Restauracja Glamour we Wrocławiu Wesele

Po raz pierwszy poznałem Kasie i Krzysztofa podczas naszego spotkania w restauracji, kiedy to rozmawialiśmy o tym jak wyobrażają sobie ich wesele oraz czego ode mnie oczekują. Już od samego początku wiedziałem, że praca z nimi będzie czymś wyjątkowym i nie powtarzalnym. Kasia i Krzysztof, a dla przyjaciół „Misiek” to wspaniali ludzie z którymi można „konie kraść”.

Historia tych zakochanych zaczyna się w momencie, kiedy szczęśliwie po raz pierwszy poznają się przez Internet. Już po roku od poznania się Krzysztof, czyli Misiek wie że to ta jedyna i oświadcza się Kasi. Teraz nadszedł ich wielki dzień i właśnie w Kościele św. Mikołaja we Wrocławiu, oboje stanęli przed ołtarzem aby wypowiedzieć te piękne słowa i zostać ze sobą do końca świata i o jeden dzień dłużej już na zawsze.
Cały ślubny dzień odbył się bez żadnych problemów. Od przygotowań ślubnych do białego rana. Pogoda nam wszystkim dopisała. W ten letni lipcowy dzień nie było ani za bardzo gorąco ani za zimno. Ich dzień był pełen miłości i słodyczy, spokojnego komfortu i piękna.

Ich zabawa weselna odbyła się we wspaniałej restauracji „Glamour”, która mieści się w bardzo dobrej lokalizacji w centrum rynku wrocławskiego. W „Glamour”, można się poczuć jak u siebie, obsługa profesjonalna a jedzenie wyśmienite. Mogę wszystkim parom młodym polecić to miejsce i potwierdzić, że jest to bardzo dobry wybór na zabawę weselną. Warto wspomnieć, że wyjątkową oprawę muzyczną zapewnił wszystkim gościom DJ Peet.

Zapraszam Was na reportaż ślubny z całego dnia ślubnego z Kasią i Krzyśkiem.
Kasia i Krzysztof, to był dla mnie zaszczyt móc udokumentować ten dzień dla Was. Dziękuję bardzo za wszystko i cieszę się, że mogłem Was poznać.

Jesteś tą osobą, z którą mogłabym konie kraść i jabłka dusić na szarlotkę, i wódkę pić, a potem tańczyć na stole. Śmiać się tylko z wiadomych nam powodów.

-Gabriela Gargaś

*Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać utwór bez zgody autora © Daniel Tarka Fotografia Ślubna

Related Posts

Leave a comment