Kontakt

Fotograf Ślubny

Biała Sala w Szczawno-Zdrój Wesele Tort Weselny
Stwórzmy razem coś niesamowitego! Wyślijcie do mnie wiadomość lub zadzwońcie i zaczynamy. Jestem gotowy!

Jestem ogromnie zaszczycony tym, że bierzecie mnie pod uwagę do dokumentowania swojego ślubu. Przyjmujemy już rezerwacje na sezon 2021 i 2022. Pamiętajcie, że popularne letnie daty rozchodzą się bardzo szybko, dlatego nie zostawiajcie tego na ostatnią chwilę.

Proszę wypełnijcie poniższy formularz, a ja wkrótce się do Was odezwę. Odpowiadam zwykle w ciągu kilku godzin, ale jeśli przez jakiś czas nic ode mnie nie słychać, sprawdźcie swój folder ze spamem. Możecie tez zadzwonić lub po prostu napisać maila.

Wysyłając powyższa wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z przesłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/-am poinformowany/-a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Fotograf Ślubny Daniel Tarka. Pamiętaj, Twoje dane są bezpieczne i nie udostępniane nikomu.

I agree that Daniel Tarka Photography be the administrator of my personal data provided in the completed contact form and for their processing in order to answer the inquiry and for archiving purposes. Please be advised that you have the right to access and correct Personal Data. Providing your Personal Data by yourself is voluntary. Privacy is a priority. We never share your personal data.

ZADZWOŃ DO MNIE

COPYRIGHT © 2020/2021 FOTOGRAF ŚLUBNY DANIEL TARKA