Kobieta pisze i pracuje na laptopie, ma długie czerwone paznokcie.
Lista 4 rzeczy, jakie każda Panna Młoda powinna wziąć pod uwagę przed ślubem

Jaki mamy budżet, lista gości, ważne daty, wynajęcie fotografa ślubnego, kamerzysty, zespół muzyczny, listy rzeczy do zrobienia i wiele innych rzeczy mogą przytłoczyć twój umysł i sprawić, że czas zabawy i ekscytacji będzie wręcz niezauważalny.

Nie martw się – dzięki cyfrowym dokumentom, smartfonom i dostępnej dziś elektronice, możesz w łatwy sposób być zawsze na bieżąco, zorganizować wszystko co potrzebujesz i w ten sposób na pewno ocalić swoje zdrowie psychiczne przed całkowitym wykończeniem. Na początek, wdróż tylko te cztery punkty w swoje życie i ciesz się swoim planowaniem ślubu, to też może być ciekawy i interesujący moment w Waszym życiu.

Lista gości i potwierdzenia udziału w Waszym ślubie

Po określeniu nie jednokrotnie budzącej lęk wstępnej wersji listy gości utwórz dokument Google lub coś podobnego, który można edytować i udostępniać, natychmiast zapisz nazwiska gości które chcesz aby pojawiły się na Waszym ślubie. Będziesz wdzięczna, że zrobiłaś to jako pierwszą rzecz przy wielu okazjach, np.: kiedy przychodzi czas na składanie i wysyłanie zaproszeń, gdy śledzisz potwierdzenia udziału w Waszym ślubie, lub kiedy nadejdzie czas, aby przygotować miejsca do siedzenia.

Co jeszcze mam do zrobienia

Każda panna młoda powinna prowadzić listę zadań, nawet jeśli skorzystała już z pomocy organizatora ślubu lub koordynatora ślubnego. Nic nie jest bardziej satysfakcjonujące niż samodzielne wykonanie rzeczy z twojej listy rzeczy do zrobienia. Niezależnie od tego, czy wracasz do starej szkoły i korzystasz ze sprawdzonego papierowego notatnika, czy też używasz aplikacji elektronicznej na potrzeby planowania, tak długo, jak ją masz, będziesz zorganizowana i zmobilizowana aby wykonywać wymagane rzeczy codziennie.

Otrzymane prezenty

Podczas gdy tradycyjnie twoja świadkowa lub druhna będą miały za zadanie spisywanie tego, co otrzymujesz i od kogo, prawdopodobnie otrzymasz prezenty również poza tą okazją. Najlepiej skorzystaj z listy rzeczy do zrobienia, aby pisanie kart z podziękowaniami było nieco mniej przytłaczające. Wspomnianą listę zawsze możesz wykorzystać, gdy sama będziesz już gościem weselnym!

Lista na „Twój Dzień”

Ten dzień nadejdzie, zanim się obejrzysz i właśnie dlatego aby poranek ślubny był skupiony wyłącznie na pięknie i ekscytacji, musisz wcześniej upewnić się, że masz już wszystko, czego potrzebujesz na ten dzień przygotowane. Możesz być zaskoczona, jak wiele rzeczy będziesz potrzebowała na swój wielki dzień, od bardziej oczywistych rzeczy, takich jak suknia i bielizna do innych szczegółów, takich jak pasta do zębów i zmywacz do makijażu. Upewnij się, że jesteś przygotowana! Nie ma nic gorszego, niż chaos i załatwianie wszystkiego na ostatnia chwilę.

*Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać utwór bez zgody autora © Daniel Tarka Fotografia Ślubna Wrocław

Leave a comment