Fotograf Ślubny Poleca

Pałac Sulisław Sesja Ślubna
Jeśli właśnie jesteście w trakcie szaleństwa związanego ze ślubnym planowaniem, wiem jak może być to dla Was bardzo stresującym wyzwaniem. Znalezienie wymarzonego fotografa ślubnego, najpiękniejszej sali weselnej, Dj’a lub filmowca może nie być łatwe. Właśnie dlatego aby Wam w tym wszystkim pomóc, postanowiłem podzielić się moimi rekomendacjami ludzi i firm które znam i mogę z czystym sercem polecić. Pamiętajcie, wspomnienia są bezcenne, dlatego warto nadać im piękną i trwałą formę zatrudniając odpowiednich do tego ludzi.

Oto moja specjalnie przygotowana lista świetnych i w 100% godnych polecenia firm ślubnych! Zapraszam Was do zapoznania się z ich portfolio! Mam nadzieję, że dzięki temu z łatwością znajdziecie to czego szukacie.

Uwaga! Lista napisana jest w kolejności losowej. Firmy nie wnoszą żadnych opłat.*

Filmowanie

Łukasz Szczęsny, Focus Films

Oprawa muzczna

Grzegorz Kabala, DJ Grzesłav | Wodzirej
Piotr Barszczewski, DJ Peet
Marcin I Klaudia, MIKROFONICZNI
Piotr Kowalkowski, DJ Kowal
Zespół Muzyczny, METROPOLIS

Sale weselne

Podsumowanie

Obojętnie na kogo się nie zdecydujecie, możecie być pewni pełnego profesjonalizmu, zaangażowania oraz poświęcenia jakie prezentują wszystkie osoby i firmy. To czego możecie się obawiać, to jedynie czy mają wolny grafik w terminie jaki Was interesuje. Zapraszam i polecam!

Ślub i Wesele w Restauracji Aroma na Ślęży

Stwórzmy razem coś cudownego i niepowtarzalnego!

Kocham swoja pracę. Jestem fotografem ślubnym, który całkowicie oddał się temu co robi i z czego żyje. To dzięki Wam mogę teraz pisać tę listę i pomagać Wam w wyborze odpowiedniego miejsca na sesję ślubną. Zawsze zależy mi tylko na Waszym szczęściu. Spotkajmy się i porozmawiajmy o Waszych planach. Jestem otwarty na wszelkie Wasze propozycje. Jeśli tylko podobają się Wam moje prace i chcielibyście spotkać się ze mną lub porozmawiać, nie przegapcie swojej okazji i zadzwońcie albo napiszcie do mnie już teraz.

Moja praca jest dla mnie przyjemnością z której czerpię ogromną satysfakcję ciesząc się szczęściem Waszym i Waszych bliskich.

Pamiętajcie, że pracuję i jestem dostępny w całej Polsce oraz za granicą. Zapraszam!

Fotograf Ślubny Daniel Tarka należy do Stowarzyszenia Profesjonalnych Fotografów Ślubnych

ZADZWOŃ DO MNIE

COPYRIGHT © 2020/2021 FOTOGRAF ŚLUBNY DANIEL TARKA