Biała Sala w Szczawno Zdrój Wesele. Fotograf Ślubny, Dobry Fotograf Wrocław.

Wesele w Biała Sala – Szczawno Zdrój

Wspaniałe chwile spędzone w wyjątkowym towarzystwie mijają jak mgnienie oka, nie pamiętasz co się wydarzyło przed chwilą, czas jak piasek w klepsydrze przesypuje się w oszalałym tempie i w tedy pozostają nam tylko fotografie, dzięki którym możemy zawsze wracać do tych niepowtarzalnych momentów i chwil z naszego życia.

Monika i Sergiusz to dwoje wyjątkowych ludzi, przeurocza, przesympatyczna i niezwykle serdeczna para, która powiedziała sobie TAK i zdecydowała spędzić ze sobą resztę swojego życia. Monika i Sergiusz roztaczają wokół siebie takie ciepło, że przebywając w ich towarzystwie każdy może się poczuć jak ich najlepszy przyjaciel. Zobaczcie jak bawili się wspólnie ze swoimi przyjaciółmi i rodziną podczas ich wyjątkowego dnia.

Niesamowita atmosfera tego wieczoru udzieliła się wszystkim, nie tylko nam ale również gościom, którzy wzruszali się, śmiali a później świetnie się bawili! Takich dni i takich ludzi nigdy się nie zapomina. Kochani, dziękujemy Wam za wszystko! Było nam niezmiernie miło móc towarzyszyć Wam w tej drodze i dokumentować Wasze wspomnienia.

Zapraszam na reportaż ślubny z wesela w XIX w. zabytkowej „Białej Sali” w Szczawno Zdrój z wyjściem do Parku Zdrojowego w kompleksie „Dworzysko” u podnóża góry Chełmiec.


*Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać utwór bez zgody autora © Daniel Tarka Fotografia Ślubna Wrocław

Related Posts

Leave a comment