Para przytula się do siebie na tle zamkowego ogrodu i zachodzącego słońca
Zamek Książ – Plener Ślubny

Zamku w Książu nie trzeba nikomu przedstawiać, jest to miejsce w którym każda sesja ślubna, czy wesele to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdej pary ślubnej. Nikogo też nie trzeba przekonywać aby wybrać takie miejsce jak Zamek Książ na miejsce swojego historycznego wydarzenia. Każdy kto by się zastanawiał nad tym, czy jest sens wybrać takie miejsca na swoją sesję ślubną, zapraszam do obejrzenia kilku wybranych i ulubionych zdjęć z sesji plenerowej z Moniką i Sergiuszem. Zamek znajduje się na terenie Książańskiego Parku Krajobrazowego na Pogórzu Wałbrzyskim. Szczególnie polecam Tarasy i ogrody, które początek swój datują na XVIII w. Sesja zdjęciowa w tym miejscu to wymarzone miejsce dla pary i fotografa na stworzenie czegoś wyjątkowego co pozostanie w pamięci na długie lata. To właśnie Fotografia Ślubna daje nam tę możliwość na zwiedzanie takich miejsc oraz spędzanie czasu z tak cudownymi ludźmi jak Monika i Sergiusz. Doceńmy to i cieszmy każdą chwilą w takim miejscu.

Zobaczcie te kilka ujęć, które wybrałem jako wspomnienie z naszego wspólnego popołudniowego spotkania na sesji ślubnej z Moniką oraz Sergiuszem.

*Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać utwór bez zgody autora © Daniel Tarka Fotografia Ślubna

Related Posts

Leave a comment