Chłopak i dziewczyna przytulają się do siebie w parku w Parku Południowym we Wrocławiu. Fotograf Ślubny.
Park Południowy – Sesja Zaręczynowa.

Uwielbiam wykonywać sesje narzeczeńskie, zaręczynowe oraz przedślubne, dlatego że to właśnie one pozwalają mi poznać się lepiej z ludźmi z którymi wkrótce spędzę ich najbardziej wzruszające i intymne momenty w życiu. Na takich spotkaniach możemy się rozluźnić i poznać bliżej. Nawet pary stwierdzają, że nie miały pojęcia jak dużo takie spotkanie dla nich zrobiło. W dniu ich ślubu całkowicie zapomnieli o stresie jaki powodował aparat a czasami nawet kamera jak tylko o tym pomyśleli. Sesja narzeczeńska pozwala wyzwolić się ze stresu oraz otworzyć na całkowicie odmienne spostrzeganie otoczenia podczas pracy fotografa. To są fakty i nic ani nikt tego nie zmieni.

Park Południowy to jeden z wielu parków we Wrocławiu do którego można się wybrać na sesje narzeczeńską. Warto pamiętać o tym, że Park Południowy w odróżnieniu od większości pozostałych wrocławskich parków został stworzony na nowo (nieprzekształcony z terenów leśnych). Tym razem wybraliśmy się tam wspólnie z Olą i Maćkiem, którzy na co dzień mieszkają w innym mieście. Pogoda nam dopisała, powiedziałbym, że nie mogło być lepiej. Ani za ciepło ani za zimno. Spotkaliśmy się z samego rana, dzięki czemu przez większość czasu spacerowaliśmy uliczkami parku sami. Polecam poranne sesje zdjęciowe, ponieważ światło ma w tedy swój nie powtarzalny odcień oraz nie spotkacie zbyt dużo turystów wokół siebie.

Zapraszam Was  do obejrzenia krótkiego opowiadania jakie przygotowałem dla Oli i Maćka z naszego spotkania. Może przekona Was to do tego aby samemu zdecydować się na podobne zdjęcia, bez względu na to gdzie jesteście. Z całego serca życzę Wam tego i mam nadzieje do zobaczenia!

PS. Zastanawiacie się, w co się ubrać na sesje zaręczynową? Zanim wybierzecie swoje stroje, przeczytajcie 10 porad na to w co się ubrac na sesję zaręczynową, które na pewno pomogą Wam zabłysnąć na zdjęciach narzeczeńskich.

Related Posts

Leave a comment