Zamek Książ Sesja Ślubna

Romantyczna sesja ślubna na Zamku Książ

Wyjątkowe zdjęcia ślubne na zamku

Kto?: Monika & Sergiusz

Co?: Plener Ślubny w Zamku Książ na Dolnym Śląsku

Gdzie?: Zamek Książ w Wałbrzychu

Kiedy dowiedziałem się, że Monice i Sergiuszowi marzy się sesja ślubna na Zamku wiedziałem, że będzie to niezapomniany i szalony plener ślubny jaki tylko sobie możecie wyobrazić. To mój nie pierwszy raz, kiedy odwiedzam ten zamek. Za każdym razem widzę w nim coś innego, coś tajemniczego a zarazem romantycznego. To właśnie tutaj wszystkie moje pary ślubne spędzały swój jeden z najlepszych momentów fotograficznych w swoim życiu. Często na sesje zdjęciowe podróżujemy razem z parą ślubną. Mamy wtedy okazję poznać się lepiej, porozmawiać o pasjach, podróżach i tysiącu innych rzeczy. Tym razem spotkaliśmy się już na miejscu, tuż przed wielką bramą wejściową na ten wspaniały zamek. Pogoda nam dopisała. Czasami na horyzoncie pojawiały się chmury, które tylko dodawały uroku całej tej sytuacji.

Z Sergiuszem i Moniką najpierw spotkaliśmy się na ich miejskiej sesji narzeczeńskiej we Wrocławiu. Potem fotografowaliśmy dzień ich fantastycznego ślubu i wesela w Restauracji Biała Sala w Szczawno-Zdrój na Dolnym Śląsku. Zapraszam wszystkich którzy jeszcze nie widzieli co się wydarzyło na ich ślubie do zobaczenia tych niesamowitych zdjęć.

Książ w tym dniu wyjątkowo świecił pustkami. Zaglądaliśmy w zakamarki zamkowe, tu i tam robiliśmy zdjęcia. I ani się obejrzeliśmy przeszliśmy cały zamek. W dobrym towarzystwie czas mija szybko, ale kiedy ma się przed obiektywem taką cudowną parę ślubną jak Monika i Sergiusz, to każdy fotograf ślubny jest w siódmym niebie, ponieważ zdjęcia robią się same.
Śliczna suknia i wspaniały wygląd Moniki, idealnie komponowały się z eleganckim klimatem zamkowych ogrodów. Sergiusz był w nią tak zapatrzony, czego zresztą trudno się dziwić, że kiedy zastygali w swoich objęciach czas zdawał się zatrzymać w miejscu.

Zapraszam Was do obejrzenia kilku wybranych zdjęć z ich niesamowitego pleneru ślubnego na Zamku Książ.

Zapraszam również do odwiedzenia mojego bloga ślubnego. Znajdziecie tam wszystkie najnowsze śluby oraz porady ślubne, inspiracje oraz wiele innych przydatnych informacji jakie przydadzą się Wam przed organizacją Waszego ślubu i wesela.

Fotograf Ślubny, Fotograf na Wesele, Daniel Tarka
Zamek Książ Sesja Ślubna fotograf ślubny
Zamek Książ Sesja Ślubna fotograf ślubny Wałbrzych
Zamek Książ Sesja Ślubna fotograf ślubny Jelenia Góra
Zamek Książ Sesja Ślubna fotograf ślubny Karpacz
Zamek Książ Sesja Ślubna fotograf ślubny Strzegom
Zamek Książ Sesja Ślubna dobry fotograf wrocław
Zamek Książ Sesja Ślubna dobry fotograf Jelenia Góra
Zamek Książ Sesja Ślubna dobry fotograf Wałbrzych
Zamek Książ Sesja Ślubna dobry fotograf Karpacz
Zamek Książ Sesja Ślubna
Zamek Książ Sesja Ślubna
Zamek Książ Sesja Ślubna
Zamek Książ Sesja Ślubna
Zamek Książ Sesja Ślubna fotograf na ślub
Zamek Książ Sesja Ślubna fotograf na ślub
Zamek Książ Sesja Ślubna ciekawe miejsca na plener ślubny
Zamek Książ ciekawe miejsca na zdjęcia ślubne
Zamek Książ ciekawe miejsca na sesję ślubną
Zamek Książ Sesja Ślubna
Zamek Książ Sesja Ślubna
Zamek Książ Sesja Ślubna
Zamek Książ zdjęcia ślubne wrocław
Zamek Książ Sesja Ślubna
Zamek Książ Sesja Ślubna
Zamek Książ Sesja Ślubna
Zamek Książ zdjęcia ślubne
*Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać utwór bez zgody autora © Daniel Tarka Fotograf Ślubny

Leave a comment