SESJA ŚLUBNA W OGRODZIE JAPOŃSKIM

Jeśli zastanawiacie się nad tym, gdzie wybrać się na sesję zdjęciową to zapewne macie nie mały dylemat i problem. Oczywiste jest to, że każda para chciałaby mieć ładne zdjęcia oraz aby miejsce gdzie odbędą się ich zdjęcia plenerowe było wyjątkowe. Z całą pewnością do takiego miejsca zalicza się Ogród Japoński. Dlatego właśnie, jeśli planujecie swój plener ślubny to zastanówcie się, czy czasem nie warto wziąć pod uwagę okolic Hali Stulecia, Pergoli oraz właśnie Ogrodu Japońskiego jako jednego z przepięknych miejsc na zdjęcia ślubne. Na pewno nie pożałujecie!

Tym razem zapraszam Was do obejrzenia kilku wybranych zdjęć z sesji plenerowej Dominiki i Mateusza. Ich wesele odbyło się w Hotelu Bugatti a ślub w Archikatedrze św. Jana Chrzciciela we Wrocławiu. Wszystkich którzy nie widzieli zdjęć tej pary ze ślubu i wesela zapraszam do obejrzenia ich reportażu ślubnego z tego wspaniałego dnia ślubnego.

*Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać utwór bez zgody autora © Daniel Tarka Fotografia Ślubna Wrocław

Related Posts

Comments (1)

Przepiękne zdjęcia. Piękne barwy, światło. A sesja w Ogrodzie Japońskim bajka

Leave a comment