Best Travel portrait pictures on Instagram in Wroclaw in Poland
Travel and Vacation couple pictures from Wroclaw
Portrait pictures on Instagram in Wroclaw – Travel Photography
Biznesowa fotografia wizerunkowa
Portret biznesowy Wrocław
Profesjonalne zdjęcia biznesowe we Wrocławiu
Zdjęcia biznesowe casual
Zdjęcia biznesowe casual we Wrocławiu
Profesjonalne zdjęcia na Linkedin
Zdjęcia biznesowe Wrocław
Sesja wizerunkowa Wrocław
Kobieca sesja portretowa glamour w studio – Sesja beauty
Kobieca sesja beauty glamour
Sesja portretowa w studio
Kobieca sesja beauty glamour w studio we Wrocławiu
Sesja portretowa we Wrocławiu
Kobieca sesja portretowa glamour w studio
Kobieca sesja glamour
Kobieca sesja studyjna we Wrocławiu
Młodzieżowa sesja portretowa we Wrocławiu
Młodzieżowa sesja portretowa glamour
Młodzieżowa sesja portretowa na torach kolejowych
Młodzieżowa sesja portretowa
Sesja zdjęciowa w Klubie Muzycznym LIVERPOOL
Sesja młodzieżowa w profesjonalnym studio we Wrocławiu
Sesja buduarowa Dark Beauty
Sesja taneczna i portretowa we Wrocławiu
Sesja rodzinna w studio we Wrocławiu
Sesja rodzinna w parku Południowym we Wrocławiu
Sesja komunijna i rodzinna w Parku Szczytnickim

Sesja Portretowa

Sesja portretowa to jedyna w swoim rodzaju przygoda i okazja na uchwycenie pięknych profesjonalnych zdjęć ze swoim udziałem. Każdy z nas pragnie wyglądać ładnie i korzystnie na swoich zdjęciach. Niestety zrobione własnoręcznie zdjęcie z telefonu nie da Wam tego co może zrobić profesjonalny fotograf. Nie czekajcie. Każda chwila jest dobra. To jest ten moment w Waszym życiu aby zrobić krok do przodu i przestać się bać. Nie ma lepszego sposobu na idealną fotograficzną pamiątkę, jak tylko zatrudnić kogoś kto się na tym zna. Zadzwońcie i umówcie się na spotkanie!

Nie ma znaczenia czy przed obiektywem stajecie pierwszy raz, czy macie może więcej niż dwadzieścia lub pięćdziesiąt lat. Wasze zdjęcia będą wyjątkowe i piękne. Możecie je oprawić w ramkę i powiesić na ścianie lub zrobić komuś bliskiemu Wam sercu prezent. Wystarczy tylko, że oddacie się w ręce profesjonalnego fotografa, który wie co ma robić. Pamiętajcie, że nigdy nie jest za późno na zrobienie takiej sesji zdjęciowej. Jeśli nie lubicie się na zdjęciach to tylko dlatego, ponieważ do tej pory jeszcze nie poznaliście kogoś kto naprawdę umiałby Wam zrobić piękne i po prostu prawdziwe zdjęcia. Żeby wykonać dobre zdjęcie wcale nie musicie być profesjonalnymi zawodowymi modelami. Zaufajcie mi, ponieważ ja znam się na tym co robię a Wy płacicie za coś co pozostanie dla Was wspaniałą i niepowtarzalną pamiątką na całe lata.

Nasze spotkania

Zawsze podczas naszego spotkania staram się nawiązać z Wami indywidualną i wyjątkową więź. Pytam Was na czym Wam najbardziej zależy i czego potrzebujecie. Dzięki temu Wasze zdjęcia portretowe: biznesowe, korporacyjne, wizerunkowe, rodzinne, beauty czy też buduarowe będą dokładnie takie na jakich Wam naprawdę zależy. Każda sesja portretowa wykonywana jest z ogromną pasją. Jest niepowtarzalna i nie do podrobienia, bo przecież Wy jesteście wyjątkowi.

Sesja zdjęciowa Wrocław

Zawsze podczas naszego spotkania staram się nawiązać z Wami indywidualną i wyjątkową więź. Pytam Was na czym Wam najbardziej zależy i czego potrzebujecie. Dzięki temu Wasze zdjęcia portretowe: biznesowe, korporacyjne, wizerunkowe, rodzinne, beauty czy też buduarowe będą dokładnie takie na jakich Wam naprawdę zależy. Każda sesja portretowa wykonywana jest z ogromną pasją. Jest niepowtarzalna i nie do podrobienia, bo przecież Wy jesteście wyjątkowi.

Kobieca sesja zdjęciowa

Kobieca sesja zdjęciowa może być wyjątkowym prezentem dla bliskiej Wam osoby lub dla samego siebie. Może zbliża się jakaś ważna dla Was rocznica albo po prostu naszła Was ochota na prawdziwe i piękne zdjęcia. Co wyjątkowego dadzą Wam profesjonalnie wykonane zdjęcia portretowe? Niezwykłą pamiątkę na lata, ‚zamrożenie’ chwil w czasie, ale także poczucie niesamowitej pewności siebie oraz dowód na to, jakie piękno możesz wydobyć na co dzień (nie tylko przed obiektywem). Sesja zdjęciowa, w której zostaną podkreślone wszystkie Wasze atuty, na której poczujecie się na moment gwiazdą, nastroi Wasz pozytywną energią i na pewno będzie miłym wspomnieniem tego nowego doświadczenia.

Sesja buduarowa

Dajcie mi 1,5 godziny, a sprawię, że Wasza samoocena ulegnie zmianie na lepsze. Zaryzykujesz? Sesja buduarowa sensualna to nie tylko sposób na uchwycenie ulotnej chwili. To również wyjątkowa okazja, by odkryć w sobie coś, czego nie zauważa się na co dzień. Dlatego prawdziwym fenomenem wśród zdjęć jest sesja kobieca. Podczas sesji obiektyw uzdolnionego fotografa potrafi wydobyć z modelki zarówno naturalne piękno, jak i prawdziwą głębię jej duszy. Ponadto odkrywa niezrównaną siłę oraz wrodzoną delikatność. Dzięki temu kobiece portrety, a zwłaszcza zdjęcia akty, pozwalają paniom dostrzec w sobie cechy, o których posiadanie same siebie nie podejrzewały. Dodatkowo sprawiają, że czują się one we własnym ciele lepiej niż kiedykolwiek.

Buduarowa sesja fotograficzna to nie tylko idealny pomysł na prezent dla przyszłego lub obecnego męża, ale również okazja do spróbowania czegoś nowego, odkrycia swojego ciała w obiektywie profesjonalnego fotografa i poczucia się ultra kobieco. wydawać nam się może, że piękno z czasem przemija. Jednak to nieprawda, piękno jedynie zmienia się wraz z upływem czasu. Nierzadko wracamy myślami do czasów minionych. Właśnie dlatego, sesja buduarowa umożliwia zachowanie i podkreślenie piękna w kluczowych dla nas momentach życia. Moment uwiecznienia pewności siebie zostanie z Wami na zawsze. Zawsze, w gorszych momentach, gdy poczujecie się słabszym, lub gdy ktoś będzie sprawiał, że czujecie się nie tak, jak powinniście, będziecie mogli wyjąć z szuflady fotografie z buduarowej sesji zdjęciowej i przypomnieć sobie kim naprawdę jesteście. Z jednej strony to tylko obrazki. Obrazki mają jednak często niewidzialną moc i stają się barierą ochronną dla wielu otaczających nas zagrożeń.

Fotografia rodzinna

Fotografia rodzinna to cudowna zabawa oraz pamiątką na całe lata, dlatego jest to świetny pomysł na zgromadzenie bliskich osób razem na zawsze. W codziennej krzątaninie między pracą, a domem często umykają nam momenty z życia rodzinnego. Dzieci rosną jak na drożdżach, zmieniają się z dnia na dzień. I choć zapewne staracie się nadążyć za tymi zmianami fotografując Wasze pociechy smartfonami, to jednak zawsze ktoś jest poszkodowany i nieobecny na zdjęciach rodzinnych. Zdjęcia rodzinne mają oddawać bliskość i uczucia, warto więc przemyśleć czy bardziej odpowiednia będzie rodzinna sesja świąteczna, czy może sesja rodzinna w plenerze. Każda mała i duża okazja jest dobra na pamiątkową sesję zdjęciową. Głównym tematem jest więź pomiędzy najbliższymi osobami. Tym właśnie ten rodzaj fotografii odróżnia się od innych zdjęć grupowych oraz portretów. Sesje rodzinne mogą zostać zorganizowane we wnętrzach domu rodzinnego, w plenerze, jak również w naszym studiu fotograficznym. Jeśli interesuje Was sesja rodzinna we Wrocławiu lub okolicach zapraszam Was do kontaktu.

Profesjonalne zdjęcia biznesowe

Jeśli na poważnie myślicie o swojej przyszłości to jestem przekonany, że dobrze zdajecie sobie sprawę, jak ważna jest dbałość o spójny wizerunek. Aby w oczach swoich klientów, pracowników i partnerów biznesowych uchodzić za profesjonalistę, należy prawidłowo zadbać o swoją umiejętną prezentację w internecie. Obowiązkowo ze zdjęciami w dobrej jakości, które ukażą Was w korzystnym świetle. Pozwólcie swoim zdjęciom pracować na siebie. Pamiętajcie tylko, że dobre wrażenie możecie zrobić jeden raz. Nie pozostawiajcie swojego wizerunku przypadkowi. Postawcie na swoja wyjątkowość. Fotografia biznesowa to ważne narzędzie promocji każdego biznesu. Zdjęcia biznesowe, firmowe i wizerunkowe to doskonałe pole do popisu dla Waszego fotografa.

Po pierwsze myśląc o strategii rozwoju zawodowego, należy obligatoryjnie zainwestować w korzystnie prezentujące się zdjęcia. Taka inwestycja w nienaganną prezencję to przykład prawidłowego podejścia do rozwoju Waszej kariery. Fotografia biznesowa powinna prezentować Was jako godnego zaufania specjalistę w swojej dziedzinie. Ugruntuje to doskonale Waszą pozycję na rynku pracy lub w branży którą reprezentujecie. Podkreśli istotne cechy, które chcecie wyeksponować i ociepli Wasz profesjonalny wizerunek. We Wrocławiu znajduje się wiele stylowych miejsc, które będą doskonałym otoczeniem do wykonania takiej sesji, choć bez problemu można przeprowadzić ją także w studiu.

Jeśli Waszym podstawowym celem jest personal branding, czyli budowanie marki osobistej, dbałość o profesjonalny wizerunek jest niezwykle istotna. Dzięki dobrym zdjęciom macie szansę wyprzedzić waszych konkurentów, pozostawić w pamięci odbiorców obraz siebie jako eksperta i konsekwentnie go utrzymywać.

Zdjęcia korporacyjne

Zdjęcia korporacyjne to kwintesencja całej firmy, która ma ukazać cechy spójne z polityką i wizerunkiem danej korporacji. To one kreują tak ważne pierwsze wrażenie odnośnie działalności firmy. Poprzez zastosowanie jednolitej stylistyki portrety pracowników mają za zadanie przedstawić indywidualny charakter danej firmy. Prawidłowa korporacyjna fotografia biznesowa cechuje się podobnym oświetleniem, tłem i ustawieniem. Dzięki temu zdjęcia prezentowane na stronie internetowej czy też firmowe publikacje będą charakteryzowały się wspólnym mianownikiem. Fotografia biznesowa to nie tylko portrety biznesowe pracowników organizacji, ale także fotografie biznesowe, pokazujące życie firmy „od kuchni”, czyli zdjęcia biura, procesu pracy, zdjęcia procesu produkcji oraz reportaż z różnych oficjalnych wydarzeń firmowych – konferencji, imprez integracyjnych itp.Dlatego fotografia korporacyjna jest bardzo ważnym elementem w budowaniu pozytywnego wizerunku Waszej firmy.

Sesje wizerunkowe

Pokaż światu swój profesjonalny wizerunek. Sesje wizerunkowe to indywidualne zdjęcia biznesowe właścicieli firm, liderów organizacji oraz menedżerów. Sesje wizerunkowe również przydają się podczas poszukiwania pracy, jako zdjęcie do CV.  Sesje wizerunkowe mają za zadanie wzbudzić pozytywne emocje i zaufanie do osoby widocznym na zdjęciu biznesowym. Zdjęcia wizerunkowe mogą mieć więc różny charakter, od pełnego formalnego portretu biznesowego po bardziej kreatywne podejście. Fotografia wizerunkowa jest bardzo ważnym elementem pomagającym zbudować obraz profesjonalisty, godnego zaufania, kompetentnego i dbającego o każdy szczegół. Indywidualna sesja wizerunkowa w zależności od potrzeb może mieć charakter formalny lub bardziej kreatywny. Zdjęcia tego typu mogą przedstawiać liderów organizacji, menedżerów lub twórców i artystów. Zdjęcia wykonywane są za pomocą mobilnego studia w domu/biurze u klienta. Bezpłatny dojazd na terenie Wrocławia. Zapraszam do rezerwacji terminu poprzez formularz kontaktowy.

Sesja sportowa

Fotografia sportowa to dziedzina, która łączy wiele innych: portret, życie codzienne, reportaż czy inne. Jest to bardzo wymagająca dziedzina fotografii zarówno dla fotografa, jego umiejętności, jak i sprzętu jakim powinien gospodarzyć. Aby wykonać dobre zdjęcia w czasie imprez sportowych trzeba wykształcić w sobie pewne nawyki, które są niezbędne by efekt końcowy był zadowalający zarówno dla fotografa jak i dla klienta. Wyszukiwanie decydujących momentów, ciekawych ludzi, planowanie, przewidywanie oraz znajomość dyscypliny, którą aktualnie fotografujesz. W końcu to wszystko jest niezbędne aby wykonać dobre zdjęcia sportowe. W tym przypadku, podobnie jak w innych dziedzinach fotografii, niezbędna jest wiedza dotycząca wykorzystania możliwości swojego aparatu, możliwości wykorzystania światła zastanego oraz kreatywność. Oferta jest skierowana do wszystkich zainteresowanych w tym firm, agencji, producentów odzieży sportowej oraz osób prywatnych pasjonujących się sportem, które chcą mieć wspaniałą pamiątkę w postaci zdjęć. Na życzenie klienta wykonujemy również reportaż z imprez sportowych oraz sesje sportowe aranżowane.

Zdjęcia wnętrz

Fotografia wnętrz to dziedzina, w której bardzo istotny jest właściwy fotograf profesjonalista. Jakość fotografii bezpośrednio przekłada się na efekt końcowy i ilość sprzedanych lokali. Od wielu lat profesjonalnie zajmuje się również fotografowaniem wnętrz i nieruchomości. Mam za sobą wiele sesji wnętrzarskich, a moje zdjęcia sprawiają, że fotografowane wnętrza udaje się szybko sprzedać lub wynająć. Najwyższej jakości fotografia wnętrz to również gwarancja przyciągnięcia klientów do wnętrz usługowych, jak biura, restauracje, salony urody, hotele, sklepy czy kliniki. Dzięki takim zdjęciom wnętrz:

  • Profesjonalnie zaprezentujesz swoje wnętrze.
  • Przyciągniesz o wiele więcej klientów.
  • Znacząco wyróżnisz się wśród konkurencji lub na tle innych ofert.
  • O wiele szybciej sprzedasz lub wynajmiesz mieszkanie.
  • Drożej sprzedasz lub wynajmiesz swoje mieszkanie.

Wszystkich chętnych zapraszam na fotografię wnętrz i nieruchomości. Fotografia wnętrz na sprzedaż lub wynajem. Zdjęcia wnętrz dla projektantów wnętrz.

Vacation photographer

Od wielu lat wykonuje zdjęcia specjalnie dla wszystkich turystów odwiedzających Wrocław. Poświęć trochę czasu, aby być w centrum uwagi, niezależnie od tego, czy jesteście parą, grupą przyjaciół, czy singlem. Podczas mojej sesji portretowej we Wrocławiu zabiorę Was w podróż po najbardziej fotogenicznych miejscach Wrocławia, aby uchwycić Was i Waszych bliskich na pięknych zdjęciach. Wierzę, że potrafię uchwycić prawdziwe emocje chwili i naturalny nastrój. Sesja portretowa jest zawsze prywatną wycieczką i trwa zwykle 2-3 godziny. Podczas sesji możemy wspólnie wybrać ulubione zdjęcia, a także zdecydować, ile zdjęć chcesz uzyskać. Kilka dni później wyślę Wam link do pobrania tych obrazów w pełnej rozdzielczości i całkowicie przetworzonych komputerowo.

EN.

Planning a trip to this amazing destination? While there, you’ll want to capture all the special moments and memories to share with friends and family when you return, or just relive again and again!

Hire a Vacation Photographer!

Take some time out to be the centre of attention whether you are a couple, group of friends or a single person. On my Wrocław Portrait Session I will take you on a journey across the most photogenic sites of Wrocław to capture you and your loved ones. I believe I can catch the true emotions of a moment and the natural mood.

Portrait session is always a private tour and takes usually 2-3 hours. During the session we can select your favourite pictures together and you can also decide how many pictures you would like to get. A few days after I will send you a link to download these images in full resolution and completely post-processed in Adobe Photoshop.

Podsumowanie

Nie ważne jaki rodzaj fotografii jest Wam potrzebny. Pamiętajcie aby wybierać kogoś kto jest w pełni słowa profesjonalistą i zna się na tym co robi. Jeśli zastanawiasz się, czy sesja zdjęciowa jest dla Ciebie, to spójrz na powyższe zdjęcia (nie)zwykłych kobiet i mężczyzn i uświadom sobie, że i Ty możesz przeżyć taką przygodę. Twoje piękno jest warte utrwalenia już dziś. Nie musisz czekać, by nadszedł idealny dzień na sesję zdjęciową. Ten moment jest właśnie teraz.

Stwórzmy razem coś cudownego i niepowtarzalnego!

Jestem fotografem ślubnym od ponad dziesięciu lat. Z wielką satysfakcją mogę powiedzieć, że każda para ślubna z którą miałem przyjemność się spotkać, pokazał mi swoją cząstkę czegoś wyjątkowego i intymnego. Ci którzy kochają swoją prace wiedzą co mam na myśli. Na tym to polega. Pamiętajcie, zatrudniacie kogoś kto będzie Wam towarzyszył w Waszych najbardziej poufnych i intymnych chwilach życia. Dlatego właśnie powinniście wybrać kogoś dyskretnego, kto zna się na swojej pracy i całe życie poświecił na to aby zadowalać ludzi takich ja Wy. Nie przegapcie swojej okazji i zadzwońcie albo napiszcie do mnie już teraz.

Moja praca jest dla mnie przyjemnością z której czerpię ogromną satysfakcję ciesząc się szczęściem Waszym i Waszych bliskich.

Pamiętajcie, że pracuję i jestem dostępny w całej Polsce oraz za granicą. Zapraszam!

Fotograf Ślubny Daniel Tarka należy do Stowarzyszenia Profesjonalnych Fotografów Ślubnych

ZADZWOŃ DO MNIE

COPYRIGHT © 2020/2021 FOTOGRAF ŚLUBNY DANIEL TARKA

Comments (1)

Piękne sesje zdjęciowe! 🙂

Leave a comment