Wskazówki na oświadczyny z Fotografem Ślubnym Daniel Tarka Wrocław. Fotograf Ślubny. Dobry Fotograf ślubny we Wrocławiu.

8 wskazówek na zaplanowanie idealnych oświadczyn

Niezależnie od tego, czy czekasz na to, aż Twój partner zada Ci to pytanie, czy też jesteś tą osobą która zrobi to pierwsza i uklęknie na jedno kolano, twoje oświadczyny to na pewno są te chwile które nigdy nie zapomnisz. Jako fotograf ślubny z Wrocławia przedstawiam Wam osiem idealnych wskazówek pomocnych w planowaniu Waszych wyjątkowych oświadczyn.

Planowanie oświadczyn

Czy zastanawialiście się nad zrobieniem wspólnych zakupów: jedna na cztery pary chce już od razu wybrać swój pierścionek.

Zafundujcie sobie wspaniała sesje zdjęciową z fotografem ślubnym z Wrocławia i udokumentujcie wasze oświadczyny na zdjęciach: już ponad 35% par chciałoby mieć w swojej kolekcji zdjęciowej również zdjęcia z oświadczyn. Takie zdjęcia mogą być wspaniałym wstępem do tego aby następnie zrobić sobie sesje narzeczeńską oraz plener ślubny po zdjęciach ślubnych.

Zachowaj swoje oświadczyny w tajemnicy i zrób jej niespodziankę: 89% par chciało, aby ich oświadczyny były całkowitym zaskoczeniem.

Zastanów się i przemyśl dwa razy możliwość przeprowadzenia oświadczyn przed najbliższą rodziną oraz przyjaciółmi: 73% par chciało aby ich oświadczyny odbyły się tylko w ich obecności a 21% marzyło aby wszystko odbyło się w obecności najbliższej rodziny oraz przyjaciół.

Nie angażuj do tego swojego iPhona: Wbrew powszechnej opinii, że nasze telefony muszą dokumentować każdy moment naszego życia, tylko jedna na trzy pary chciała, aby ich oświadczyny zostały zarejestrowane w aparacie, a tylko 14% chciało, aby ich oświadczyny zostały uchwycone na wideo!

Znajdź specjalne miejsce poza domem: tylko 5% powiedziało, że wybrałoby oświadczyny we własnym domu.

Nie stresuj się chęcią oświadczenia się na wakacjach: może się wydawać że oświadczyny w wymarzonym miejscu mogą być czymś niesamowitym, jednak tylko 18% zdecydowałoby się natki ruch, wykorzystując do tego romantyczne miejsce w jakim się znajduje.

Delektuj się tą wspaniałą chwilą ze swoimi przyjaciółmi i znajomymi: Mimo tego że może się nam wydawać, że to świetny pomysł aby zaplanować niespodziewane przyjęcie zaręczynowe, tylko 12% par ujawniło, że chciałoby je mieć tuż po oświadczynach. Celebrujcie te chwile razem, a następnie znajdźcie czas na świętowanie z przyjaciółmi i rodziną!

Najlepszą radą jest, abyście oboje pamiętali o sobie nawzajem, zamiast zwracać uwagę tylko na drobne szczegóły, zastanówcie się, co tak naprawdę jest dla Was najważniejsze. Czy kochacie lub nienawidzicie niespodzianki? Czy macie specjalne miejsca związane z Wami szczególnie, np. takie gdzie po raz pierwszy się spotkaliście, które jest naprawdę dla Was wyjątkowe? Wszystko pozostałe będzie w tedy na swoim miejscu!

Fotografia ślubna daje nam wiele możliwości aby uwiecznić Wasze wyjątkowe chwile. Jako fotograf ślubny na ślub posiadam doświadczenie aby pomóc Wam w tych intymnych chwilach.

Zapraszam Was do kontaktu aby umówić się na spotkanie na którym porozmawiamy o Waszych zdjęciach ślubnych, sesji plenerowej, sesji narzeczeńskiej oraz oczywiście zdjęciach z Waszych oświadczyn.

*Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać utwór bez zgody autora © Fotograf Ślubny Daniel Tarka

Related Posts

Comments (4)

Ja bym chciała jakąś niespodziankę, ale znając mojego partnera, skończy się na pierścionku w burgerze…

Może trzeba mu dać szanse i naprowadzić trochę a w tedy na pewno się sprawdzi i wykona swoje zadanie w 100%. 😉

Czasami pomaga szczera rozmowa. 😉 Pozdrawiam!

Fajne wskazówki, mogą się przydać!;) Pozdrawiam!

Leave a comment