Oferta Fotograficzna

Trzy zdjęcia portretowe fotografa ślubnego. Fotograf Ślubny. Dobry Fotograf Wrocław. Daniel Tarka

Jeśli znaleźliście tę stronę to najprawdopodobniej szukacie i potrzebujecie fotografa. Niezależnie od tego, czy bierzecie ślub, chcielibyście mieć piękną pamiątkę z sesji narzeczeńskiej a może potrzebujecie zdjęć biznesowych lub coś zupełnie innego? Trawiliście we właściwe miejsce. Czeka na Was wspaniała przygoda. Nazywam się Daniel Tarka i jestem Fotografem jakiego potrzebujecie!

Moja firma, została założona w 2009 roku i od tego czasu pracuję dla Was i tworzę wyjątkowe:

 • zdjęcia biznesowe
 • sesje rodzinne w plenerze
 • sesje buduarowe
 • fotografię portretowa
 • fotografia rodzinna
 • sesje portretowe
 • zdjęcia wizerunkowe
 • zdjęcia wnętrz
 • zdjęcia komercyjne
 • sesje zdjęciowe we Wrocławiu
 • kobiece sesje zdjęciowe
 • sesje beauty

Jeśli jesteście ciekawi i pragniecie dowiedzieć się troszkę więcej o każdej z tych usług fotograficznych, którymi się zajmuję czytajcie proszę dalej!

Fotograf Ślubny

Trzy zdjęcia portretowe fotografa ślubnego. Fotograf Ślubny. Dobry Fotograf Wrocław. Daniel Tarka

Fotografem ślubnym jestem od początku mojej zawodowej przygody fotograficznej. Rozpocząłem prace na weselach we Wrocławiu, gdzie mieszkam. Fotografowałem śluby w całej Polsce oraz za granicami naszego kraju. Jeśli szukacie prawdziwego fotografa ślubnego z duszą i doświadczeniem, obiecuję Wam doskonałą obsługę klienta oraz jedyną w swoim rodzaju fotografię ślubną. Sfotografowałem wiele ślubów i zawsze byłem bardzo wdzięczny każdej parze narzeczonych i każdemu panu młodemu, który zlecił mi udokumentowanie ich ślubu. Zostałem uhonorowany wieloma nagrodami, które umocniły moje miejsce jako jednego z najbardziej poszukiwanych fotografów ślubnych. Jeśli poszykujecie fotografa ślubnego, niezależnie od tego czy bierzecie swój ślub we Wrocławiu, Warszawie czy gdziekolwiek na świecie, skontaktujcie się ze mną i opowiedzcie mi o swoich planach. Chciałbym usłyszeć, czego szukacie i udokumentować Wasz dzień!

Sesje ślubne i narzeczeńskie

Jako fotograf ślubny i artysta zawsze przyciągały mnie piękne portrety ślubne i sesje plenerowe ukazujące się w znanych magazynach ślubnych. Czasem istnieje wspaniała okazja, aby stworzyć te zdjęcia portretowe w dniu ślubu, ale często chwile w ciągu dnia mijają tak szybko, że brakuje czasu na sesje portretową i dlatego skupiamy się tylko na zdjęciach ślubnych. Z tego właśnie powodu decydujecie się na osobną sesję plenerową, aby podkreślić ten niesamowity czas w Waszym życiu.
Sesja zaręczynowa to wspaniały pomysł na uchwycenie Waszej miłości oraz wspaniałych i niezapomnianych chwil z okresu narzeczeństwa dzięki której uzyskacie doskonałą pamiątkę na całe życie. Nie tylko dla Was, ale też dla Waszych dzieci, rodziny, znajomych i przyjaciół. Sesja narzeczeńska to najlepsza okazja na oswojenie się z aparatem oraz fotografem, a także możliwość zarejestrowania pięknych chwil z ważnego czasu w Waszym związku. Dzięki temu przekonacie się, że taka sesja to wspaniała zabawa i możliwość zapoznania się z moim stylem pracy co w sposób znaczący wpłynie na jakość naszej współpracy podczas uroczystości ślubnej. Poznanie siebie nawzajem, dzięki takiej sesji pokochacie się na nowo i ponownie odkryjcie wspólnie coś co mogło zostać już dawno zapomniane.

Sesje Portretowe

Trzy zdjęcia portretowe fotografa ślubnego. Fotograf Ślubny. Dobry Fotograf Wrocław. Daniel Tarka

Fotografią portretową zajmowałem się odkąd byłem na studiach. Moja miłość do fotografowania ludzi skłoniła mnie do wzięcia udziału w mojej pierwszej klasie fotografii w ciemni i od tamtej pory prowadzi mnie przez wszystkie etapy mojej kariery. Zdjęcia portretowe na ślubach, zdjęcia portretowe w studio, sesje plenerowe, są technicznie szczególnym gatunkiem fotografii, a wszystko inne, co uwielbiam robić w fotografii, obraca się wokół sztuki fotografowania ludzi.

Fotografia portretowa obejmuje wiele gatunków. Portrety, które stworzyłem na przestrzeni lat:

 • Portrety kobiet i mężczyzn
 • Sesja plenerowe
 • Sesja narzeczeńska
 • Zdjęcia biznesowe
 • Sesje korporacyjne
 • Portrety biznesowe
 • Sesje firmowe
 • Zdjęcia wizerunkowe
 • Zdjecia do CV
 • Zdjęcia do Linkedin
 • Sesje brzuszkowe
 • Fotografia rodzinna
 • Fotografia młodzieżowa

Ceny pakietów portretowych zaczynają się od 550 PLN. Dajcie mi znać czego potrzebujecie a na pewno będziecie zadowoleni.

Portrety kobiet i mężczyzn

Portrety kobiet i mężczyzn były moją wielką miłością odkąd tylko pamiętam. Tworzenie portretów, które sprawiają, że kobiety czują się i wyglądają pięknie, jest taką radością i przyjemnością, że zawsze byłem tym zaszczycony. Cieszę się bardzo, że mogłem spotkać się i pracować z tak niesamowitymi klientami, którzy od lat odwiedzają moje studio. Moje portrety ukazują blask dzięki pięknie dopracowanym szczegółom. Nowoczesne portrety, które dla Was stworzę, oznaczają ten niesamowity i wyjątkowy czas w Waszym życiu, bez względu na to, czy obchodzicie urodziny, czy po prostu chcecie udokumentować swoje wyjątkowe piękno w tej chwili, tu i teraz.

Sesje rodzinne

Sesje rodzinne od zawsze dawały mi ogromną radością tworzenia czegoś pięknego specjalnie dla Was.  Moja praca ze zdjęciami rodzinnymi zaczęła się, kiedy moi pierwsi klienci na weselach zaczęli mieć dzieci, poszerzając tym samym swoje rodziny i serca. Od tamtego czasu dokumentuję rodziny, zarówno dla moich klientów ślubnych, jak i dla nowych rodzin, które spotykam po drodze. Portrety macierzyńskie, sesje brzuszkowe to kolejny z moich ulubionych typów portretów do stworzenia. Uwielbiam dokumentować ten niesamowicie ważny moment w życiu nowej rodziny. Uwielbiam także wykonywać zdjęcia dla młodzieży i seniorów. Tworząc te zdjęcia, upamiętniam Wasze wyjątkowe chwile do których kiedyś przecież z miłą chęcią powrócicie.

Sesje buduarowe

Często pytacie, czym się różnią sesje buduarowe i glamour. Tak naprawdę w zasadzie niczym. Buduarowe i glamour mają to samo zadanie czyli jeden cel, oddanie Waszego kobiecego piękna. Wiele z Was chciałoby mieć piękną pamiątkę z czasów swojej młodości. Taką okazją do pięknych wspomnień z pewnością może być dla Was właśnie zmysłowa sesja kobieca, buduarowa, glamour, w bieliźnie lub tak po prostu. Dlatego sprawcie sobie prezent lub partnerowi. Tego typu sesję zdjęciową możemy wykonać w scenerii domowej, plenerowej lub w innym, najlepiej stylowym pomieszczeniu. Tutaj doskonale sprawdzają się stylowe apartamenty w hotelu, pensjonacie lub inne ładnie zaaranżowane pomieszczenia.
Sesja kobieca buduarowa to nie tylko piękna pamiątka w postaci cudownych zdjęć.. sama atmosfera sesji kobiecej pozwala również na przeżycie czegoś naprawdę wyjątkowego, z pewnością poczujecie się po niej bardziej kobieco… świadome i dowartościowane. Ten piękny prezent w postaci Vouchera możesz podarować wyjątkowej dla Siebie osobie ale jako kobieta przede wszystkim samej sobie

Sesje biznesowe i wizerunkowe

Mix zdjęć biznesowych i wizerunkowych. Fotograf Ślubny. Dobry Fotograf Wrocław. Daniel Tarka

Moja oferta Zdjęć Biznesowych jest przede wszystkim skierowana do każdej firmy i każdej osoby, dla której osobowość i wizerunek ma ogromny wpływ na jej postrzeganie w świecie w którym pracuje. Współpracuję z ludźmi dla których sukces jest czymś naturalnym przy budowaniu i wyrażaniu ich marki osobistej za pomocą profesjonalnych Zdjęć Biznesowych, Zdjęć Korporacyjnych, Zdjęć do CV, Zdjęć do LinkedIn, Sesji Firmowych, Portretów Biznesowych oraz szczególnie na kierunkowanych Zdjęć Wizerunkowych. Dobre Zdjęcie Biznesowe jest tak samo ważne jak eleganckie buty czy inna część naszej garderoby. To część naszego wizerunku, którym na co dzień setki i tysiące profesjonalistów zdobywają pracę, kontrakty, uznanie w branży. Wybierz bezkompromisową jakość Zdjęć Biznesowych, Sesji Wizerunkowej i komunikuj się za pośrednictwem zdjęć tylko na najwyższym poziomie. Zadbaj o to, by wyrażały Cię stylowe i wyjątkowe zdjęcia. Pamiętajcie, że liczy się nie tylko treść Twojego CV, czy wygląd na spotkaniu rekrutacyjnym ale także Twoje zdjęcie na portalu Linkedin i na Twojej firmowej stronie internetowej. Realizuję Zdjęcia biznesowe we Wrocławiu, Sesje Wizerunkowe prezesów, członków zarządu oraz wszystkich profesjonalistów i ludzi sukcesu w każdej branży. Wykonuję również Zdjęcia Korporacyjne, Sesje Firmowe oraz Portrety Biznesowe. Wszystkie sesje realizujemy w naszym studio lub w siedzibie Klienta. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o moich usługach biznesowych, skontaktuj się z nami tutaj! Pracuję z wieloma znanymi klientami we Wrocławiu i czekam również na Ciebie!

Podsumowanie

Nie da się ukryć, praca fotografa jest bardzo ciekawa ale zarazem również wymagająca znajomości odpowiedniej wiedzy i doświadczenia. Jeśli tylko macie jakieś pytania, może chcielibyście się spotkać lub porozmawiać zapraszam Was do kontaktu. Dajcie proszę znać czego potrzebujecie a ja ze swojej strony zrobię wszystko abyście byli zadowoleni i szczęśliwi. Zapraszam Was do kontaktu.

Stwórzmy razem coś cudownego i niepowtarzalnego!

Kocham swoja pracę. Jestem fotografem ślubnym, który całkowicie oddał się temu co robi i z czego żyje. To dzięki Wam mogę teraz pisać tę listę i pomagać Wam w wyborze odpowiedniego miejsca na sesję ślubną. Zawsze zależy mi tylko na Waszym szczęściu. Spotkajmy się i porozmawiajmy o Waszych planach. Jestem otwarty na wszelkie Wasze propozycje. Jeśli tylko podobają się Wam moje prace i chcielibyście spotkać się ze mną lub porozmawiać, nie przegapcie swojej okazji i zadzwońcie albo napiszcie do mnie już teraz.

Moja praca jest dla mnie przyjemnością z której czerpię ogromną satysfakcję ciesząc się szczęściem Waszym i Waszych bliskich.

Pamiętajcie, że pracuję i jestem dostępny w całej Polsce oraz za granicą. Zapraszam!

Fotograf Ślubny Daniel Tarka należy do Stowarzyszenia Profesjonalnych Fotografów Ślubnych

ZADZWOŃ DO MNIE

COPYRIGHT © 2020/2021 FOTOGRAF ŚLUBNY DANIEL TARKA