Najlepsze sceny filmowe nominowane do Oscara

Jeszcze niedawno filmy ślubne kojarzyły się nam z czymś nieosiągalnym i surowym, dostępnym tylko dla wybranych. Na szczęście dzisiaj sytuacja par młodych jest już zupełnie inna. Co prawda wszyscy wiemy, że życie to nie film ale czasami warto jest pomarzyć sobie i wyobrazić samego siebie w roli, której grała nasza ulubiona aktorka lub aktor. Jest wiele filmów, które mógłbym tutaj wymienić ale i tak każdy z nas ma te swoje ulubione i niezapomniane.

Trudno się dziwić, że Hollywood ceni sobie dobre śluby, wielkie emocje, przemieniające się motywy miłości, lęku oraz nadziei, a wszystko podane na tacy z bukietem róż. Ślub na wielkim ekranie to niesamowita pokusa. Na szczęście dla nas, w dzisiejszych czasach, każdy może wziąć udział w filmie swoich marzeń. Jest całe spectrum możliwości do wykorzystania jakie wszyscy nie wielkim kosztem możemy osiągnąć. Teledysk weselny, kamerzysta na weselu, film zaręczynowy, filmowe podziękowania dla rodziców, trailer ślubny – wybór jest ogromny.

Ja zabieram Was dziś na krótką podróż przez najlepsze sceny ślubne z filmów nominowanych do Oskara. Podróż iście filmową, ale w nieco innym wymiarze. Przemierzymy śladem słynnych, filmowych scen z największych amerykańskich produkcji. Zobaczcie koniecznie to sami, te kadry mogą was zainspirować!

“Z wszystkich barów we wszystkich miastach na całym świecie ona musiała wejść do mojego”

Casablanca

Zapraszam do komentarzy, podzielcie się z nami jakie są Wasze ulubione filmy ślubne, które na zawsze zapadły Wam w pamięci.

#1 It Happened One Night, 1934

#2 It Gone with the Wind, 1939

#3 The Philadelphia Story, 1940

#4 Father of the Bride, 1940

#5 West Side Story, 1961

#6 The Sound of Music, 1965

#7 The Graduate, 1967

#8 Romeo and Juliet, 1968

#9 The Godfather, 1972

#10 Four Weddings and a Funeral, 1994

#11 Forrest Gump, 1994

#12 Braveheart, 1995

#13 Sense and Sensibility, 1996

*Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać utwór bez zgody autora © Daniel Tarka Fotografia Ślubna Wrocław

Comments (2)

Bardzo ciekawe.
Podoba mi się…

Leave a comment