Rocznica ślubu i sesja zdjęciowa w studio, Fotograf Ślubny
7 pomysłów na pierwszą rocznicę ślubu z Pauliną i Fabricio

Może się wydawać, że to było dopiero co wczoraj, kiedy wspólnie powiedzieliście sobie symboliczne TAK. Jednak minął już cały rok od Waszego wspaniałego wydarzenia ślubnego. Zdążyliście obejrzeć milion razy Wasze fotografie ślubne w albumie ślubnym czy też na pendrivie. Z miłą chęcią wracacie do Waszej sesji ślubnej, a wcześniej zdjęć z sesji narzeczeńskiej. Fotograf ślubny wykonał swoją pracę dobrze. Skoro tak, to dlaczego nie zrobicie czegoś czego na pewno nigdy nie pożałujecie?

Teraz nadszedł czas aby zrealizować kilka ciekawych pomysłów z okazji Waszej pierwszej rocznicy ślubu! Tradycyjnie pierwsza rocznica ślubu to tzw. „papierowa” rocznica, co oznacza, że wspólnie powinniście świętować, wręczając sobie papierowe prezenty. Chociaż uwielbiam to pojęcie, uważam że nie ma nic złego w zerwaniu z tradycją, obchodząc pierwszą rocznicę również w sposób jaki da Wam niezapomniane doświadczenie w postaci zrealizowania wyjątkowych i romantycznych wspólnych pomysłów.

Zapraszam do zapoznania się z siedmioma pomysłami na temat tego, co robić w pierwszą rocznicę ślubu. Fotografia ślubna to również zdjęcia z sesji pierwszej rocznicy ślubu.

Pomysły na pierwszą rocznicę ślubu:

Cofnij się w czasie

Czy chciałbyś kiedyś przeżyć swój dzień ślubu jeszcze raz? Wyobraź sobie, że jest to jak najbardziej możliwe! No tak jak by, prawie. Cofnijcie się w czasie i powróćcie do miejsca, w którym wypowiedzieliście swoje śluby. Jeśli mieliście ślub w hotelu, zarezerwujcie pokój na wieczór. Możecie nawet zapytać, czy mają apartament dla nowożeńców, jeśli nie zarezerwowano go z okazji jakiegoś wesela. Jeśli wziąłeś ślub w restauracji, wróć na kolację, a może nawet zamów menu jakie mieliście na swoim ślubie. Zanurzcie się w Waszym ulubionym deserze albo wróćcie do domu, aby zjeść go we dwoje w sposób jaki tylko sobie wymarzycie.

Rocznica ślubu i sesja zdjęciowa w studio, Fotograf Ślubny

Zjedz tort weselny w najbardziej romantycznym miejscu, o którym możesz pomyśleć

Coraz częstszym wyborem Państwa Młodych staje powtórne zjedzenie górnej warstwy tortu weselnego w pierwszą rocznicę ślubu. Zamówcie swój ulubiony tort jeszcze raz i przenieście ten zwyczaj do następnego poziomu, znajdując najbardziej romantyczne miejsce, w którym możecie zjeść swój weselny tort razem. Niezależnie od tego, czy jest to plaża oświetlona księżycem, czy park, w którym się spotkaliście, uczyńcie to wyjątkowym dzięki znalezieniu miejsca, które będzie dla Was ważne.

Zarezerwuj swoją sesje zdjęciową w pierwszą rocznicę ślubu

Czy zastanawialiście się nad tym, jakim wspaniałym prezentem dla Was obojga może być sesja zdjęciowa w pierwszą rocznice ślubu? Zapytajcie swojego fotografa o jego dostępne terminy i umówcie się razem na jakieś wspólne spotkanie w miejscu, które coś dla Was znaczy. To może być coś czego jeszcze nikomu nie pokazywaliście albo miejsce w którym można zrobić po porostu inne równie dobre pamiątkowe zdjęcia.

Sesja zdjęciowa w profesjonalnym studio fotograficznym  to wyjątkowa i niepowtarzalna okazja aby poczuć się jak gwiazda i spędzić razem nie zapomniane chwile, powygłupiać się trochę i rozluźnić.

Pomyślicie jak cudownie będzie móc kiedyś siąść wspólnie razem z cała rodzina i obejrzeć wasze zdjęcia z oświadczyn, zdjęcia z sesji narzeczeńskiej, zdjęcia z sesji plenerowej  oraz teraz w ten wyjątkowy czas, zdjęcia w pierwszą rocznicę Waszego ślubu!

Rocznica ślubu i sesja zdjęciowa w studio, Fotograf Ślubny

Weź drugi miesiąc miodowy

Jedno jest pewne, czas leci bardzo szybko kiedy dobrze się bawisz. Relaks i błogość wyjazdu w rocznice ślubu to wspaniała okazja na przypomnienie sobie Waszego miesiąca miodowego. Dosłownie. To nie musi być tak imponujący wyjazd jak w miesiąc miodowy (oczywiście nic nie stoi temu na przeszkodzie); to ma być po prostu czas spędzony razem a także wspólne tworzenie wspomnień, gdy rozpoczynasz drugi rok małżeństwa i resztę swojego życia razem.

Odstaw się jak gwiazda i spędź noc w mieście

Jest duża szansa na to, że po raz ostatni fryzurę lub profesjonalny makijaż zawitał u Was w dniu ślubu. (Jeśli nie, to jesteśmy zazdrośni!) Więc, nie żałuj niczego sobie i przygotujcie się na to wspaniałe wyjście nocą do dowolnie wybranego klubu na nocne szaleństwo. Zróbcie rezerwację w eleganckiej restauracji lub kupcie bilety na spektakl, który jest idealną wymówką (a nie taką, którą potrzebujesz), aby wyglądać jak najlepiej na spędzenie nocy poza domem w mieście.

Wyjątkowa noc w domu

Nie mam na myśli zwykły piątkowy wieczór z popcornem i winem. Pomyślcie raczej o luksusowym i relaksującym masażu w domu, seksownej bieliźnie, świecach, muzyce relaksującej i wielu innych przyjemnościach. Porzućcie swoje zwykłe przyzwyczajenia w postaci zamówień na wynos i ugotujcie razem swój ulubiony posiłek lub zamówcie coś w swojej ulubionej ekskluzywnej restauracji. Nie będziecie musieli w tedy opuszczać domu (lub sypialni), aby pamiętać o rocznicy.

Rocznica ślubu i sesja zdjęciowa w studio, Fotograf Ślubny

Dopieszczajcie siebie

Gdy Wasze portfele odżyją po tych wszystkich kosztach związanych z planowaniem ślubu, potraktujcie się razem w sposób niepowtarzalny, kupując sobie coś wyjątkowego bez względu na to czy będzie to pierścionek czy najnowszy gadżet technologiczny dla niego lub coś, co możecie kupić razem, co będzie trwało na zawsze, jak dzieło sztuki, antyk, piękne zdjęcie oprawione w ramie z Waszej sesji zdjęciowej z pierwszej rocznicy ślubnej, które powiesicie w Waszym domu na ścianie.

PS. jako fotograf ślubny z Wrocławia przesyłam serdeczne pozdrowienia na ręce moich cudownych par ślubnych, które właśnie obchodzą tę wyjątkową uroczystość! Pozdrowienia Moi Kochani!

Sesje z Pauliną i Fabricio znajdziecie tutaj!

*Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać utwór bez zgody autora © Daniel Tarka Fotografia Ślubna Wrocław

Comments (2)

Taka sesja zdjęciowa i dobry tort mi pasuje! 😉

Leave a comment