Planowanie oświadczyn z Fotografem Ślubnym Daniel Tarka Wrocław

Wskazówki przy planowaniu oświadczyn.

Niezapomniane oświadczyny sprowadzają się do dwóch rzeczy: elementu zaskoczenia i odpowiedniego zaplanowania. Jeśli planujecie kolację na dachu z szampańskim toastem lub niezapomnianą podróż, dopóki nie zdradzicie swoich zamiarów swojej ukochanej osobie, tak długo wszystko będzie działać!

Zobaczcie o czym należy pamiętać aby uzyskać w pełni zamierzony efekt zaskoczenia i jak wywołać szczęście na twarzy naszej drugiej połówki, jak nie popełnić gafy.

Nie pokazujcie się z pustymi rękami.

Żadne oświadczyny nie maja sensu i nie będą kompletne bez symbolu, czyli pierścionka zaręczynowego, który przypieczętuje Wasza umowę. Nie pokazujcie pustych rąk, pierścionek uszczelnia umowę miedzy Wami i sprawia, że staje się ona prawdziwa. Ale jeśli nie jesteście gotowi, by zaangażować się wspólnie w zespół, lub dopiero masz zamiar wybrać idealny kamień ze swoim partnerem, możecie użyć pierścionka „zastępczego” od jubilera na czas przygotowania tego właściwego, który będzie pochodził z prawdziwego i szlachetnego źródła.

Zastanów się nad czasem.

Jeśli już kupiłeś pierścionek zaręczynowy, to może się wydawać, że ten wypala Ci dziurę w kieszeni każdego dnia. Gdy zakupisz wreszcie swój pierścionek zaręczynowy, będziesz tak podekscytowany i zdesperowany, że zrobisz wszystko aby jak najszybciej oświadczyć się swojej ukochanej osobie.

Pamiętaj aby właśnie teraz nie spieszyć się, poczekaj aż miną ciężkie terminy w pracy lub zakończycie rzeczy którymi właśnie oboje się zajmujecie, które mogą przeszkadzać  w Twoich oświadczynach. Nie chcesz czuć się tak, jakbyś robił coś na siłę. Nic nie powinno być ważniejsze w tym momencie dla Ciebie.

Zapisz sobie wszystko.

Nawet najlepsze, najbardziej epickie przemowy nie wystarczą, gdy mówca zapomni o tym co miał powiedzieć. W chwili oświadczyn, będziecie nerwowi i podekscytowani, łatwo w tedy jest zapomnieć o wszystkim, co chcemy powiedzieć. Jednym ze sposobów gwarantujących nam, że nie będziemy się jąkać, jest zapisanie wszystkiego i zapamiętanie. Znajdźcie odpowiednie słowa jakie chcielibyście ująć w tym na czym Wam zależy najbardziej i co chcecie powiedzieć swojej ukochanej osobie.

Nie zapomnij o ubraniu się.

Nie musisz od razu zakładać czarnego krawata i garnituru, ale na pewno nie powinieneś być ubrany w spodnie dresowe lub podobne do tego rzeczy. Najlepiej będzie jak ubierzesz się w swój ulubiony strój w którym czujesz się miło i przyjemnie a przede wszystkim pewnie. 

Uchwyć chwilę.

Gdy już wszystko sobie dobrze zaplanujecie i przygotujecie na pewno zapragniecie mieć to wszystko uchwycone na zdjęciach. Fotografia ślubna jest bogata w tego rodzaju ofertę. Jako fotograf ślubny oferuję Wam taką usługę, dzięki której Wasze oświadczyny będą mogły oglądać Wasze dzieci, rodzina i znajomi. Obecna moda na dokumentowanie tego typu wydarzeń rozwija się w szybkim tępię, dzięki czemu coraz więcej par decyduje się zarezerwować termin na tego rodzaju wydarzenie.

Pamiętajcie, tej chwili nie powtórzycie a fotograf ślubny jest w stanie zagwarantować Wam, że z wielką przyjemnością będzie wracać do tego wydarzenia siedząc i wspominając wszystko przy kominku ze swoimi dziećmi a może nawet wnukami!

Podsumowując, każdy komu choć trochę zależy na tym aby nie zniszczyć tej wielkiej chwili, powinien sobie zapisać powyższe punkty i dobrze przygotować do tego wydarzenia.

*Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać utwór bez zgody autora © Daniel Tarka Fotografia Ślubna Wrocław

Related Posts

Leave a comment