List do mojego przyszłego męża

List do mojego przyszłego męża …

„Drogi przyszły mężu…”

Tu zaczyna się historia pewnej pary i początek listu miłośnego do przyszłego męża, napisanego przez jeszcze dziecko. Pewnie nie jedna przyszła panna młoda marzyła o swoim wybrańcu i wyobrażała jak będzie wyglądał jej ten wyjątkowy dzień w dniu ślubu kiedy była jeszcze małą dziewczynką. Pytanie tylko czy któraś pomyślała w tedy o tym aby napisać do „niego” list miłosny, który specjalnie odczytany zostanie w dniu ich ślubu?? O tym wszystkim już za w czasu pomyślała Sierra, która zachowała swój list aż do dnia ślubu.

W tym przypadku, jakby list miłosny nie wystarczał do wyciśnięcia wszystkich waszych łez, Sierra również jest autorką słów do swojej piosenki ślubnej, którą zaśpiewała na własnym ślubie!

Zobaczcie sami ten wyjątkowy film ślubny Sierra & Ryan, Utah Wedding, podczas oglądania którego na pewno nie obejdziecie się bez paczki chusteczek. Zapraszam!

Fotograf: Haley Rynn Ringo
Wedding Films: The Film Poets

*Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać utwór bez zgody autora © Daniel Tarka Fotografia Ślubna Wrocław

Leave a comment