Pałac Sulisław i sesja ślubna plenerowa. Para ślubna. Fotograf Ślubny. Dobry Fotograf Wrocław.

Pałacu Sulisław – Plener Ślubny – Jola i Radek

Każdy plener ślubny, bez względu na to czy odbywa się on w dniu ślubu czy w innym dniu, jest to wyjątkowa okazja na spędzenie kilku intymnych chwil z parą ślubną. Sesja plenerowa daję nam właśnie taką możliwość aby skupić się tylko na sobie i zapomnieć o całym Bożym świecie. Jeśli spotykamy się w tak pięknym miejscu jak Pałac Sulisław to możemy zrobić wszystko. W tym właśnie miejscu ostatni raz spotkaliśmy się razem z Jolą i Radkiem w ich dniu ślubu. Cały reportaż ślubny możecie obejrzeć na moim blogu oraz na głównej stronie.

Te wszystkie chwile spędzone z Jolą i Radkiem, ukazały jak niesamowita jest to para, jak bardzo są kochani przez rodzinę i przyjaciół, i jak cudownie jest bawić się razem z nimi. To była przyjemność spędzić z nimi cały dzień ślubny, a także z ich wspaniałymi rodzinami oraz znajomymi i przyjaciółmi. To był dla mnie ogromny zaszczyt, że mogłem uwiecznić wszystkie te chwile dla nich na tych wyjątkowych zdjęciach.

Zobaczcie kilka moich ulubionych zdjęć, tym razem z ich pięknego pleneru ślubnego.

Zapraszam!

Zobaczcie ten wyjątkowy taniec Panny młodej w wykonaniu Joli z podkładem muzycznym Alexisa Ffrencha – Bluebird. Zapraszam!

*Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać utwór bez zgody autora © Daniel Tarka Fotografia Ślubna Wrocław

Related Posts

Leave a comment