ślubna

Jakie miejsca wybrać na sesję ślubną

Najważniejsze abyście na sesję ślubną wybrali miejsce, w którym będziecie czuli się swobodnie i naturalnie. Może być to wasze ulubione miejsce, o którym zawsze marzyliście i bardzo chcieliście mieć z tego pamiątkę. Zawsze jest to kwestia bardzo indywidualna. Jedne pary ślubne wolą otwarte przestrzenie w otoczeniu przyrody, np. w górach, nad morzem, jeziorem lub na łące. Inni z kolei preferują bardziej zaludnione miejsca takie jak uliczki miast, deptaki, mosty i inne industrialne miejsca.

Bardzo ciekawą i godną rozważenia propozycją jest również sesja plenerowa za granicą. Wypad na taką sesję zdjęciową w plenerze w egzotyczne miejsce lub do zagranicznej miejscowości wiąże się z niezłą dawką emocji. Uwierzcie mi, że każdy taki plener za granicą to nie niesamowita i wyjątkowa przygoda. Na pewno warto zarezerwować sobie troszkę więcej czasu i zaplanować tego rodzaju wypad. Pozostanie on z Wami już na zawsze!

Wyspa Daliowa, Hala Targowa, Sesja ślubna we Wrocławiu

Propozycje miejsc na plener ślubny na Dolnym Śląsku

Odpowiedni plener na ślubną sesję zdjęciową to połowa sukcesu! Fotografie z dnia ślubu to w wielu przypadkach nie jedyne zdjęcia Pary Młodej w ślubnych ubraniach. Wiele par decyduje się dodatkowo na sesję poślubną innego dnia, która jest pięknym uzupełnieniem pamiątki dnia ślubu. Wrocław jest miejscem wyjątkowym. Łączy miejską architekturę z wspaniałymi zabytkami oraz pięknymi parkami. W bliskich okolicach znajduje się również przepiękna Puszcza Kampinoska, w której można wykonać niesamowitą sesję ślubną oraz ciekawe rozlewiska na Wiśle.

Oto kilka przykładowych miejsc, które można rozważyć na Waszą sesję ślubną:

 • Zamek Karpniki
 • Pałac Sulisław
 • Zamek Moszna
 • Góry Sowie
 • Kaolin
 • Pałac Warmątowice Sienkiewiczowskie
 • Karpacz
 • Fabryka Celulozy w Malczycach
 • Rudawski Park Krajobrazowy
 • Kolorowe Jeziorka
 • Opactwo Cystersów w Lubiążu
 • Ślęża i Sobótka
 • Pałac i Ogród w Pawłowicach
 • Park Krajobrazowy Dolina Baryczy
 • Arboretum w Wojsławicach
 • Restauracje, kawiarnie i cukiernie we Wrocławiu
 • Pergola, Hala Stulecia i Ogród Japoński
 • Teatr Lalek
 • Stadion Miejski we Wrocławiu
 • Park Szczytnicki
 • Wyspa Słodowa – Wysepki i Ostrów Tumski
 • Rynek we Wrocławiu
 • Słodkie Czary Mary
 • Mosty Wrocławskie i Kładki
 • Ogród Staromiejski
 • Pałac Wallenberg-Pachaly
 • Wrocławski Tor Wyścigów Konnych
 • Wyspa Daliowa
 • Kawiarnie z Romantyczną Atmosferą we Wrocławiu
Park Szczytnicki Sesja ślubna. Fotograf Ślubny, Dobry Fotograf Wrocław.

Gdzie pracujesz? Czy to ma jakieś znaczenie?

Mieszkam na stałe we Wrocławiu. Pracuję w całej Polsce oraz za granicą. Generalnie osobiście nie ma dla mnie żadnych granic. Chętnie wykonam dla Was fotografie ślubne bez względu na to, gdzie mieszkacie albo gdzie odbędzie się Wasz ślub i wesele. Jestem także otwarty na wyjazdowe sesje plenerowe, gdziekolwiek poniosą Was wasze ślubne marzenia.

Pamiętajcie, osoba, która przyjeżdża do Was wykonać zdjęcia ze ślubu, nie powinna być jedynie fotografem ślubnym. Powinna także posiadać doświadczenie w organizacji uroczystości oraz gdy zajdzie taka potrzeba, doradzić zestresowanym nowożeńcom. Doskonale o tym wiem, dlatego też dla par, z którymi współpracuję, staram się być kimś więcej. Nie wybierajcie fotografa ślubnego tylko dlatego że jest pod ręką i nie musi do was jechać 300 km. Wybierajcie bez względu na to czy musi jechać do was 3 h czy mieszka za granicą. Podejmujcie decyzje w oparciu o jego osobowość, portfolio i to co sobą reprezentuje. Jeśli jest między Wami tzw. chemia, nie wahajcie się i podejmijcie decyzje od razu.

Biała Sala w Szczawno-Zdrój Wesele

Czy pracujesz z drugim fotografem ślubnym?

Czasem tak, a czasem nie. Już wyjaśniam Wam wszystko! Jako początkujący fotograf ślubny we Wrocławiu, spędziłem pięć lat fotografując śluby jako fotograf solowy, ale już od pewnego czasu pracuję z niezwykle utalentowanym asystentem. Jest to wspaniała alternatywa i pomoc w dniu ślubu, kiedy dzień wymaga drugiego punktu obserwacyjnego i pomocy podczas choćby ceremonii ślubnej, czy też zdjęć formalnych z całą rodziną i przyjaciółmi. W wielu przypadkach dzień pracy może być w pełni pokryty przeze mnie i mojego asystenta (który w miarę potrzeby robi zdjęcia w wybranym momencie, niecały czas) i dlatego właśnie w tedy drugi fotograf nie jest potrzebny. Niektóre śluby mają wiele ruchomych punktów w ciągu całego dnia ślubnego, wymagających znalezienia się w dwóch miejscach o tej samej porze, dlatego w takich momentach sugeruję skorzystanie z usług dodatkowego fotografa. Zawsze możecie wybrać pakiet z jednym fotografem lub z dwoma fotografami na swój ślub!

Odpowiedzi na to oraz inne częste pytania do fotografa ślubnego znajdziecie na mojej stronie. Zapraszam Was serdecznie.

Sala Balowa Biała Sala Szczawno-Zdrój Wesele

Najpiękniejsze sale weselne na Dolnym Śląsku

Fotografowałem w najpiękniejszych miejscach na wesele w Polsce i za granicą. Widziałem różne sale weselne. Bardzo się cieszę, że mogłem pracować w wielu miejscach jako fotograf ślubny oraz także jako zaproszony gość bawić się z rodzina i przyjaciółmi podczas ich święta. Z całą pewnością dzięki temu mogę powiedzieć, że są to wyjątkowe miejsca na ślub i wesele, dzięki którym ten szczególny dzień zapamiętacie na pewno na całe swoje życie. Ze swojej strony pragnę podzielić się z Wami moimi spostrzeżeniami. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i na waszą prośbę przygotowałem dla Par Młodych specjalna listę najlepszych miejsc na wesele we Wrocławiu oraz okolicach.

Poniżej znajdziecie wybrane miejsca na wesele na Dolnym Śląsku:

Restauracja AROMA

Złoty Jar

Polna Zdrój

Pałac Kamieniec

Pałac Warmątowice Sienkiewiczowskie

Pałac Sulisław

Spichlerz Galowice

Hotel Wodnik

Restauracja Glamour

Hotel Jester

Hotel Śląsk

Jasek Premium Hotel Wrocław

Hotel Bugatti

Villa Bianco

Restauracja i Hotel Brochów

Zajazd pod Kasztanami

PS. Koniecznie sprawdźcie naszą pełną listę 38 najpiękniejszych sal weselnych na Dolnym Śląsku przygotowaną specjalnie dla wszystkich par ślubnych szukających swojego miejsca na wesele. Na pewno znajdziecie tam wszystko czego potrzebujecie!

Bez względu na Wasze odczucia miejsce na wesele musi spełniać określone warunki. Często przy wyborze miejsca decyduje ogród, plener oraz zaplecze hotelowe. Dla mnie osobiście ważne jest, aby serwowane jedzenie było pyszne i ani przez chwile nie zabrakło go na stołach moich gości. Kolejną ważną rzeczą jest kompetentny personel. To dzięki pracownikom goście jak i para młoda będzie czuła się dobrze podczas zabawy weselnej.

Katedra Wrocławska św. Jana Chrzciciela Wesele

Album ślubny

Proponowane przeze mnie albumy ślubne, w przeciwieństwie do tradycyjnych, pozwalają na pełną ekspozycję zdjęcia (np. na całej karcie) i dowolną aranżację produktu. Możecie wybrać rodzaj okładki, liczbę stron czy rozmieszczenie poszczególnych fotografii. W efekcie otrzymujecie całkowicie spersonalizowaną, niepowtarzalną foto księgę. Produkt ten został stworzony specjalnie z myślą o najbardziej wymagających Klientach.

Wszystkie oferowane przeze mnie albumy ślubne produkowane są z zachowaniem najwyższych standardów jakości oraz z użyciem tylko najlepszych materiałów, a zdjęcia w formie cyfrowej przekazuję w pełnej rozdzielczości pozwalającej na wykonanie dowolnej wielkości wydruków we własnym zakresie.

Najpiękniejsze albumy ślubne Fotograf Ślubny Dobry Fotograf Wrocław

Jak wygląda album ślubny

W mojej ofercie znajdziecie możliwość wyboru albumów o rozmiarach od 20x20cm do 33x25cm. Różnią się one ilością kart, oprawą, płótnem, okleiną introligatorską, etc. Zobaczcie sami jak wygląda przykładowy piękny album ślubny. Przygotowałem specjalnie dla Was ten poniższy film!

Oprawy:

Materiał – oprawa twarda, płótno / okleiny introligatorskie

Formaty:

 • 20×20 cm
 • 30×30 cm
 • 30×20 cm
 • 27×20 cm
 • 33×25 cm
Najpiękniejsze albumy ślubne Fotograf Ślubny Dobry Fotograf Wrocław

Cechy:

 • od 10 do 40 rozkładówek (od 20 do 80 stron)
 • projektowanie przez środek rozkładówki
 • wyklejki – wszystkie z oferty gładkich wyklejek
 • okleiny – wszystkie z oferty

Dla Was 3x Album Ślubny

Z wielką przyjemnością muszę przyznać ze coraz więcej par decyduje się właśnie na taką opcję. Trzy foto albumy to 1 album dla Was oraz dwa albumy dla Waszych rodziców. Jest to wspaniałą i jedyna taka okazja na objęcie w posiadanie trzech wspaniałych albumów ślubnych w rozmiarach – jeden duży 30×30 oraz dwa mniejsze 20×20. Wasi rodzice albo przyjaciele i najbliżsi zasługują na to aby cieszyć się i podziwiać tak piękne produkty jakimi są foto albumy ślubne.

Najpiękniejsze albumy ślubne Fotograf Ślubny Dobry Fotograf Wrocław

Najpiękniejsze albumy ślubne

Albumy ślubne w swojej tradycyjnej oprawie, jak i popularne teraz foto albumy to dla mnie osobiście zamknięcie w całość, całej Waszej historii która wydarzyła się w dniu ślubu. Choć świat ruszył w kierunku cyfryzacji, to jednak nic nie zastąpi ponadczasowego rozwiązania jakim są właśnie albumy ślubne. Albumy i foto książki to trwałe, nowoczesne i wykonywane ręcznie rozwiązanie by w piękny sposób wyeksponować ważne dla Was chwile, nie tylko ślub, ale także inne istotne wydarzenia z życia, do których chcecie wracać z uśmiechem. Moje albumy to nowoczesny design, piękne oprawy i najwyższa jakość wykonania, nie akceptuję półśrodków i zawsze przekazuję w Wasze ręce skrojony na miarę i dopasowany dla Was album. Album ślubny będzie zawsze na wyciągnięcie ręki. Oglądanie wywołanych w dobrej jakości zdjęć Waszego reportażu ślubnego to wspaniały sposób na współdzielenie emocji.

Najpiękniejsze albumy ślubne Fotograf Ślubny Dobry Fotograf Wrocław

Czy oferujesz sesje narzeczeńską?

Tak! Uwielbiam sesje narzeczeńskie! Większość sesji narzeczeńskich odbywa się w ciągu tygodnia z powodu napiętego harmonogramu ślubnego. Sesje są fotografowane we Wrocławiu lub w jego okolicach lub w dowolnie wybranym do tego przez Was miejscu w Polsce lub za granicą. Sesje zdjęciowe zwykle zaczynają się z samego rana lub po południu. Jeśli macie jakieś pytania dotyczące sesji zaręczynowej, nie wahajcie się ze mną skontaktować już teraz!

Sesja narzeczeńska w mieście

Czy potrzebujemy sesję narzeczeńską?

Dla większości z Was, sesje zdjęciowe nie są czymś codziennym. Czymś co wykonujecie często. Jedno jest pewne, to jest fakt a nie moje widzi misie. Sesja narzeczeńska pomaga z oswojeniem się z obiektywem, pokazuje Wam, że to nie jest czymś strasznym i właściwie nie trzeba w ogóle pozować, aby wyjść świetnie. Jest to też doskonałe przygotowanie do dnia ślubu, gdzie po wszystkim Wasz fotograf ślubny nie będzie straszną osobą na ślubie a osobą już Wam bliską i godną zaufania. Na sesji mamy okazję się lepiej poznać, sprawdzić umiejętności fotografa i zrobić doskonałą pamiątkę na resztę życia. Okres narzeczeństwa jest to przecież wspaniały czas, który warto zapamiętać. Dlatego właśnie jestem za tym, aby skorzystać z takiej sesji zdjęciowej i nie bać się stanąć przed obiektywem.

Romantyczna sesja ślubna w studio

Po co nam sesja narzeczeńska?

To jest chyba pierwsze i jedno z najważniejszych pytań jakie zadaje sobie każda para. Nie ma w tym nic dziwnego, że także i wy się zastanawiacie po co jest Wam taka sesja potrzebne do szczęścia. Wasi rodzice lub dziadkowie raczej takiej sesji nigdy nie robili, dlatego nie ma żadnej presji z ich strony na takie zdjęcia. To co najważniejsze to dzięki sesji narzeczeńskiej możemy się wszyscy wzajemnie lepiej poznać. Pierwszy raz widzieliśmy się na spotkaniu albo na skype, dlatego kolejne takie spotkanie to tylko same plusy. Dzięki temu co potwierdzają wszystkie pary, które na sesję się zdecydowały, mniej stresująca będzie dla Was obecność fotografa ślubnego w dniu ślubu.

Sesję narzeczeńską można wykorzystać na wiele sposobów w przygotowywaniu przyjęcia weselnego. Np. wywołać portret i powiesić nad stołem, wywołać w formie odbitek i podziękować w ten sposób przybyłym gościom, albo zaprojektować dwa foto albumy dedykowane rodzicom wraz z podziękowaniem dla nich i pięknym grawerem na przodzie. Wiele par wykorzystuje również zdjęcia z sesji narzeczeńskiej w projekcie zaproszeń i papeterii ślubnej. Widnieją również często na tablicach witających gości przed wejściem na salę jako grawer na upominkowych magnesach lub innych ciekawych gadżetach. Pomysłów jest sporo, warto nad tym pomyśleć.

Sesja narzeczeńska to idealny prezent na walentynki dla swojej drugiej połówki. Twoja narzeczona będzie zachwycona, ponieważ każda kobieta lubi choć przez chwilę poczuć się jak gwiazda. Szczerze zachęcam do zamawiania takich sesji.

Kreatywna sesja narzeczeńska na Ostrowie Tumskim

Co otrzymamy po sesji narzeczeńskiej

Fotografie z Waszej sesji narzeczeńskiej to wiele niepowtarzalnych kadrów uwiecznionych na odbitkach fotograficznych oraz zdjęciach w wersji elektronicznej dostępnych na waszych pendrive oraz prywatnej galerii on-line. Cała Wasza sesja narzeczeńska może zostać oprawiona w nowoczesny foto album. Będzie to na pewno doskonały prezent, w ramach podziękowań dla kochanych rodziców, w czasie przyjęcia weselnego.

Ślub w małym kościółku w górach

Ostatnio zauważyłem, że coraz więcej moich par ślubnych wybiera na swój ślub właśnie nie wielkie kameralne kościółki i parafie. Mały drewniany, zabytkowy kościółek w górach, mieszczący zaledwie kilkanaście osób, a potem przyjęcie w pięknym ogrodzie, pod gołym niebem to coraz częściej występujący scenariusz. Czy właśnie takie miejsce ceremonii i przyjęcie nie wydaje się Wam bardziej atrakcyjniejsze i inne niż powszechnie występujący obiad w znanej restauracji? Chyba nie ma nic bardziej romantycznego niż ślub w małym kościółku w górach w otoczeniu Waszej rodziny i najbliższych. Tak naprawdę co może być bardziej marzycielskiego niż zawarcie małżeństwa w jednym z niesamowitych górskich miejscach na wesele w Karkonoszach lub w Tatrach w otoczeniu żywej natury? Dodatkowo miejsca na ślub w górach są piękne o każdej porze roku. Mają przytulny charakter, który jest szczególnie odpowiedni podczas chłodniejszych miesięcy w roku.

Zarówno w Zakopanem oraz w Karpaczu jak i na całym górskim szlaku znajdziecie wyjątkowe drewniane świątynie. Mogą one znajdować się w samych górach, mogą mieć wspaniały widok na Karkonosze, mogą być w centrum Tatr. Każdy kościółek będzie niepowtarzalny, niektóre bardziej znane, niektóre mniej, ale wszystkie na pewno wyjątkowe. Posiadają zdobione, drewniane ołtarze, wspaniałe witraże. Cała konstrukcja jest drewniana a to wszystko powoduje, że są bardziej kameralne i urokliwe. Ceremonia ślubna w takim miejscu na pewno będzie bardzo ciepła i ujmująca.

Wszystkich szukających odpowiedniego kościółka na swój ślub odsyłam do mojego artykułu, w którym znajdziecie pełną listę najbardziej romantycznych kościołów i kaplic w górach oraz w całej Polsce.

Fotograf ślubny dolnośląskie

Można powiedzieć, że dobry fotograf ślubny Dolny Śląsk jest jak udany związek. Znaleźć go nie jest łatwo a bez niego nic nie będzie tak wyglądać jak powinno. Łączy on w sobie dobrą jakość i emocje. A bez tego nic dobrego nie da się zrobić. Skupienie, wrażliwe oko i perfekcyjny warsztat, to obecnie poszukiwane cechy.

Wiem, że doceniacie wartość zdjęć ślubnych, wierzycie w chwytanie na zdjęciach ulotnych chwil i tworzenie pamiątki, którą będziecie za wiele lat z łezką w oku oglądać z Waszymi wnukami. Jeśli szukacie fotografa ślubnego, który uwieczni piękno Waszego dnia ślubu, nieistotne czy będzie to ślub rustykalny w stodole, wesele w stylu boho, elegancki ślub w stylu glamour czy ślub tradycyjny chętnie posłucham historii Waszej miłości i tego, co macie mi do opowiedzenia. Proszę Was o to, aby moje zdjęcia przemówiły same za siebie. Zanurzcie się w ich głębie, a gdy już będziecie gotowi, napiszcie i umówcie się na spotkanie.

Katedra Wrocławska św. Jana Chrzciciela Wesele

Czy ktoś mnie poleca?

Oczywiście, jestem fotografem ślubnym z ponad 10 letnim doświadczeniem w tym zawodzie. Spotkałem się z wieloma parami ślubnymi w Polsce oraz za granicami kraju. Poznałem wielu wspaniałych ludzi, z którymi do dnia dzisiejszego pozostaje w przyjacielskich stosunkach. Kocham przebywać z ludźmi i dlatego robię to co robię. Nie ma możliwości, aby być dobrym fotografem ślubnym i nie lubić swojej pracy. Jest to w tym zawodzie po prostu nie możliwe. Można oszukiwać samego siebie, ale tylko przez krótki moment. Prawda prędzej czy później wyjdzie na jaw.

Jak wybrać najlepszego fotografa na wesele we Wrocławiu? Oczywiście najlepszą metodą są polecenia. Nie ma nic lepszego dla mnie jako fotografa jak zadowolone pary polecające swojej rodzinie i przyjaciołom moje usługi. Żadna nagroda i uśmiech nie zastąpią polecania, to stuprocentowa oznaka zadowolenia i zaufania. Większość moich wszystkich zleceń ślubnych jest z polecenia. To o czymś świadczy. W konsekwencji spotykam się po kilka razy z Tymi samymi gośćmi weselnymi. To wspaniałe uczucie, kiedy podczas ceremonii zaślubin wszyscy się uśmiechają i miło wspominają ostatnie spotkanie.

Na mojej stronie znajdziecie specjalną zakładkę z wybranymi opiniami i rekomendacjami od moich ukochanych par ślubnych. Znajduje się tam ponad 50 wybranych recenzji z historii ślubnych! Wszystkie opinie ślubne zostały przesłane przez pary młode z którymi miałem okazję i przyjemność współpracować. To tylko nie wielka część dobrych słów, które od nich otrzymałem. Mam nadzieję, że pomogą Wam w podjęciu dobrej decyzji. Jeśli tylko chcecie zapraszam Was do poczytania tego jak wyrażają się o mnie i wspominają nasze ostatnie spotkanie.

Wesele w Hotelu Oławian w Oławie

Moja oferta ślubna

Cieszę się bardzo, że dotarliście aż tak daleko. To znaczy, że przeczytaliście już informacje o tym kim jestem i czym się zajmuję. Dlatego, jeśli szukacie fotografa, który zjawi się na Waszym ślubie, będzie jedynie anonimową osobą, która chce wykonać swoją pracę i wrócić do domu obawiam się, że rozczaruje Was całkowicie. Jest to niemożliwe, ponieważ w każde zdjęcie wkładam osobiście całe swoje zaangażowanie i staram się, aby efekty zachwycały Was za każdym razem, gdy sięgniecie po album ślubny, odbitki czy tablet lub telefon. Chcę abyście się mogli pochwalić Waszymi zdjęciami ze znajomymi i bez zażenowania lub wstydu spojrzeć im w oczy.

W moich pakietach ślubnych otrzymujecie gwarancję mojego wsparcia, poczucia komfortu i wysokiej jakości. Zapraszam Was do kontaktu. Opowiedzcie mi coś o sobie. Napiszcie, kiedy i gdzie odbędzie się Wasz cudowny dzień. Ile osób weźmie w tym wydarzeniu udział. Jakie macie plany w związku z Waszym plenerem ślubnym. Czy chcecie się spotkać na sesji narzeczeńskiej?

Jeśli wolicie zadzwonić zróbcie to jak najszybciej. Pamiętajcie, że terminy ślubne nie trwają wiecznie. Może się okazać, że już jest za późno i nie spotkamy się już na Waszym cudownym weselu. Aby tego uniknąć zadzwońcie do mnie już teraz i porozmawiajmy o Waszym weselu.

Czy możliwe jest spotkanie przed ślubem?

Tak, oczywiście. Bardzo chętnie spotkam się z Wami przy dobrej kawie i porozmawiam o ślubie i zdjęciach. Rozmowa pomaga zbudować zaufanie, zmniejszyć dystans. Jak trochę się poznamy, będziecie swobodniej czuli się w mojej obecności w dniu uroczystości. Zapraszam do kontaktu, aby umówić się na konkretny termin jaki będzie nam pasował. Jeśli spotkanie na żywo nie jest możliwe, nic straconego. Jest przecież taki piękny wynalazek jak Skype lub WhatsApp. Zapraszam Was na małe pogaduchy.

Pergola i Hala Stulecia Sesja Ślubna we Wrocławiu

Jak wygląda rezerwacja terminu?

Rezerwacja terminu następuje po podpisaniu umowy i wpłacenia zadatku w wysokości 1000 zł. Bez obaw, umowa jest napisana prosto i czytelnie. Czyta się jak najlepszy bestseller. Jest dostępna bez żadnych ograniczeń. Sposób podpisania umowy zależy od Was – możemy podpisać ją osobiście lub zdalnie (mailowo).

Jak długo trzeba czekać na zdjęcia?

Pierwszych klika zdjęć wysyłam Wam bardzo szybko, w ciągu 7 dni od ślubu. Możecie się nimi pochwalić przed rodziną i znajomymi. Na pozostałe fotografie trzeba uzbroić się w cierpliwość. Wiem, nie jest to łatwe. Każdy ślub jest dla mnie najważniejszy na świecie, każdemu poświęcam dużo czasu. Wszystko musi być dopracowane w 100%.

Ślub w kościele św. Marcina w Jaworze

Stwórzmy razem coś cudownego i niepowtarzalnego!

Dzięki mojej pracy mogę powiedzieć z całą stanowczością, że kocham to co robię. Przekazuję Wam moją miłość do fotografii na zdjęciach ślubnych w formie reportażu ślubnego oraz podczas innych naszych fotograficznych spotkań. Zawsze możecie liczyć na moje wsparcie i pomoc. Zależy mi tylko na Waszym szczęściu. Nigdy nie ingeruje sztucznie w to co macie robić podczas reportażu ślubnego. Nigdy nie ingeruje w przebieg ceremonii ślubnej oraz składanych życzeń. Nigdy nie mówię Wam co po kolei macie robić. Czasem usłyszycie ode mnie wskazówki, ale tylko po to abyście na zdjęciach wyglądali wspaniale. Wszystko to dotyczy się również Waszych przyjaciół oraz gości. Chcę przede wszystkim sprawić, że pokochacie swoje zdjęcia ślubne i już nigdy o nich nie zapomnicie. Wasze wspomnienia są najważniejsze. Nie przegapcie swojej okazji i zadzwońcie albo napiszcie do mnie już teraz.

Jeśli stawiacie przede wszystkim na dobrą jakość, a nie ilość i poszukujecie dobrego fotografa na ślub, obejrzyjcie kilka moich historii ślubnych w moim portfolio ślubnym i zapytajcie o wolny termin. Skorzystajcie z mojego wieloletniego doświadczenia! Nasza współpraca nie ograniczy się tylko do dnia ślubu. Już na etapie przygotowań chętnie podzielę się z Wami moją wiedzą, pomogę w wyborze lokalizacji na sesję, zadbam, abyście w dniu ślubu nie martwili się o fotograficzne aspekty. Moja praca jest dla mnie przyjemnością, z której czerpię ogromną satysfakcję ciesząc się szczęściem Waszym i Waszych bliskich.

Zapraszam Was również na mojego ślubnego bloga. Znajdziecie tam wszystko czego potrzebujecie aby dobrze przygotować się na Wasz ślub. Najlepsze porady ślubne, najnowsze reportaże ślubne i wiele innych inspiracji ślubnych najdziecie na mojej stronie. Zapraszam!

Środa Śląska Ślub Wesele

Pamiętajcie, że pracuję i jestem dostępny w całej Polsce oraz za granicą. Zapraszam.

Napiszcie do mnie – Zadzwońcie i zapytajcie o wolny termin już teraz!
Chętnie poznam Waszą historię!

Fotograf ślubny dolnośląskie

Fotograf Ślubny Daniel Tarka należy do Stowarzyszenia Profesjonalnych Fotografów Ślubnych

ZADZWOŃ DO MNIE

WEJDŹ DO MOJEGO ŚWIATA ŚLUBÓW NA INSTAGRAMIE @DANIELTARKAPHOTOGRAPHY

Leave a comment