Restauracja Glamour we Wrocławiu Wesele

Restauracja Glamour, Wrocław

Podjęcie decyzji o ślubie, powoduje że przed Wami automatycznie powstaje wiele wyborów. Jednym z nich jest wybór miejsca na wesele, który to jest jednym z pierwszych wyborów podejmowanych w procesie planowania wesela. Trzeba zadać sobie wiele pytań – po pierwsze – na ile osób przewidujecie wesele, ilu z gości będzie przyjezdnych, czy wolicie klimat karczmy, nowoczesnej restauracji, zamku czy typowej sali weselnej? Czy preferujecie centrum miasta, czy w grę wchodzi wesele oddalone od miejsca zamieszkania? Na moim blogu możecie znaleźć rożne miejsca na wesele w różnym stylu, lokalizacji i wielkości. Oto jedna z propozycji dla ludzi z miasta oraz kilka kluczowych informacji o tej pozycji.

Wspaniała sala weselna

Restauracja Glamour mieści się w bardzo dobrej lokalizacji w centrum rynku wrocławskiego. W „Glamour”, można się poczuć jak u siebie, obsługa profesjonalna a jedzenie wyśmienite. Jest to bardzo przytulne i ekskluzywne rodzinne i klimatyczne miejsce, gdzie każda para spędzi niezapomniane chwile i to w samym centrum Wrocławia.

Już sam początek brzmi niesamowicie i dla nie których może za cukierkowato ale to prawda. Istnieje takie miejsce i to zaledwie 25 m od Urzędu Stanu Cywilnego oraz w pobliżu kilku kościołów i świątyń różnych wyznań. Wystarczy zajrzeć do mapy aby przekonać się jak blisko rynku oraz bardzo ważnych innych miejsc dla par młodych znajduje się ten lokal.

Restauracja Glamour we Wrocławiu Wesele

Dodatkowo znajdziecie tu bardzo przemiłych ludźmi na pokładzie. Piękny wystrój doda uroku i klimatu waszemu spotkaniu i zabawie. Piękna zastawa,nawiązująca do klasyki w każdym detalu, okrągłe stoły, przy których pomieści się nawet 18 osób.

Restauracja Glamour we Wrocławiu Wesele

W lokalu tym spokojnie może bawić się ponad 100 osób podczas jednej zabawy, aż do białego rana. Podczas pracy na parkiecie nie widziałem aby ktoś miał problemy z rozwinięciem swoich umiejętności tanecznych, mimo że na sali przebywała większość gości weselnych.

Restauracja Glamour we Wrocławiu Wesele

Do dyspozycji macie dwie dwie klimatyzowane sale:

  • Kominkową – do 50 osób
  • Bankietową – do 130 osób

Istnieje możliwość połączenia obu sal w jeden duży kompleks w którym ugościcie nawet do 140 osób ( z miejscem na parkiet taneczny ).

Restauracja Glamour we Wrocławiu Wesele

Czasami wydaje nam się, kiedy oglądamy miejsce na wesele na stronie internetowej, że to wyjątkowe właśnie znaleźliśmy ale kiedy oglądamy je na żywo cała euforia znika, bo np. obsługa nie miła albo sala wygląda inaczej niż na zdjęciach. Dlatego pamiętajcie o tym, że jeśli wybieracie sale to zawsze warto wybrać się ją obejrzeć osobiście i porozmawiać z szefostwem a jeśli coś zaiskrzy to od razu będziecie wiedzieć, że to jest ta jedyna na którą właśnie padł Wasz wybór.

Restauracja Glamour we Wrocławiu Wesele

Podsumowując, restauracja Glamour to świetne miejsca dla par młodych ceniących sobie prostotę z elegancją oraz bliskość ważnych punktów takich jak Kościół św. Mikołaja, Urząd Stanu Cywilnego czy też liczne hotele, których dostęp na pewno bardzo ułatwi Wam podczas organizowania gościom miejsca na spanie.

Mam nadzieję, że znajdziecie tu Wasze wymarzone miejsce na wesele. Życzę trafnego wyboru i wspaniałej zabawy!

*Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać utwór bez zgody autora © Daniel Tarka Fotograf Ślubny

Leave a comment