Rocznica ślubu i sesja zdjęciowa w studio, Fotograf Ślubny
Najwyższy czas aby zaktualizować pewne stereotypy z okazji Walentynek.

Na pewno kiedyś, kiedy jeszcze nie byliście zaręczeni i chodziliście na randki, trzymaliście się pewnego walentynkowego schematu: karty, kwiaty, czekoladki i miła kolacja dla dwojga, może kino lub teatr. Ale teraz, gdy jesteście zaręczeni, nadszedł czas, aby podnieść poprzeczkę wyżej! Większość par jest zaręczona mniej więcej przez rok lub mniej, co oznacza, że to jedyne walentynki kiedy spędzicie je razem będąc zaręczonymi. Właśnie dlatego dobrze nie iść na łatwiznę i być niekonwencjonalnym w tej sprawie. Oto kilka kreatywnych sposobów uczczenia tego pełnego miłości święta przed zawiązaniem węzła małżeńskiego.

Dla pary sentymentalnej

Wykorzystajcie Walentynki jako szansę na przypomnienie sobie, dlaczego bierzecie ślub. Zróbcie wycieczkę do przeszłości, z powrotem tam, gdzie wszystko się zaczęło. Zróbcie rezerwację w restauracji, w której po raz pierwszy powiedzieliście sobie „Kocham cię”. Wypożyczcie kopię filmu, który obejrzeliście na jednej z tych pierwszych randek, lub wróćcie do miejsca, w którym się zaręczyliście.

Dla pary oszczędzającej na wesele

Kwiaty, szampan i wytworne czekoladki mogą być drogie, co może nie pasować do Waszych planów, mających na celu ograniczenia wydatków, aby dodatkowe fundusze przeznaczyć na ślub. Najlepiej będzie zrezygnować ze wszystkich nie potrzebnych rzeczy i spędzić razem ten dzień bez zbędnych ekstrawagancji. Zawsze możecie pieniądze zaoszczędzone na kwiatach wydać na coś dobrego do jedzenia co na pewno poprawi Wam humory i zapadnie w pamięci.

Dla pary, która potrzebuje przerwy w planowaniu ślubu

Jeśli bierzecie ślub tego lata, szanse na to, że potrzebujecie przerwy od planowania są bardzo wysokie. Dlaczego właśnie nie wykorzystać tego dnia jako waszego testowego miesiąca miodowego? Wyjedźcie na kilka dni, bez względu na to, czy jest to nocleg w hotelu w centrum miasta, czy też przytulny nocleg ze śniadaniem, szybka podróż za granicę, lub kilka dni spokoju i ciszy na wyprawie w nieznane. Odłączcie się od wszystkiego na ile tylko możecie i skoncentrujcie się na sobie nawzajem. Wrócicie do planowania za kilka dni, kiedy poczujecie się odświeżeni i skoncentrowani z głową pełną nowych pomysłów!

Dla pary zestresowanej

Najlepszym wyjściem będzie udanie się na masaż albo całodniowe spa. Nie ma żadnych przeciwskazań aby takie spa urządzić sobie samemu we własnym domu.

Dla głodnej pary

Najlepszym dotarciem do serca jest dotarcie do niego przez żołądek, wykorzystaj ten dzień jako szanse, aby pokazać trochę dodatkowej miłości dla swojej drugiej połowy. Odkurz swoją ulubioną książkę kucharską i wybierz coś, czego nigdy wcześniej nie robiłeś i jadłeś. Potraktuj to jako przygodę, gdy wybierzesz się do lokalnych sklepów, aby znaleźć wszystkie niezbędne składniki. Jeśli chcesz trochę więcej wskazówek, zapisz się na lekcję gotowania, która koncentruje się na nowej kuchni lub technice gotowania. 

Dla pary ceniącej sobie więzi rodzinne

Nowo zaręczeni? Są duże szanse na to, że jest wiele osób które chciałoby spędzić ten dzień właśnie z Wami. Dlatego sprawcie aby ten dzień był dniem rodzinnym. Zaproście wszystkie pary z twojej rodziny na randkę grupową. Niech każdy przyniesie swoje ulubione danie. Bawcie się i cieszcie z tego, że jest tak dużo osób z którymi możecie spędzić ten dzień.

Dla par, która nie chcą niczego planować

Oczywiście dzień walentynek może być dniem bez całkowitego planowania. Możecie celebrować ten dzień w zaciszu Waszego domu bez niepotrzebnej presji i obowiązków. Bez względu na to czy to będzie śniadanie w łóżku, romantyczny filmowy maraton, kąpiel w blasku świec, czy po prostu kolejny normalny dzień, nie czujcie presji do tego aby tworzyć nie potrzebną atmosferę wyjątkowości  14 lutego, szczególnie kiedy na głowie macie tyle w związku z Waszym ślubem.

Dla par patrzących w przyszłość

Nie ma wątpliwości, że nic tak nie daje frajdy jak oglądanie zdjęć, które kiedyś się wykonało a dziś tworzą historię rodzinną. Dlatego właśnie, wybiegając w przyszłość powinniście umówić się z fotografem na sesję zdjęciową w walentynki, dzięki której sprawicie, że czas stanie w miejscu. Wasze zdjęcia kiedy jesteście jeszcze przed ślubem to doskonała okazja na zapamiętanie Was w stanie jaki już nigdy więcej nie wróci. Późniejsze sesje ślubne będą miały duże znaczenie ale to właśnie luźne zdjęcia kiedy byliście w stanie narzeczeństwa przysporzą Wam emocje o których nawet nie śniliście.

*Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać utwór bez zgody autora © Daniel Tarka Fotografia Ślubna Wrocław

Related Posts

Leave a comment