Fotograf Ślubny, Jak dobrze napisać list miłosny do pana młodego w dniu ślubu. Fotograf Ślubny. Dobry Fotograf Wrocław. Daniel Tarka.

Jak prawidłowo napisać list miłosny do pana młodego w dniu ślubu

Coraz częściej zauważam jak Pary ślubne w dniu ślubu jeszcze przed wyjściem na ceremonie ślubną ze swojego rodzinnego domu lub pokoju hotelowego wymieniają się nawzajem ręcznie napisanymi listami. O jakże słodka i wzruszająca jest to chwila dla wszystkich którzy to przeżywają! Jeśli chcesz wziąć udział w tej uroczej tradycji, ale masz problem z dobraniem właściwych słów na papierze, mam dla ciebie wybrane wskazówki, jak napisać list miłosny do pana młodego w dniu ślubu, który pochodzi prosto z Twojego serca.

Ważne jest, aby napisać nasze szczere uczucia, ponieważ bardzo często z góry przyjmujemy za pewnik, że nasi partnerzy wiedzą, jak się czujemy, kiedy tak w cale nie musi być. To bardzo miłe i ważne, aby otrzymywać słowa miłości właśnie w formie pisanej, ponieważ wtedy mamy możliwość czytania tego w kółko dotykając kartki i fizycznie czując kontakt z kimś kto to dla nas napisał. To jest sposób, aby stale odczuwać miłość, gdy jest to nam potrzebne. To jest szczególnie ważne w dniu ślubu, ponieważ jest to dzień, w którym deklarujesz dozgonnie swoją miłość, a częścią tego jest zapisanie Twojej miłości w takiej formie, aby mogła przetrwać przez wieki wieków. To właśnie takie rzeczy sprawiają wyjątkowość twojego ślubu.

Oto, podpowiedzi o czym należy pamiętać, pisząc list do męża w dniu ślubu!

Wskazówki i przykłady listów miłosnych prawdziwych par ślubnych

Hotel Bugatti Wesele

Mów prosto ze swojego serca i dołącz małe szczegóły

Pamiętajcie, że zawsze najlepiej jest być otwartym, szczerym i mówić z głębi serca. Powiedz swojemu partnerowi, jak bardzo go kochasz, a zwłaszcza dlaczego go kochasz, i co czyni go tak wyjątkowym i ważnym dla ciebie.

Zrób listę wszystkiego, co chcesz uwzględnić

Jeśli zapiszesz wszystko, co chcesz uwzględnić już na samym początku, nie przypadkowo i chaotycznie to na pewno niczego nie zapomnisz. Zrób szybką listę rzeczy, które chcesz uwzględnić, i zachowaj tę listę pod ręką podczas pisania. Przykładowe rzeczy, które narzeczona może chcieć powiedzieć panu młodemu to np. jak bardzo jest podekscytowana, że zaczynają wspólne życie, jak szczęśliwa jest, że znalazła bratnią duszę, z którą dzieli się swoją życiową podróżą i jak bardzo jest z tego powodu zachwycona, a także że uczynił ją swoim wyborem i znalazł w niej miłość i zaangażowanie, które mu towarzyszy.

Zawsze rób notatki, kiedy myślisz o czymś, co chcesz powiedzieć

Inspiracja może pojawić się w dowolnym momencie, bez względu na to, czy jesteś w sklepie spożywczym, czy robisz manicure, czy biegasz na bieżni. Jeśli coś pojawi się w twojej głowie, musisz być na to gotowa. Ile razy sam żałowałem tego, że nie zapisałem swoje pomysły wcześniej na kartce. Kiedy próbowałem sobie je przypomnieć było już na to po prostu za późno.

Biała Sala w Szczawno-Zdrój Wesele

Odłóż wszystko na bok i spokojnie podejdź do napisania listu

Kiedy napiszesz list to wszystko zależy od ciebie, ale kiedy już to zaczniesz robić, pamiętaj o poświęceniu na to odpowiednią ilość czasu i wyborze odpowiedniego miejsca, aby poświęcić mu całą swoją uwagę. Czasami lepiej zrobić to z odpowiednim wyprzedzeniem dnia aby w ciągu ślubnego zgiełku nie zgubić się i zapomnieć tego co chcieliśmy napisać.

Prawdziwe przykłady listów do pana młodego

Chcesz zobaczyć, kilka przykładów na powyższe wskazówki? Oto listy od narzeczonych, które zawierają miłosne słowa, jakie przekazane zostały dla swoich wybranych w ich wielkim dniu.

Elżbieta & Krzysztof

“Najdroższy Krzysztofie,
Nadszedł dzień, który dotychczas wydawał mi się czystą fantazją istniejącą w jakimś odległym miejscu jednak … naprawdę robimy to! Bierzemy ślub. Przez cały ranek bardzo powoli i długo oddychałam, starając się spowolnić cały dzień. Próbowałam dostrzec każdy szczegół tego co mnie otacza, jak powietrze pachnie i niesie ze sobą zapach, jaka muzyka gra, co mówią ludzie, co szumią drzewa. Pragnę, aby każdy szczegół dzisiejszego dnia był zakorzeniony w moim duchu.
Dla Ciebie
Twoja Elżbieta”

Kasia & Piotr

“Piotrze,
Teraz stoisz po drugiej stronie drzwi ode mnie, kilka cm i minut od naszego połączenia się w męża i żonę. Nie mogę przestać myśleć o wszystkim, dobru i złu, które doprowadziły nas do tego momentu (…). Byliśmy na wycieczkach, w których nie mogliśmy się od siebie oddalić wystarczająco daleko. Mamy wiele wspólnych przygód i dziś rozpoczyna się nasza największa przygoda. Nie mogę się doczekać, jakie inne przygody będą dla nas ważne. Kocham cię coraz bardziej każdego dnia, tak często o tym myślę, że moje serce zaraz eksploduje. I pomyśleć … wszystko zaczęło się od niewinnego spotkania.
Na zawsze Twoja,
Kasia”

Maria & Adam

Droga Mario,
Troska o ciebie jest czymś, na co czekam. Do końca mojego życia, będąc twym mężem. Aby być razem z Tobą aż się zestarzejemy – to nasza historia miłosna, którą chcę opowiedzieć. Więc to z kochającym sercem, daję ci ten prezent na początek Te skarpetki “W przypadku, gdybyś zmarzła w stopy” są dla ciebie. Zamówiłem je nawet w twoim ulubionym kolorze drużyny koszykówki. Nie mogę się doczekać, kiedy zostanę twym mężem i zawsze będę przy tobie.
Kocham Cię!
Adam

*Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać utwór bez zgody autora © Fotograf Ślubny Daniel Tarka

Leave a comment